[Dyskusja] Weekendy zmian.

Wszystko o graniu w OW w sieci.
Post Reply
User avatar
Marcinszabla
Soldier level 6
Soldier level 6
Posts: 443
Joined: Tue Aug 17, 2010 3:15 pm
Location: Zamojszczyzna

[Dyskusja] Weekendy zmian.

Post by Marcinszabla »

Z uwagi na to ,że ostatnio gra multiplayer jest wręcz nudna ( "okej okej ,że jak chcesz grać tak to graj" ,ale wszyscy wiemy jak jest) , to proponuje zrobienie dwóch weekendów zmian:
1.Gramy na innych mapach jak AB , nie gramy na oficjalnych zasadach , ustawienia jakie chcemy (tryby gry też) , można jednak robić własne ograniczenia ( wieże , koszary , ograniczenia technologiczne) i grać z jednymi ustawieniami. Niby to zwykły FS , ale to ma pokazać jakie mamy mapy i tryby zdatne do gry.
2.Jest to weekend , gdzie gramy na oficjalnych zasadach ( przypomnijcie sobie ustawienia do zasad , bo pewnie zapomnieliście) , raczej na mapie AB i starając się unikać CB , bo mam czasami wrażenie , że łatwiej jest wygrać na multi , jak w singlu.Nowe zasady też można sprawdzić , czy są warte wcielenia do oficjalnych.

Najgorsze to jest , że ktoś musi przekonać i poinformować tych , co nie czytają forum, o tym można też dyskutować.
To tylko dwa weekendy , na tygodniu wszystko wróci do normy.
Ten koniec tygodnia zostawiam na rozmyślanie , następne do sprawdzenia tego.Proszę o zastanowienie się , bo to wzmocni scenę ( będziemy mogli pisać , że mamy jakieś eventy).
Jego Wysokość: z Bożej łaski Cesarz trolli youtubowych, Król trolli forumowych, Wielki Książę n00bów OWowych oraz wierny, a jakże pokorny uczeń WIELKIEGO PANA I WŁADCY BLACKMENA I CREATIVA W JEDNEJ OSOBIE, MarcinSzabla I !
User avatar
Serpent
Soldier level 10
Soldier level 10
Estonia
Posts: 4169
Joined: Tue Jul 07, 2009 9:13 pm
Location: Polska - EuroStan ZSRE
Contact:

Re: [Dyskusja] Weekendy zmian.

Post by Serpent »

Wg. mnie pomysł dobry ale tylko z teorii bo wskaże każdy wie że władzę na MSie mają ci co hostują gry i wątpię żebyś kogokolwiek przekonał do tej idei.

//
każdy wie że władzę na MSie mają ci co hostują gry
WYPRASZAM SOBIE!!! :) - taki żarcik :P
Epickie teksty:
Marek1906: jak zrobic aby sail był zielony?
Kvantovy: Wszystko normalne, wszystko w koło było dziwne
Kvantovy:: To jest fajne, że to nie jest takie głupie
Kvantovy:: remove sos from kanapeczka
Kvantovy:: zdarzają się rzezy które sie filozofom nie śniły
Cenwen: problemem jest gejostwo
"Taki z niego fizyk jak ze mnie baletnica" - Profesor Scholtze o Kvantovym.
JAKBYŁ BYM CZECHEM TO BYM ROZŁOŻYŁ NAMIOT ~Kvanciak
User avatar
Marcinszabla
Soldier level 6
Soldier level 6
Posts: 443
Joined: Tue Aug 17, 2010 3:15 pm
Location: Zamojszczyzna

Re: [Dyskusja] Weekendy zmian.

Post by Marcinszabla »

Mamy jeszcze tydzień do pierwszego weekendu. :amcar:
Jego Wysokość: z Bożej łaski Cesarz trolli youtubowych, Król trolli forumowych, Wielki Książę n00bów OWowych oraz wierny, a jakże pokorny uczeń WIELKIEGO PANA I WŁADCY BLACKMENA I CREATIVA W JEDNEJ OSOBIE, MarcinSzabla I !
User avatar
Brandon
Soldier level 1
Soldier level 1
Posts: 11
Joined: Mon Nov 23, 2009 9:27 am
Location: Kuźnica
Contact:

Re: [Dyskusja] Weekendy zmian.

Post by Brandon »

Jakby co to służę hostem :)
User avatar
Ghost
Soldier level 5
Soldier level 5
Posts: 269
Joined: Wed Nov 25, 2009 12:42 pm

Re: [Dyskusja] Weekendy zmian.

Post by Ghost »

Topick; LOL. > w pełni wyraża to co mogłem napisać w kilku zdaniach
User avatar
torba12345
Soldier level 4
Soldier level 4
Posts: 87
Joined: Mon Aug 17, 2009 10:53 am
Location: GSA

Re: [Dyskusja] Weekendy zmian.

Post by torba12345 »

ghost czy tylko mi sie wydaje ze walisz same offtopy czy to prawda xDD ? jesteś trolem xD ,a co do tematu ludze ktorzy cały weekend grają sa to obywatele w wieku max gimnazjalnym czyli narwane nooby ktrym nie przetlumaczysz co jest grane i graja co im sie podoba, zaś ci madrzejsi ktorzy mogliby sie zastosować do tych wskazan zapewne ida na wyprawy od klubu do klubu piatek i konczy sie ten seans w niedzele wieczorem albo jak dobrze pojdze to nawet w poniedzalek. 100% powodzenie towjego planu sprowadza sie do ostatecznego rozwiazania wylaczania ab na kilka dni z rozgrywek multi, a ze nikt nie ma takeij władzy to cały ten twoj plan idze do piachu .amen.
Zawsze Nielegalnie
User avatar
Ghost
Soldier level 5
Soldier level 5
Posts: 269
Joined: Wed Nov 25, 2009 12:42 pm

Re: [Dyskusja] Weekendy zmian.

Post by Ghost »

torba12345 wrote:ghost czy tylko mi sie wydaje ze walisz same offtopy czy to prawda xDD ? jesteś trolem xD ,a co do tematu ludze ktorzy cały weekend grają sa to obywatele w wieku max gimnazjalnym czyli narwane nooby ktrym nie przetlumaczysz co jest grane i graja co im sie podoba, zaś ci madrzejsi ktorzy mogliby sie zastosować do tych wskazan zapewne ida na wyprawy od klubu do klubu piatek i konczy sie ten seans w niedzele wieczorem albo jak dobrze pojdze to nawet w poniedzalek. 100% powodzenie towjego planu sprowadza sie do ostatecznego rozwiazania wylaczania ab na kilka dni z rozgrywek multi, a ze nikt nie ma takeij władzy to cały ten twoj plan idze do piachu .amen.
Eh, co ja mam więcej napisać ? Oprócz tego, że nikomu nie będzie się chciało w ogóle myśleć o grze na innych mapach, chyba sam dobrze torba wiesz :F

Walę same offtopy ? W takim razie przejrzyj wszystkie moje posty, powiedzmy z ostatniego miesiąca i znajdź więcej niż 3. Pomiń tematy dotyczące sesji OW, bo one same w sobie są spamem ;]
A to jak wygląda mój poprzedni post, można by rzec, że to mała aluzja co do innych offtoperów :D Czy jak to mam ująć.

A tak w ogóle, nie czepiaj się mnie, bo przynajmniej moje posty ludzie umieją przeczytać :E
User avatar
tomek795
Soldier level 5
Soldier level 5
Poland
Posts: 202
Joined: Fri Dec 17, 2010 5:58 pm

Re: [Dyskusja] Weekendy zmian.

Post by tomek795 »

Pomysł dobry ale trzeba gać z kim normalnym kto nie oszukuje. Ostatnio grałem coś tybu polowanie na pojazdy lab bez rozbudowy (wszystkie) warsztad to samo zbrojownia skład również. No i Host na środku mapy kłąd pojazdy ja ukradłem radar i reszta pojazdów była moja bo wiedziałem, kiedy lecą itd. A host poprostu podel dawał pojazdy wrogowi pod baze co wogule wykluczalo mnie z gry.
User avatar
Marcinszabla
Soldier level 6
Soldier level 6
Posts: 443
Joined: Tue Aug 17, 2010 3:15 pm
Location: Zamojszczyzna

Re: [Dyskusja] Weekendy zmian.

Post by Marcinszabla »

Tak , czy inaczej proponuje od tego momentu sprawdzenie , co z tego będzie.

I jeszcze jedno. Następny weekend musimy koniecznie odbyć , żeby gra nie stała się bezsensem! Dla odratowania sceny towarzysze!
Jego Wysokość: z Bożej łaski Cesarz trolli youtubowych, Król trolli forumowych, Wielki Książę n00bów OWowych oraz wierny, a jakże pokorny uczeń WIELKIEGO PANA I WŁADCY BLACKMENA I CREATIVA W JEDNEJ OSOBIE, MarcinSzabla I !
User avatar
tomek795
Soldier level 5
Soldier level 5
Poland
Posts: 202
Joined: Fri Dec 17, 2010 5:58 pm

Re: [Dyskusja] Weekendy zmian.

Post by tomek795 »

Czyli w ta sobote i niedzielę??
_______________________________________
sorry za błedy w poprzedniej mojej wymowie.
User avatar
Marcinszabla
Soldier level 6
Soldier level 6
Posts: 443
Joined: Tue Aug 17, 2010 3:15 pm
Location: Zamojszczyzna

Re: [Dyskusja] Weekendy zmian.

Post by Marcinszabla »

Ja w weekend osobiście wliczam też piątek... :D
Jego Wysokość: z Bożej łaski Cesarz trolli youtubowych, Król trolli forumowych, Wielki Książę n00bów OWowych oraz wierny, a jakże pokorny uczeń WIELKIEGO PANA I WŁADCY BLACKMENA I CREATIVA W JEDNEJ OSOBIE, MarcinSzabla I !
Post Reply