Spis dziewczyn w OW.

Tematy zbędne, ale zbyt dobre by je usunąć znajdują się tutaj.
Locked
User avatar
Marcinszabla
Soldier level 6
Soldier level 6
Posts: 443
Joined: Tue Aug 17, 2010 3:15 pm
Location: Zamojszczyzna

Spis dziewczyn w OW.

Post by Marcinszabla »

Ten temat musi powstać , ponieważ to , że w OW jest dziewczyn jak na lekarstwo jest oczywiste , jak to , że BMW oznacza coraz częściej bogaty , młody wieśniak (napisałem często NIE zawsze) .
Jego Wysokość: z Bożej łaski Cesarz trolli youtubowych, Król trolli forumowych, Wielki Książę n00bów OWowych oraz wierny, a jakże pokorny uczeń WIELKIEGO PANA I WŁADCY BLACKMENA I CREATIVA W JEDNEJ OSOBIE, MarcinSzabla I !
2pac
Soldier level 4
Soldier level 4
Posts: 90
Joined: Fri Apr 09, 2010 8:38 pm
Location: Świdwin
Contact:

Re: Spis dziewczyn w OW.

Post by 2pac »

powiedz mi jaką dziewczynę by interesowała gra która ma już prawie 10 lat strategiczna, wojenna? założę się że 99,99999999% dziewczyn nie wie ze istnieje ow a 0,00000001% słyszało tylko dlatego że ich chłopak / kolega ze szkoły mówił ze idzie w to grać chyba że się mylę to może mnie jakaś dziewczyna oświecić nie nie mówię tu o chłopakach którzy się podszywają pod dziewczyny po takich delikwentów kilku było

edit: a właśnie jak już to ku**a nie spis dziewczyn w ow co dla ciebie dziewczyna to ktoś to stoi nic nie robi? do kolekcjonowania? wykaż się odrobiną rozumu czasami to że masz 12 lat to nie znaczy że masz takie pomysły odpier*****
User avatar
DrShadowrun
Soldier level 4
Soldier level 4
Posts: 145
Joined: Thu Mar 25, 2010 9:52 pm

Re: Spis dziewczyn w OW.

Post by DrShadowrun »

2pac wrote:edit: a właśnie jak już to ku**a nie spis dziewczyn w ow co dla ciebie dziewczyna to ktoś to stoi nic nie robi? do kolekcjonowania? wykaż się odrobiną rozumu czasami to że masz 12 lat to nie znaczy że masz takie pomysły odpier*****
Powiedział to ten co ma lat 13 ^^
Nie mogłem się powstrzymać :D
2pac
Soldier level 4
Soldier level 4
Posts: 90
Joined: Fri Apr 09, 2010 8:38 pm
Location: Świdwin
Contact:

Re: Spis dziewczyn w OW.

Post by 2pac »

shadow ale dziewczyną jednak szacunek tak samo jak nam się należy więc cicho tam chyba że wiesz co idę zrobię temat spis chłopaków w OW. LOL
User avatar
Maniek
Community Veteran
Community Veteran
Poland
Posts: 249
Joined: Wed Apr 12, 2006 3:03 pm
Location: Koluszki, Poland
Contact:

Re: Spis dziewczyn w OW.

Post by Maniek »

2pac wrote:powiedz mi jaką dziewczynę by interesowała gra która ma już prawie 10 lat strategiczna, wojenna? założę się że 99,99999999% dziewczyn nie wie ze istnieje ow a 0,00000001% słyszało tylko dlatego że ich chłopak / kolega ze szkoły mówił ze idzie w to grać chyba że się mylę to może mnie jakaś dziewczyna oświecić nie nie mówię tu o chłopakach którzy się podszywają pod dziewczyny po takich delikwentów kilku było

edit: a właśnie jak już to ku**a nie spis dziewczyn w ow co dla ciebie dziewczyna to ktoś to stoi nic nie robi? do kolekcjonowania? wykaż się odrobiną rozumu czasami to że masz 12 lat to nie znaczy że masz takie pomysły odpier*****
Zdziwiłbyś się ile dziewczyn myka w takich Heroesów i inne tego typu gry. Ale Ty masz 13 lat, więc rozumiem - w tym wieku dziewczyny grają zwykle w Simsy.
W swojej karierze natknąłem się na 2. Jedną tutaj na forum(bodaj miała nick koza), ale grała tylko na singlu. Jeszcze spotkałem jedną na multi, wydawało się że to nie prowokacja, ale kto tam wie.
2pac
Soldier level 4
Soldier level 4
Posts: 90
Joined: Fri Apr 09, 2010 8:38 pm
Location: Świdwin
Contact:

Re: Spis dziewczyn w OW.

Post by 2pac »

Maniek rozumiem heroes czy tam inne ale te gry były wypromowane i je można znać nie wiem czy dziewczyny kupują sobie playa bo tam zobaczą powiedzmy original war i szczerze może jakieś są na scenie ale najbardziej ubolewam przez bardzo intelektualny zapis tematu "spis dziewczyn" wg mnie spisać to se można ile ma się hajsu, gier itp. a nie dziewczyny lol to tak jak bym za chwile poszedł i zrobił temat spis chłopaków co już wcześniej powiedziałem i byśmy se zrobili 2 spisy sensowne to? nie a co do tematu ja bym nazwał "czy są jakieś dziewczyny na scenie Owara" jak już
KiLeR
Soldier level 2
Soldier level 2
Posts: 36
Joined: Tue Aug 25, 2009 10:10 pm

Re: Spis dziewczyn w OW.

Post by KiLeR »

Kicia członkini klanu BoS siostra gracza Klakier kilku dawnych graczy BoS powinno ja pamietać

wiecej nie pamietam
User avatar
Marcinszabla
Soldier level 6
Soldier level 6
Posts: 443
Joined: Tue Aug 17, 2010 3:15 pm
Location: Zamojszczyzna

Re: Spis dziewczyn w OW.

Post by Marcinszabla »

Musicie podawać w tym temacie jakie są dziewczyny , a nie się kłócić.Nawet dla ciekawości jest ten temat...Już ja nawet widziałem jedną o nicku CICHO , z którą testowałem nową taktykę.o dziwo średnio grała...Dzisiaj kobiety zaczynają robić wszystko , nawet grać w gry RTS...

edit: Dużo jest dziewczyn na SA-MP (San Andreas Multi Player) , nawet w Stronghold Crusader na GSA powinny się znaleźć. Powiecie , że to sławne gry , ale OW też powoli ma rozgłos...
Jego Wysokość: z Bożej łaski Cesarz trolli youtubowych, Król trolli forumowych, Wielki Książę n00bów OWowych oraz wierny, a jakże pokorny uczeń WIELKIEGO PANA I WŁADCY BLACKMENA I CREATIVA W JEDNEJ OSOBIE, MarcinSzabla I !
User avatar
Gwrhkhsh
Soldier level 6
Soldier level 6
Posts: 398
Joined: Fri May 21, 2010 5:56 pm
Location: Wrocław

Re: Spis dziewczyn w OW.

Post by Gwrhkhsh »

Przeczytaj swojego posta i napisz go jeszcze raz, Marcinszabla :lol:. Poza tym, po co ci spis dziewczyn w OW? Będziesz wyrywał na gatlingi? :lol:
User avatar
Marcinszabla
Soldier level 6
Soldier level 6
Posts: 443
Joined: Tue Aug 17, 2010 3:15 pm
Location: Zamojszczyzna

Re: Spis dziewczyn w OW.

Post by Marcinszabla »

Gwrhkhsh wrote:Przeczytaj swojego posta i napisz go jeszcze raz, Marcinszabla :lol:. Poza tym, po co ci spis dziewczyn w OW? Będziesz wyrywał na gatlingi? :lol:
Może nawet dla ciekawości...Dziewczyna to nie chłopak - inaczej się ją traktuje.

Dobry Admin: Równouprawnienie jest!

Co do podawania się chłopaków za dziewczyny to pomyślcie , czy w OW jest tego sens?Przecież dziewczyny jednak są narażone na dyskryminację.Co innego w grach MMORPG , bo przecież jest tam dużo "par" , a dziewczyna może potem wyłudzać itemki i kase , a w OW co? Będzie prosiła o rope , bo jak nie to rzuci chłopaka?
Jego Wysokość: z Bożej łaski Cesarz trolli youtubowych, Król trolli forumowych, Wielki Książę n00bów OWowych oraz wierny, a jakże pokorny uczeń WIELKIEGO PANA I WŁADCY BLACKMENA I CREATIVA W JEDNEJ OSOBIE, MarcinSzabla I !
Locked