Ogranicznik Czasu

Wszystko o graniu w OW w sieci.
User avatar
Sobaniu
Soldier level 0
Soldier level 0
Posts: 8
Joined: Tue Feb 15, 2011 12:19 pm

Ogranicznik Czasu

Post by Sobaniu »

Siemka wpadłem na pomysł żeby ustalić limit czasu gry ponieważ po pewnym czasie gra robi się już męcząca . Pomyślałem że można ustalić np limit do 2h po 2h jest ogłaszany remis będzie to mobilizowało graczy do większego zaangażowania , często zdarza się że gracze wychodzą po dłuższym czasie ... po 2h gra robi się już po prostu nudna .

Co wy o tym myślicie ?
Mówię do chwili
zatrzymaj się,
jesteś zbyt piękna aby odejść.



Farmer alias Sobaniu
User avatar
tomek795
Soldier level 5
Soldier level 5
Poland
Posts: 202
Joined: Fri Dec 17, 2010 5:58 pm

Re: Ogranicznik Czasu

Post by tomek795 »

Jak dla mnie to gra po 1.5h robi się już nudna. A pomysł bardzo dobry mi się podoba =]. Przydałby się ten dodatek w nowym patchu i możliwość ustawienia czasu np 1h 1,5h 2 h itp według uznania.
User avatar
pomek
Soldier level 7
Soldier level 7
Poland
Posts: 656
Joined: Mon May 03, 2010 9:05 pm

Re: Ogranicznik Czasu

Post by pomek »

No coz, pomysl jak zawsze kiepski. Ale czemu ja sie dziwie? Kurde, spojrzmy na nick autora. Farmer.. Z kim kojarzy mi sie farmer, poza graczen niestawiajacym oporu? Juz wiem! Z rusherem! Wszystko rozumiem.

Po co ten wstep? Juz wyjasniam. Gracze z grupy "Rushers" nie potrafia grac dluzszych, godzinnych gier.
Gra robi sie nudna, jesli nie umiesz wyexpic mechow.

Poza tym, przyrownales wszystko do CB. Pomyslales o CW, OCW, SW i NW?
Zakladam, ze nie. O 'OCW' pewnie pierwszy raz uslyszales, wiec kolejny minus.

Pomysl, oczywiscie na nie.

PS: Powinienem na priv, ale: jestes bogiem klanu, uwazajac mnie za haxora na swojej stronie ;D
Chcialem to skomentowac, ale stwierdzilem, ze daleko od Tomka795 nie odbiegasz, wiec olalem to :)
User avatar
mattin111
Soldier level 5
Soldier level 5
Posts: 280
Joined: Wed Jun 23, 2010 4:02 pm

Re: Ogranicznik Czasu

Post by mattin111 »

xDDDDD, dobre pomsiu

// Offtop, warned.
User avatar
Sobaniu
Soldier level 0
Soldier level 0
Posts: 8
Joined: Tue Feb 15, 2011 12:19 pm

Re: Ogranicznik Czasu

Post by Sobaniu »

Pomek o twoim ilorazie inteligencji już sie przekonalismy ale temat jest całkiem inny ;))

Nie jestem Raszerem ale nie lubie jak ktoś zrobi mur i nie raczy nawet atakować ...
To ma byc mobilizacja do ataków bo gra robi się nudna a jeżeli ty Pomek zamiast grać to lubisz się drapać po kroczu to może Kampanie jeszcze raz przejdz ;) tam masz dużo czasu
Mówię do chwili
zatrzymaj się,
jesteś zbyt piękna aby odejść.



Farmer alias Sobaniu
User avatar
pomek
Soldier level 7
Soldier level 7
Poland
Posts: 656
Joined: Mon May 03, 2010 9:05 pm

Re: Ogranicznik Czasu

Post by pomek »

Pomek o twoim ilorazie inteligencji już sie przekonalismy ale temat jest całkiem inny )
Wybacz, ale jesli ktos narusza moje zycie, to ja narusze Twoje.
Mnie rodzicow z domu nie wy***alaja :) Gleboki wdech i refleksja, co to ma wspolnego z ilorazem inteligencji. Podpowiem Ci kluczowe slowko - szkola.
Nie jestem Raszerem
No tak, n00b to nie to samo co Rasher. Zwracam honor.
Nie jestem Raszerem ale nie lubie jak ktoś zrobi mur i nie raczy nawet atakować ...
1. Cwicz J. polski, bo nawet zdania poprawnie nie tworzysz, lol.
2. Wiesz? Odziwo Antek, Pamel itd.. lacznie ze mna, tez nie lubimy. A moze, lubimy, bo umiemy wyexpic. Nie wiem, zapytaj innych... Chyba powtarzam sie tak? Wspominalem chyba o expieniu mechow. Ehh. Mam 19 lat i klopoty z pamiecia :(
To ma byc mobilizacja do ataków
Mobilizacja? Czym? Jesli mam jedno hg i leci druga godzina gry oraz moj przeciwnik chce juz mnie atakowac... Yeah! Remis.. To po co grac, skoro Camp-Style'm doprowadze gre do remisu?
Mowilem, ze Ruszerzy nie mysla. Potwierdzasz moje zdanie i przeczysz samemu sobie.
a jeżeli ty Pomek zamiast grać to lubisz się drapać po kroczu to może Kampanie jeszcze raz przejdz tam masz dużo czasu
Image
Ja sie drapie wlasnie w takich sytuacjach ;**

// Przeczyscilem troche temat. I radze nie offtopicowac. - Gothuk
User avatar
Sobaniu
Soldier level 0
Soldier level 0
Posts: 8
Joined: Tue Feb 15, 2011 12:19 pm

Re: Ogranicznik Czasu

Post by Sobaniu »

ja mam wy***ane ale po ch*j mi się w temacie żalisz ?

// Offtopic - warned. Post nadaje się na PW.
Mówię do chwili
zatrzymaj się,
jesteś zbyt piękna aby odejść.



Farmer alias Sobaniu
User avatar
Ghost
Soldier level 5
Soldier level 5
Posts: 269
Joined: Wed Nov 25, 2009 12:42 pm

Re: Ogranicznik Czasu

Post by Ghost »

Pomysł jest bez sensu... I tak prędzej czy później wyskoczy error więc nie widzę sensu zawracania sobie głowy tym.
User avatar
Sobaniu
Soldier level 0
Soldier level 0
Posts: 8
Joined: Tue Feb 15, 2011 12:19 pm

Re: Ogranicznik Czasu

Post by Sobaniu »

Rozumiem :) Dlatego zapytałem co o tym myślicie
Mówię do chwili
zatrzymaj się,
jesteś zbyt piękna aby odejść.



Farmer alias Sobaniu
User avatar
pomek
Soldier level 7
Soldier level 7
Poland
Posts: 656
Joined: Mon May 03, 2010 9:05 pm

Re: Ogranicznik Czasu

Post by pomek »

Ghost wrote:Pomysł jest bez sensu... I tak prędzej czy później wyskoczy error więc nie widzę sensu zawracania sobie głowy tym.
Na 1.11 mozliwosc tego zdarzenia jest kilkanascie razy mniejsza niz na 1.10b, wiec jego pomysl ma sens tylko w sytuacjach, gdzie od 15/20/30 minut zaden wrogi pojazd ofensywny badz fortyfikacja defensywna nie zostala ZNISZCZONA... bo wtedy faktycznie, gra nie staje sie juz gra, tylko.. nie wiem czym
Pamel
Soldier level 3
Soldier level 3
Posts: 55
Joined: Tue Jan 18, 2011 7:42 pm

Re: Ogranicznik Czasu

Post by Pamel »

Pomysl bez sensu, zadna sztuka jest grac na tzw. remis. Zreszta, jak juz Pomek wyzej wspomnial, to wlasnie dlugie gry pokazuja, kto umie grac. Nie powiem, ze kazda rozgrywka, ktora trwa 2h jest zajebista, ale mialem juz wiele dluzszych i byly naprawde dobre. Dodam, ze wcale nie byly zakonczone remisem.
User avatar
Sobaniu
Soldier level 0
Soldier level 0
Posts: 8
Joined: Tue Feb 15, 2011 12:19 pm

Re: Ogranicznik Czasu

Post by Sobaniu »

Nie wątpie lecz jeżeli gra w pewnym momencie juz nudzi ? Gracz wyjdzie to nikt z nim później nie będzie grał bo fama pójdzie że z gry wychodzi ...
Mówię do chwili
zatrzymaj się,
jesteś zbyt piękna aby odejść.



Farmer alias Sobaniu
User avatar
pomek
Soldier level 7
Soldier level 7
Poland
Posts: 656
Joined: Mon May 03, 2010 9:05 pm

Re: Ogranicznik Czasu

Post by pomek »

Jakis przyklad na powyzsze stwierdzenie? Chyba, ze odwolujesz sie do swojego doswiadczenia, to ok.
User avatar
DrShadowrun
Soldier level 4
Soldier level 4
Posts: 145
Joined: Thu Mar 25, 2010 9:52 pm

Re: Ogranicznik Czasu

Post by DrShadowrun »

Sobaniu wrote:Nie wątpie lecz jeżeli gra w pewnym momencie juz nudzi ? Gracz wyjdzie to nikt z nim później nie będzie grał bo fama pójdzie że z gry wychodzi ...
Jak nie potrafisz złamać przeciwnika, nie masz pomysłu na niego, to nic dziwnego, że w pewnym momencie gra Cie znudzi. A co za tym idzie, nie potrafisz grać dłuższych gier.
User avatar
Gwrhkhsh
Soldier level 6
Soldier level 6
Posts: 398
Joined: Fri May 21, 2010 5:56 pm
Location: Wrocław

Re: Ogranicznik Czasu

Post by Gwrhkhsh »

Pomysł jest do bani. Zgodzę się z wieloma przedmówcami, że to właśnie w dłuższych grach widać umiejętności graczy w czym innym, niż naklikanie wkutej na pamięć kombinacji.
Locked