Ru "Ostatnie starcie"

Wszystko o modach, patchach i błędach w OW oraz ogólnym programowaniu.
Post Reply
User avatar
Lavigo
Soldier level 4
Soldier level 4
Posts: 86
Joined: Mon Oct 04, 2010 3:39 pm

Ru "Ostatnie starcie"

Post by Lavigo »

Witam
Chodzi mi o misję rosyjską o nazwie "Ostatnie starcie" kiedy to Burłak z grupą radzieckich żołnierzy przybywa na główne złoże syberytu.
Krótko. Jak ją przejść na mistrzu strategii?
Na normal budowałem koszary na wzgórzu po lewej stronie i z prawej w taki sposób aby sięgały do tego złoża które amerykanie chcą przejąść... w koszarach byli bazukarze a za koszarami stali inżynierowie zeby koszary nie padły, to na normalu działało z 3 medalami... ale na mistrzu startegii już mi nie poskutkowało :/
Jakie macie metody na tę misję ?
Bren
Soldier level 6
Soldier level 6
Indonesia
Posts: 398
Joined: Tue Mar 08, 2011 8:37 am

Re: Ru "Ostatnie starcie"

Post by Bren »

Pamiętam, że zaraz na początku raszowałem Arabów bazookarzami i 2-3 medykami, a potem (i w czasie ataku) budowałem obronę złożoną z koszar - jak coś nawalało do koszar, to wyłaziłem jedną bazooką, spowalniałem i teleportowałem. Scoutowałem chyba też złoże jakimś małpoludem czy tam jakimś szybszym czołgiem - tego nie pamiętam za bardzo. Ogólnie bazowałem na bazookach i pojazdach z początku misji. I bombie.
Badania: bomba, bazooka, bomba, amunicja do bazooki, bomba, rozszerzenia technologii (3 rozwinięcie technologii, opcjonalnie - jeśli rasz/obrona nie wychodzi - czaso i 2 uzb). Aha, jeszcze bomba. Ogólnie to trzeba opierać się na bazookach. I bombie. Jak na NW z noobami - obrona i bomba.
Jak coś źle podałem albo coś, to proszę nie bluzgać, tylko mnie poprawić - dawno nie grałem w kampanię.
*Matrix* wrote:Nie ma czegos takiego jak mniej niz polowa lub wiecej niz polowa...
Polowa to polowa.
Post Reply