Zapowiedź

Tematy zbędne, ale zbyt dobre by je usunąć znajdują się tutaj.
User avatar
Incantatoris
Soldier level 6
Soldier level 6
Posts: 409
Joined: Sun Sep 13, 2009 6:13 pm
Location: Poland
Contact:

Zapowiedź

Post by Incantatoris »

Image
Wojna skończona! Amerykanie dopięli swego - zwyciężając bitwę o Główne Złoże, zakończyli wojnę w prehistorii. Jednakże, nie pisane było im zaznać spokoju i normalnego życia w dzikim jeszcze świecie. Na Ziemie spadł meteoryt, przynosząc nowe niebezpieczeństwo..

Tym niebezpieczeństwem okazały się Zombie - żołnierze, którzy pozapominali o swoich celach, pragnieniach oraz ogólnie o człowieczeństwie. Zombies Hates Fast Foods przedstawia apokalipsę w świecie, który jeszcze się teoretycznie nie powstał. Czterej bohaterowie - trzech amerykańców, jeden Rosjanin - uciekają od swoich towarzyszy broni i kierując się na pustkowie w nadziei na ocalenie.

Be alive!
Modyfikacja będzie wyznaczać graczowi jeden cel: przetrwaj, odpierając fale nadchodzących Zombie. Z każdym atakiem, Zombie będzie co raz więcej. Zarażeni także wraz z upływem czasu, naucz się lepiej trzymać karabin i prowadzić pojazdy. Będą nękać gracza co raz to bardziej zaawansowaną bronią. Sprytu też będzie im z czasem przybywało.
Aby nie było zbyt nudno, postaram się przygotować różne eventy, poczynając od: ocal zdrowego, a kończąc na..
Spoiler:
. Włożę wszelkie starania w to, aby gra była przede wszystkim zbalansowana i zróżnicowana. Główny priorytet został nadany rozgrywce, w której nie chcę widzieć ani krzty nudy. Będę urozmaicać grę na wszelakie możliwe mi sposoby

Uciekaj, uciekaj..!
Fabuła gry nie będzie za bardzo skomplikowana. Staram się, aby była jak najprostsza, przy tym logiczna i niebanalna. Związku z tym, że to raczej modyfikacja skrimishowa, która ma być alternatywą dla braku normalnych potyczek z AI, to nie chcę tworzyć zbyt zawiłej historii. Dialogi także będę starał się ograniczać do minimum, chociaż zależy mi na tym, aby reprezentowały jednak jakiś poziom. Tak więc, nie zabraknie rozmów między bohaterami i przeróżnych komentarzy.
A jeżeli już mowa o bohaterach: w modzie będziemy mieli czterech głównych bohaterów: John, Barbara, Benedykt oraz Ben. Dojdą inne, poboczne postacie, które będą mieli również dużo do powiedzenia co nasi głowni bohaterowie. To jednak wszystko, co mógłbym zdradzić na ten temat. Obowiązuje mnie tajemnica dziennikarska - zaczekajcie do premiery ; )

I not speak americano?
Modyfikacja na pewno będzie w polskiej wersji. O ile nie skończy się na słowach i dojdzie do premiery. Mój angielski jest na tyle słaby, że na pewno nie będę sam próbował tłumaczyć tekstów. Także z szacunku do tego zamorskiego języka, nie zamierzam tego robić. Jeżeli ubłagam kogoś ogarniętego, aby pomógł mi z angielską wersją, to owa wersja wyjdzie. Chociaż nie ukrywam, że bardzo mi zależy na wydaniu wersji w tym języku. Co do dubbingu: nie, nie będzie. Nie mam ni karty dźwiękowej (jeszcze), ni dobrego mikrofonu, ni żadnej wiedzy nt. nagrywania i obróbki dźwięku.

Bez ściemy
Mógłbym dużo napisać, jednakże z każdym słowem, trudniej mi będzie spełnić wasze oczekiwania. Włożę wszelkie starania w to, aby to była oryginalna, ciekawa i co najważniejsze - ukończona modyfikacja. Chcę zapewnić Wam kilkanaście godzin dobrej zabawy. Miejmy nadzieję, że mi się uda. Jako że mod nie będzie zawierać jako takich elementów fabularnych, to myślę, że niczego nie stracę, jeżeli wydam demo. Postaram się to zrobić jak najszybciej, ale wiecie jak to z tym bywa: chęci teraz są, później może ich zabraknąć. No.. azaliż nie trzeba cieszyć się chwilą?
You're mom is hot. Ok. frack it. I lied. What you gonna do?!
Image
Czerpię wiedzę z Internetu. Krzywdzę sam siebie.
User avatar
Katmartin
Soldier level 1
Soldier level 1
Posts: 21
Joined: Fri Apr 02, 2010 2:04 am
Contact:

Re: Zapowiedź

Post by Katmartin »

Dobrze się zapowiada :)
User avatar
Ozi
Soldier level 4
Soldier level 4
Posts: 111
Joined: Tue Nov 02, 2010 11:17 am

Re: Zapowiedź

Post by Ozi »

moze moze jakis przewidywany termin?
Proszę o szacunek w stosunku do mojej osoby :)
Pozdrawiam wszystkich
User avatar
Incantatoris
Soldier level 6
Soldier level 6
Posts: 409
Joined: Sun Sep 13, 2009 6:13 pm
Location: Poland
Contact:

Re: Zapowiedź

Post by Incantatoris »

Nie. Prace są na takim poziomie, że ciężko mi podać przybliżoną datę premiery. Miejmy nadzieję, że będzie to 2011 rok :D
You're mom is hot. Ok. frack it. I lied. What you gonna do?!
Image
Czerpię wiedzę z Internetu. Krzywdzę sam siebie.
Antonio
Site Moderator
Posts: 539
Joined: Mon May 17, 2010 6:29 pm

Re: Zapowiedź

Post by Antonio »

A demo kiedy? Brakuje mi czegos na singla, na nudne wyklady.
...
User avatar
Nitek
Community Veteran
Community Veteran
Posts: 999
Joined: Mon Apr 13, 2009 4:13 pm
Location: Białystok
Contact:

Re: Zapowiedź

Post by Nitek »

Demka nie będzie. Inc głosi anty-demonstracyjne poglądy.
User avatar
Incantatoris
Soldier level 6
Soldier level 6
Posts: 409
Joined: Sun Sep 13, 2009 6:13 pm
Location: Poland
Contact:

Re: Zapowiedź

Post by Incantatoris »

demo będzie jak gotowy będzie skrypt wykonujący ataki. Próbuję pójść na skróty, ale chyba okazuje się, że będę musiał wrócić do punktu wyjścia i zacząć wszystko od nowa. Przerosło mnie to.

edit: @Nitek: nie zrozumiałeś mnie. Moja modyfikacja nie będzie posiadała jako-takiej fabuły, więc de facto nie mam czego zdradzać. Jestem przeciw dem modów, w których nacisk jest kładziony na własnie na fabułę.
You're mom is hot. Ok. frack it. I lied. What you gonna do?!
Image
Czerpię wiedzę z Internetu. Krzywdzę sam siebie.
User avatar
Leszcz
Soldier level 4
Soldier level 4
Posts: 130
Joined: Sat Sep 19, 2009 7:45 am

Re: Zapowiedź

Post by Leszcz »

Coś podobnego robiłem :D że kosmici przejmowali nad ludźmi władzę podłączając się do ich układu nerwowego i została grupka ludzi i się broniła :D ale tradycji musiało stać się zadość i zostawiłem niedokończony :D

Więc powiem Krótko, jeśli uda Ci się zrobić za****ste AI "zombi" będziesz moim mistrzem :)
Czuję, że jestem w matni
Nie pierwszy to już raz
I chyba nie ostatni...

Zagrajcie ze mną w pokemony :]
http://poke-life.net/rejestracja.php?polec=222436
User avatar
hidan
Soldier level 3
Soldier level 3
Posts: 59
Joined: Wed Nov 10, 2010 8:41 pm
Location: Polska

Re: Zapowiedź

Post by hidan »

mod ciekawy :)
Can't stop, can't stop the feet
Won't stop, won't stop the beat
And GO

Historia niedopowiedziana
2/20 - AM
6/20 - AR
3/20 - RU
User avatar
Incantatoris
Soldier level 6
Soldier level 6
Posts: 409
Joined: Sun Sep 13, 2009 6:13 pm
Location: Poland
Contact:

Re: Zapowiedź

Post by Incantatoris »

Napiszę tylko, że prace nadal trwają. Miałem małą przerwę, ale dalej idzie robota.
You're mom is hot. Ok. frack it. I lied. What you gonna do?!
Image
Czerpię wiedzę z Internetu. Krzywdzę sam siebie.
User avatar
3m sie
Soldier level 2
Soldier level 2
Posts: 37
Joined: Thu Feb 24, 2011 8:05 pm

Re: Zapowiedź

Post by 3m sie »

Uwielbiam zombie mody >:D

wiec czekam z niecierpliwoscia na ten mod ;)
User avatar
Serpent
Soldier level 10
Soldier level 10
Estonia
Posts: 4175
Joined: Tue Jul 07, 2009 9:13 pm
Location: Polska - EuroStan ZSRE
Contact:

Re: Zapowiedź

Post by Serpent »

Tam zombiaki będą tylko z nazwy więc nie wiem czemu się ślinisz :D
Epickie teksty:
Marek1906: jak zrobic aby sail był zielony?
Kvantovy: Wszystko normalne, wszystko w koło było dziwne
Kvantovy:: To jest fajne, że to nie jest takie głupie
Kvantovy:: remove sos from kanapeczka
Kvantovy:: zdarzają się rzezy które sie filozofom nie śniły
Cenwen: problemem jest gejostwo
"Taki z niego fizyk jak ze mnie baletnica" - Profesor Scholtze o Kvantovym.
JAKBYŁ BYM CZECHEM TO BYM ROZŁOŻYŁ NAMIOT ~Kvanciak
User avatar
Incantatoris
Soldier level 6
Soldier level 6
Posts: 409
Joined: Sun Sep 13, 2009 6:13 pm
Location: Poland
Contact:

Re: Zapowiedź

Post by Incantatoris »

Serpent wrote:Tam zombiaki będą tylko z nazwy więc nie wiem czemu się ślinisz :D
oj, coś tam się wykombinowało, aby przynajmniej troszkę zombiaków przypominało :P
You're mom is hot. Ok. frack it. I lied. What you gonna do?!
Image
Czerpię wiedzę z Internetu. Krzywdzę sam siebie.
User avatar
3m sie
Soldier level 2
Soldier level 2
Posts: 37
Joined: Thu Feb 24, 2011 8:05 pm

Re: Zapowiedź

Post by 3m sie »

a ja sie slinilem -.-

trudno juz myslalem ze malpludzie to beda zombie (i niektozi cywile) ze po tym jak zabija 1 osobe ona staje sie zm ^^ i ze maja duzo hp ;p

tak wyobrazam sobie zombie mod xD
User avatar
Incantatoris
Soldier level 6
Soldier level 6
Posts: 409
Joined: Sun Sep 13, 2009 6:13 pm
Location: Poland
Contact:

Re: Zapowiedź

Post by Incantatoris »

Tylko że to jest niemożliwe :) Tzn. teoretycznie, dałoby coś takiego zrobić, ale to nie jest moim zamiarem.
You're mom is hot. Ok. frack it. I lied. What you gonna do?!
Image
Czerpię wiedzę z Internetu. Krzywdzę sam siebie.
Locked