Regulamin MSa a zachowanie w roomach

Wszystko o graniu w OW w sieci.
Antonio
Site Moderator
Posts: 539
Joined: Mon May 17, 2010 6:29 pm

Re: Regulamin MSa a zachowanie w roomach

Post by Antonio »

Ja moge wstepnie rzec, ze szykuje sie update regulaminu. Jednak informacja ta poki co nie jest potwierdzona.
...
Anarchy
Site Moderator
Chad
Posts: 1223
Joined: Thu May 03, 2007 11:02 am

Re: Regulamin MSa a zachowanie w roomach

Post by Anarchy »

Zachowujecie sie, jakbyscie nie nie mieli wiecej, niz 12 lat. Darowalibyscie sobie dziecinne klotnie.

Swoje zdanie na ten temat juz wypowiedzialem, mimo to pomek zalozyl ten temat, wiec wypada powtorzyc - op na kanale nie moze banowac za cos, co nie podlega jemu. Serwery to sprawa prywatna graczy. Ktos was obraza - nie grajcie z nim. Swoja droga wypadaloby miec do siebie wiecej szacunku, to ze jestescie oddzieleni od siebie kompami nie znaczy, ze macie sie zachowywac jak kretyny.
User avatar
Marcinszabla
Soldier level 6
Soldier level 6
Posts: 443
Joined: Tue Aug 17, 2010 3:15 pm
Location: Zamojszczyzna

Re: Regulamin MSa a zachowanie w roomach

Post by Marcinszabla »

Anarchy wrote:Zachowujecie sie, jakbyscie nie nie mieli wiecej, niz 12 lat. Darowalibyscie sobie dziecinne klotnie.

Swoje zdanie na ten temat juz wypowiedzialem, mimo to pomek zalozyl ten temat, wiec wypada powtorzyc - op na kanale nie moze banowac za cos, co nie podlega jemu. Serwery to sprawa prywatna graczy. Ktos was obraza - nie grajcie z nim. Swoja droga wypadaloby miec do siebie wiecej szacunku, to ze jestescie oddzieleni od siebie kompami nie znaczy, ze macie sie zachowywac jak kretyny.

Potwierdzam , a co do bugerów , to w nieistniejącym temacie : "Spis osób bugujących w rozgrywkach MP " podstawowe zalecenie było nie grac z nimi.Nie będzie gry dla nich , to odechce im się grać.Może tego problemu nie da się całkowicie , bo bugerzy będą napływali ciągle na scenę , ale nie jest powiedziane , że musimy się zgodzić na największe siedlisko ze wszystich gier , w których można grać na multi.
Co do Pomka , to go lubię , choć potrafi być id**tą , ale taki już jest... :)
Jego Wysokość: z Bożej łaski Cesarz trolli youtubowych, Król trolli forumowych, Wielki Książę n00bów OWowych oraz wierny, a jakże pokorny uczeń WIELKIEGO PANA I WŁADCY BLACKMENA I CREATIVA W JEDNEJ OSOBIE, MarcinSzabla I !
User avatar
pomek
Soldier level 7
Soldier level 7
Poland
Posts: 656
Joined: Mon May 03, 2010 9:05 pm

Re: Regulamin MSa a zachowanie w roomach

Post by pomek »

Swoja droga wypadaloby miec do siebie wiecej szacunku, to ze jestescie oddzieleni od siebie kompami nie znaczy, ze macie sie zachowywac jak kretyny.
Pierw trzeba sobie na niego zasluzyc... Nie bede wymienial palcami, ale nawet w administracji sa "sieroty", ktorzy wykorzystuja swoja pozycje aby sie z kims sciac. No wlasnie, jak to jest z szacunkiem do administracji... Ahh, poza tymi, ktorzy wchodza na IRCa, reszta nei jest szanowana, bo jest nieznana. Proponowalbym jakis nabor na administratorow, bo troche malo "was" jest, a ta scena potrzebuje wiekszej kontroli. (YAFUD)

Dzieki szabla, ja tez Cie lubie - szczegolnie po hasle, ze 7 i pol kijow ma 15 koncow ! :d
User avatar
pomek
Soldier level 7
Soldier level 7
Poland
Posts: 656
Joined: Mon May 03, 2010 9:05 pm

Re: Regulamin MSa a zachowanie w roomach

Post by pomek »

Yuri wrote:Regulamin IRCowski obsluguje tylko tam gdzie admini maja OPa - czyli na glownym kanale.
A mnie sie wydaje, ze tak nie jest... Bo dzis - z reszta dziwne - bo tylko ja z matrixem dostalismy bana wlasnie za obraze admina w roomie, do ktorego nawet nie wszedl, bo dostal kicka. Admin ten nie posiada dowodow, ze ten ja go obrazalem. Bazuje tylko na wypowiedzi gracza "bo pomek kazal", a gracz ktory tak powiedzial nie posiada dowodu, ze ja tak napisalem... I gdzie tu sprawiedliwosc?

Antonio, same problemy z twoim adminem sa... Idz Ty gdzies, do chlewa adminuj...
Antonio
Site Moderator
Posts: 539
Joined: Mon May 17, 2010 6:29 pm

Re: Regulamin MSa a zachowanie w roomach

Post by Antonio »

Matrix dostal za nazwanie mnie "durny", a ty nie dostales za obraze. Mowilem Ci za co dostales.
...
User avatar
pomek
Soldier level 7
Soldier level 7
Poland
Posts: 656
Joined: Mon May 03, 2010 9:05 pm

Re: Regulamin MSa a zachowanie w roomach

Post by pomek »

Skoro szanowny administrator nie posiada racjonalnego dowodu, to jakim prawem mnie administrator banuje? Administracja banuje za podaniem dowodu. Rutek bana nie dostal, a dowody sa, natomiast tY nie masz dowodu a banujesz. Niefajny administrator.

Antek, dedykacja dla Ciebie - http://www.youtube.com/watch?v=OiK2Cs1Ww-E
Antonio
Site Moderator
Posts: 539
Joined: Mon May 17, 2010 6:29 pm

Re: Regulamin MSa a zachowanie w roomach

Post by Antonio »

Dobra, masz racje, jestes swiety, nietykalny. Ban jest niesluszny.

Mimo wszystko, nie zdejme go, zgodnie z tym, z czym wyjechales mi na gg.
...
User avatar
pomek
Soldier level 7
Soldier level 7
Poland
Posts: 656
Joined: Mon May 03, 2010 9:05 pm

Re: Regulamin MSa a zachowanie w roomach

Post by pomek »

Na gg masz opcje "zablokuj". Yuri wspomnial, ze to sie nie laczy. Tutaj moge Cie obrazic, wiec nie mozesz mnie zbanowac na IRCu za to :)
*Matrix*
Soldier level 5
Soldier level 5
Posts: 220
Joined: Fri Sep 04, 2009 3:03 pm

Re: Regulamin MSa a zachowanie w roomach

Post by *Matrix* »

Matrix dostal za nazwanie mnie "durny",
tak to pokaz mi gdzie ja tak o tobie pisalem...
czlowieku jak jestes bez winy rzuc w siebie kamien... :)

Image
Image
Image

Zobaczymy jaki pomaranczowy koles do mnie napisze jako 1 :)
Antonio
Site Moderator
Posts: 539
Joined: Mon May 17, 2010 6:29 pm

Re: Regulamin MSa a zachowanie w roomach

Post by Antonio »

4 pomek:
No to w takim razie, zmieniam powod bana. Ban za podszywanie sie pod operatora kanalu.

4 matrix:
Image

A tu masz to co chciales.
A to, ze nie mnie to dotyczylo, to se mozesz mowic, ile wlezie. Nawet jezeli nie dotyczylo to mnie, to kogos z ow napewno.
...
User avatar
pomek
Soldier level 7
Soldier level 7
Poland
Posts: 656
Joined: Mon May 03, 2010 9:05 pm

Re: Regulamin MSa a zachowanie w roomach

Post by pomek »

No to w takim razie, zmieniam powod bana. Ban za podszywanie sie pod operatora kanalu.
Mam na 4-te imie Antoni. Poza tym, nick "Antonio", to podszywanie. Nick "Jestem Antonio", "Antonio92" i inne tego typu wymysly nie sa podszywaniem, gdyz nie jestes jedynym Antonim na swiecie. Zalosny.
Antonio
Site Moderator
Posts: 539
Joined: Mon May 17, 2010 6:29 pm

Re: Regulamin MSa a zachowanie w roomach

Post by Antonio »

Juz nie macie bana ;)
...
User avatar
pomek
Soldier level 7
Soldier level 7
Poland
Posts: 656
Joined: Mon May 03, 2010 9:05 pm

Re: Regulamin MSa a zachowanie w roomach

Post by pomek »

Nie offtopuj. Takie rzeczy na privie sie pisze.
*Matrix*
Soldier level 5
Soldier level 5
Posts: 220
Joined: Fri Sep 04, 2009 3:03 pm

Re: Regulamin MSa a zachowanie w roomach

Post by *Matrix* »

zreszta mozna zobaczyc znowu jak nowy admin sciemnia...
Najpierw pisze ze go wyzywam, a pozniej jak napisalem disa to sie zamknal i wymyslil inny powod bana...
czlowieku jak jestes bez winy rzuc w siebie kamien...

Pomek widziales kiedys zeby admina zbanowali albo cos mu zrobili ??? Ich regulamin nie dotyczy, dostal adma i mysli ze wszystko wolno...
czlowieku jak jestes bez winy rzuc w siebie kamien... :)

Image
Image
Image

Zobaczymy jaki pomaranczowy koles do mnie napisze jako 1 :)
Locked