Mój 1 mod - PrzystojnyMod

Opisy i linki do modów tworzonych przez scenę, jak i również opinie na ich temat.
Post Reply
Przystojny
Soldier level 1
Soldier level 1
Posts: 16
Joined: Mon Oct 28, 2013 5:37 pm

Mój 1 mod - PrzystojnyMod

Post by Przystojny »

Chciałbym wam zaprezentować mój 1 mod do ow, posiada on 2 misje.
Zapraszam do grania i oceniania http://przeklej.org/file/SDpLIM/PM.rar
Bren
Soldier level 6
Soldier level 6
Indonesia
Posts: 398
Joined: Tue Mar 08, 2011 8:37 am

Re: Mój 1 mod - PrzystojnyMod

Post by Bren »

Dobra, widzę, że ten mod dopiero czeka na konstruktywną opinię.
Jak dla mnie, to pierwsza misja jest monotonna. Nic się tam nie dzieje! Stawiasz bunkry, bronisz się, dostajesz "posiłki" raczej niedostosowane do sytuacji, atakują cię bez przerwy dokładnie te same jednostki. Trzeba coś zmienić.
Są 2 metody, aby ten mod stał się fajny: albo stawiasz na napierdzielankę, albo na fabułę. Z racji, że fabuły ten mod raczej dobrej nie posiada, to musisz postawić na "zabawowość" - WINCYJ NAWALANIA! Do tego takiego, żeby było ciekawe - dodaj jakieś wybuchy, lasery! Nie ma monotonnej nawalanki - jak już atakują, to ze 2-3 razy, ale rozpierdziel totalny ma być. A tu na razie nic nie ma - nawalają cię z karabinków. Do tego tak monotonnie - taki sam atak za takim samym atakiem. Po prostu postaraj się i zrób niekoniecznie dobrze, ale zabawnie i dynamicznie.
Możesz też postawić na fabułę, ale to już będzie bardziej skomplikowane - będziesz musiał bardziej całą myśl rozwinąć. Jacy to znowu kosmici atakowali? Skąd się tam wzięli? Dowódca wtedy też musi być jakiś fajny, z historią - ten teraz to jakiś chudopachołek po polibudzie jest, nie nawet to, co Macmillan z kampanii.
Staraj się, na pewno uda ci się stworzyć porządny mod. Ale jak już tu dasz tego moda, to żeby przynajmniej 5 misji miał!
*Matrix* wrote:Nie ma czegos takiego jak mniej niz polowa lub wiecej niz polowa...
Polowa to polowa.
Przystojny
Soldier level 1
Soldier level 1
Posts: 16
Joined: Mon Oct 28, 2013 5:37 pm

Re: Mój 1 mod - PrzystojnyMod

Post by Przystojny »

Ciesze się że ktoś zagrał w moda i ocenił go w miarę normalnie.
Tą monotonność w misjach mam zamiarach poprawić, mod oczywiście będzie posiadał fabułę którą już z resztą napisałem i tam będzie wszystko wyjaśnione.
Post Reply