Sytuacja w Polsce

To, co nie pasuje do pozostałych kategorii, ma swoje miejsce tutaj.
Mari
Community Veteran
Community Veteran
Poland

Re: Sytuacja w Polsce

Post by Mari »

W zasadzie dużo się nie zmieniło, nadal rządzi Platforma, teraz zamieszanie z tym Ruchem Palikota, ale myślę, że jakby miała być koalicja to z PSL, ale też nie wiadomo czy Tusk by się zdecydował na koalicje z Palikotem, który zajął 3 pozycje co jest sporym wyczynem. Pewnie wielu ludzi zagłosowało tak sobie dla jaj na Palikota, ale wyszło, że jest to partia dość znacząca w polityce i parlamencie.
Trochę szkoda, że PSL tak słabo wypadło a nie wspomnę już o SLD.
Do you not know that you are a temple of God and that the Spirit of God dwells in you?If any man destroys the temple of God, God will destroy him, for the temple of God is holy, and that is what you are. 1 Kor 3,16-23
Marcinszabla
Soldier level 6
Soldier level 6

Post by Marcinszabla »

Co do pana Janusza , to moim zdaniem nie raz coś mądrego powiedział ,ale teraz , kiedy bardziej się pcha do polityki , to robi dużo głupot.On jest wbrew pozorom bardzo niebezpieczny! Było w "Wydarzeniach" ,że robi awanturę o krzyż , tym razem w Sejmie.Nie wiem , jak się sprawa potoczy , ale już mamy przykład ,kiedy pan prezydent chciał usunąć symbol religijny.Na grzyba Komorowski usuwał symbol jeszcze w nas wtedy obecnej katasrofy smoleńskiej?I potem się wielu śmieje z obrońców krzyża ,a nawet nie myślą , czym ta nienawiść była zrodzona.
Jego Wysokość: z Bożej łaski Cesarz trolli youtubowych, Król trolli forumowych, Wielki Książę n00bów OWowych oraz wierny, a jakże pokorny uczeń WIELKIEGO PANA I WŁADCY BLACKMENA I CREATIVA W JEDNEJ OSOBIE, MarcinSzabla I !
DrShadowrun
Soldier level 5
Soldier level 5

Post by DrShadowrun »

Marcinszabla wrote:Co do pana Janusza , to moim zdaniem nie raz coś mądrego powiedział ,ale teraz , kiedy bardziej się pcha do polityki , to robi dużo głupot.On jest wbrew pozorom bardzo niebezpieczny! Było w "Wydarzeniach" ,że robi awanturę o krzyż , tym razem w Sejmie.Nie wiem , jak się sprawa potoczy , ale już mamy przykład ,kiedy pan prezydent chciał usunąć symbol religijny.Na grzyba Komorowski usuwał symbol jeszcze w nas wtedy obecnej katasrofy smoleńskiej?I potem się wielu śmieje z obrońców krzyża ,a nawet nie myślą , czym ta nienawiść była zrodzona.
Poległem... z samego rana :/
Luke
Soldier level 3
Soldier level 3

Post by Luke »

Marcinszabla wrote:Co do pana Janusza , to moim zdaniem nie raz coś mądrego powiedział ,ale teraz , kiedy bardziej się pcha do polityki , to robi dużo głupot.On jest wbrew pozorom bardzo niebezpieczny! Było w "Wydarzeniach" ,że robi awanturę o krzyż , tym razem w Sejmie.Nie wiem , jak się sprawa potoczy , ale już mamy przykład ,kiedy pan prezydent chciał usunąć symbol religijny.Na grzyba Komorowski usuwał symbol jeszcze w nas wtedy obecnej katasrofy smoleńskiej?I potem się wielu śmieje z obrońców krzyża ,a nawet nie myślą , czym ta nienawiść była zrodzona.
:lol: :lol: :lol: :lol:

Palikot chce tylko w ten sposób przekazać że w sejmie oprócz katolików zasiadają ludzie którzy wyznają inną wiarę i ateiści którym krzyż po prostu wadzi. :P
Marcinszabla
Soldier level 6
Soldier level 6

Post by Marcinszabla »

Pan Janusz jeszcze powiedział , że chce zrobić "świeckie państwo".Podobno nikomu z poslów nie przeszkadza ten krzyż , więc to "świeckie państwo" jest jego celem.
Jego Wysokość: z Bożej łaski Cesarz trolli youtubowych, Król trolli forumowych, Wielki Książę n00bów OWowych oraz wierny, a jakże pokorny uczeń WIELKIEGO PANA I WŁADCY BLACKMENA I CREATIVA W JEDNEJ OSOBIE, MarcinSzabla I !
Luke
Soldier level 3
Soldier level 3

Post by Luke »

Marcinszabla wrote:Pan Janusz jeszcze powiedział , że chce zrobić "świeckie państwo".Podobno nikomu z poslów nie przeszkadza ten krzyż , więc to "świeckie państwo" jest jego celem.
No właśnie, podobno, w wiadomościach ci tego wprost nie powiedzą :P
Anarchy
Site Moderator
Chad

Post by Anarchy »

Bo krzyż nikomu nie przeszkadza, to jest tylko pretekst do dalszego działania. Zacznie od krzyża, później weźmie się za podatki, a na koniec obniży poziom finansowania KK, zrównując go z innymi związkami wyznaniowymi (Fundusz Kościelny, budowanie COP itp). Zresztą kto się przyzna do tego, że popiera Palikota? Jedynie lewica, ci z prawej boją się, że na nich biskup źle spojrzy i więcej do sejmu nie wejdą. Swoją siłę pokazali, jak zaczęli tępić Nergala. Dzisiaj wywalili go z roboty.
Mart
Soldier level 6
Soldier level 6
Peru

Post by Mart »

Cóż z moich obserwacji wynika że dużo ludzi z mojego środowiska głosowała za Palikotem głównie dlatego że propaguje legalizację Marihuany. Wynik wyborów i jego 3 miejsce wcale mnie nie zdziwił, powiem więcej myślałem że zdobędzie więcej głosów.
Liczyłem na to że Nowa Prawica JKM przekroczy jednak próg wyborczy mimo że startowała tylko z 21 okręgów wyborczych z powodu niekompetencji (chyba to mało powiedziane) PKW. Tak się jednak nie stało co mnie osobiście mocno smuci i jakże denerwuję.

Drugą rzeczą jaką mnie bardziej zdenerwowało niż zasmuciło (a właściwie to i to) jest to że Polacy to kompletni id**ci. Jakim ku**a cudem się pytam partia która nic nie robi, zadłuża kraj i spycha go całą swoją siłą w kryzys (który wkrótce pie*****ie z dużą siłą) do tego kradnie i podwyższa podatki wygrywa wybory? Co to ma ku**a w ogóle znaczyć? Mniejsze zło do ch**a? Mniejszym złem jest PiS! Po tych wyborów doszedłem do wniosku że te niecałe 50% ludności Polski co poszła na wybory to kompletni id**ci. Nie wiem te tefałeny, tvpeny i inne polsaty do końca zrobiły Polakom sieczkę z mózgu? A może to dopiero początek? Ludzie w większości przestali myśleć, nie widzą alternatyw a TV karmi ich swoimi poglądami które ku**a z taką przyjemnością trawią.
Mam tylko nadzieję że jak im się srać zachcę to nie odbiję się to kosztem kraju.
Tyle!
Apocalyptic War Episode One Wydany: link

Epizod drugi zostanie wydany kiedy będzie gotowy :)
Pamel
Soldier level 3
Soldier level 3

Post by Pamel »

Jak dla mnie wysokie miejsce Palikota w tych wyborach to jeden z kolejnych przykladow upadku spoleczenstwa, myslcie sobie co chcecie, ale, zeby gamonie pokroju Biedronia zostawaly poslem to ku**a po prostu rece opadaja. Ja podobnie jak Mart glosowalem za ugrupowaniem JKM, no, ale jak widac wiekszosc wyborcow ma juz kit kat zamiast mozgu. Zreszta 'demokracja to rzady wiekszosc, a wiekszosc to id**ci'.
Witcher
Soldier level 7
Soldier level 7

Post by Witcher »

W sumie Palikot nieźle to wykminił. Gimnazjaliści, dzieci JP i inni szalejący za legalizacją za 4 lata bd mogli brać udział w wyborach, wystarczy, że Palikot da w swojej kampanii propozycje legalizacji marihuany i stanie za nim rzesza JP etc i zyska sporą liczbę głosów.
A co do JKM, miałby więcej głosów ale w niektórych województwach nie był niestety zarejestrowany. :C
Image
___
Jeżeli chcesz pograć pisz na GG.
Serpent
Soldier level 10
Soldier level 10
Estonia

Post by Serpent »

Witcher wrote: A co do JKM, miałby więcej głosów ale w niektórych województwach nie był niestety zarejestrowany. :C
http://www.wybieramknp.pl
Epickie teksty:
Marek1906: jak zrobic aby sail był zielony?
Kvantovy: Wszystko normalne, wszystko w koło było dziwne
Kvantovy:: To jest fajne, że to nie jest takie głupie
Kvantovy:: remove sos from kanapeczka
Kvantovy:: zdarzają się rzezy które sie filozofom nie śniły
Cenwen: problemem jest gejostwo
"Taki z niego fizyk jak ze mnie baletnica" - Profesor Scholtze o Kvantovym.
JAKBYŁ BYM CZECHEM TO BYM ROZŁOŻYŁ NAMIOT ~Kvanciak
Anarchy
Site Moderator
Chad

Post by Anarchy »

Za późno. Do jutra trzeba im przysłać, trzeba być naprawdę zdesperowanym, żeby to zrobić (pojechać tam). 4 lata, nic się nie stanie. Może przez ten czas jakaś światowa rewolucja się przewinie, to nie będzie trzeba nawet wyborów robić.
Zombiak
Soldier level 0
Soldier level 0

Post by Zombiak »

Mnie NP przeraża, z tymi ich postulatami, że sól morduje wiecej ludzi niz narkotyki, wiec no co tam, zalegalizujmy je. Tak samo jak prawo posiadania broni.. Sluzby mundurowe beda wtedy mialy sens? Hipotetyczna sytuacja: Na sklep napada bandyta, celuje w sprzedawce, sprzedawca celuje w niego, i 3 kupujacych celuje (w zaleznosci od orientacji etc) w sprzedajacego albo napastnika, wbijaja szkiely i robi nam sie maly westside. No bez jaj.
Pamel
Soldier level 3
Soldier level 3

Post by Pamel »

Zombiak wrote:Mnie NP przeraża, z tymi ich postulatami, że sól morduje wiecej ludzi niz narkotyki, wiec no co tam, zalegalizujmy je. Tak samo jak prawo posiadania broni.. Sluzby mundurowe beda wtedy mialy sens? Hipotetyczna sytuacja: Na sklep napada bandyta, celuje w sprzedawce, sprzedawca celuje w niego, i 3 kupujacych celuje (w zaleznosci od orientacji etc) w sprzedajacego albo napastnika, wbijaja szkiely i robi nam sie maly westside. No bez jaj.
NP chodzi o legalizacje, przy czym jest zaznaczone, ze leczenie nie bedzie refundowane, jak to jest np. dzisiaj z alkoholikami :).
Co do pozwolenia na bron to Ty myslisz, ze kazdy bylby upowazniony do posiadania gnata? :lol: Wiadomo, ze wniosek zlozony przez osobe karana bylby juz na wstepie odrzucony, zreszta na pewno chetny do tego prawa musialby przejsc szereg badan. Tu chodzi o to, zeby np. sama kobieta wieczorowa pora zaczepiona przez bande chlystkow mogla wyciagnac glocka i im ladnie pogrozic, zapewniam Cie, ze nie musialaby go uzyc, a mogloby to ja uratowac np. od gwaltu. Zreszta jest wiecej takich sytuacji, chocby obrona przed zlodziejami, ktorzy weszli na Twoja posesje, zeby Cie ograbic. Nie widze sensu dla tego, zeby tylko sluzby porzadkowe posiadaly bron, skoro bandyci tez nie maja problemu z jej pozyskaniem. Dlaczego zatem uczciwy obywatel nie moze posiadac broni do samoobrony skoro ten bandyta moze go zabic, zanim policja w ogole otrzyma zgloszenie?
Silceq
Soldier level 3
Soldier level 3

Post by Silceq »

Po mojemu to polityków pod mur i dawać mi tu monarchię , jak jeden król rządził kiedys to było zajebiś** bo Polska się rozwijała a jak władze szlachcie oddali to się wszystko z**b**** , niech rządzi jeden a nie 20 którzy myślą że coś wiedzą a za nimi 40 którzy wiedzą ze tamici wiedzą itp. itd.
Gram w OW od chwili kiedy nauczyłem się klikać myszką :)
Dyslektyk często zapominający poprawiać własne błędy.

"God of the World - God of the Humanity"
"God of the Humanity - God of the war"
"God of the War - God of the World"
Post Reply