Dymitr Sacharow-[Mapki do pobrania/free maps]

Opisy i linki do modów tworzonych przez scenę, jak i również opinie na ich temat.
User avatar
Serpent
Soldier level 10
Soldier level 10
Estonia
Posts: 4175
Joined: Tue Jul 07, 2009 9:13 pm
Location: Polska - EuroStan ZSRE
Contact:

Re: Dymitr Sacharow-[zapowiedź/w trakcie pracy]

Post by Serpent »

MrMentor wrote:Zadaje się, że reaktor był pod Warszawą. Okolice Otwocka chyba.
No tak ale tutaj elektrowni jądrowej nie będzie :D
Epickie teksty:
Marek1906: jak zrobic aby sail był zielony?
Kvantovy: Wszystko normalne, wszystko w koło było dziwne
Kvantovy:: To jest fajne, że to nie jest takie głupie
Kvantovy:: remove sos from kanapeczka
Kvantovy:: zdarzają się rzezy które sie filozofom nie śniły
Cenwen: problemem jest gejostwo
"Taki z niego fizyk jak ze mnie baletnica" - Profesor Scholtze o Kvantovym.
JAKBYŁ BYM CZECHEM TO BYM ROZŁOŻYŁ NAMIOT ~Kvanciak
User avatar
MrMentor
Soldier level 4
Soldier level 4
Posts: 80
Joined: Thu Aug 28, 2014 1:13 pm
Location: Poland

Re: Dymitr Sacharow-[zapowiedź/w trakcie pracy]

Post by MrMentor »

Co nie zmienia faktu, że w Polsce potrzebni są specjaliści. Może kiedyś pójdą po rozum do głowy i elektrownię zbudują.
User avatar
kolega48
Soldier level 5
Soldier level 5
Posts: 171
Joined: Thu Jan 16, 2014 11:22 pm

Re: Dymitr Sacharow-[zapowiedź/w trakcie pracy]

Post by kolega48 »

elektrownie nie są zbyt bezpiecznym rozwiązaniem xd
Anarchy
Site Moderator
Chad
Posts: 1223
Joined: Thu May 03, 2007 11:02 am

Re: Dymitr Sacharow-[zapowiedź/w trakcie pracy]

Post by Anarchy »

kolega48 wrote:elektrownie nie są zbyt bezpiecznym rozwiązaniem xd

Kocham jak laicy wypowiadają się na tematy, o których nie mają pojęcia...
User avatar
MrMentor
Soldier level 4
Soldier level 4
Posts: 80
Joined: Thu Aug 28, 2014 1:13 pm
Location: Poland

Re: Dymitr Sacharow-[zapowiedź/w trakcie pracy]

Post by MrMentor »

kolega48 wrote:elektrownie nie są zbyt bezpiecznym rozwiązaniem xd
Takie elektrownie mają gigantyczną przewagę ekologiczną w stosunku do elektrowni stosowanych w Polsce, które zatruwają środowisko. Co prawda podupada wtedy przemysł górniczy, z którego żyje południowa część Polski.

Co do bezpieczeństwa. Nasi sąsiedzi mają elektrownie nie tak daleko od naszej granicy, co w razie jakiejś katastrofy grozi też nam. Więc tłumaczenie się tym, że są niebezpieczne jest dość dziwne. Poza tym ile elektrowni jądrowych jest na świecie, a ile uległo awarii?
Mieszkamy w dość spokojnym regionie i raczej nie grożą nam katastrofy pokroju Japonii.

Z elektrowniami jest jak z samochodami i samolotami.
Samoloty są dużo bezpieczniejsze, ale wszyscy się ich boją bo w katastrofie ginie na raz znaczna ilość ludzi. Ale przyrównując do ilości osób, które codziennie giną w wypadach samochodowych - jest to śmiesznie niska ilość ofiar.
User avatar
Maliu
Soldier level 3
Soldier level 3
Posts: 59
Joined: Thu Jan 02, 2014 6:17 pm

Re: Dymitr Sacharow-[zapowiedź/w trakcie pracy]

Post by Maliu »

a da rade wrzucić to na cos innego z tego bym pobierał ponad 30 min ;O
User avatar
kolega48
Soldier level 5
Soldier level 5
Posts: 171
Joined: Thu Jan 16, 2014 11:22 pm

Re: Dymitr Sacharow-[zapowiedź/w trakcie pracy]

Post by kolega48 »

świetne chcę więcej byle szybko :o
MasterKiller
Soldier level 6
Soldier level 6
Posts: 343
Joined: Tue Aug 09, 2011 5:51 pm

Re: Dymitr Sacharow-[zapowiedź/w trakcie pracy]

Post by MasterKiller »

Pierwsza recenzja:

Mapy - oteksturowanie bardzo dobre, ale znacznie popracowalbym nad umiejscowieniem drzew oraz trawy.

Dialogi - znosne, jest troche literowek i zgubionych przecinkow, takie srednie bym powiedzial.

Wstep do misji - wg mnie za dlugo sie idzie do tej bazy, to jest kompletnie nie potrzebne. W dialogu z tym naukowcem popisales sie znajomoscia jakichs tam fizycznych meandrow, ale oprocz tego jakos tak metnie jest wyjasnione, dlaczego akurat Dymitryj, dlaczego on ma nagle sam wejsc do CZAPY, dlaczego jak nacisniemy, ze nie zgadzamy sie z tym doktorem wchodzimy do niej(???). dalsza czesc misji jest strasznie nudna - ilez mozna przedzierac sie przez te jednostki? Zreszta doszlem do drugiego brodu, i tu utknalem na amen - snajper + masa zolnierzy obok gasila mnie w ulamek sekundy(gralem na mistrzu).

Generalnie jak na poltora roku prac bida z nyndzom :P
Wszyscy jesteśmy żołnierzami: WYDANE
https://original-war.net/files.php?id=174
Markok
Soldier level 6
Soldier level 6
Posts: 314
Joined: Thu Sep 04, 2014 12:53 am
Location: Oberschlesien
Contact:

Re: Dymitr Sacharow-[zapowiedź/w trakcie pracy]

Post by Markok »

Master co Ty, ze Ślönska :D ? Co do nyndzy nie było tak źle, faktycznie nie wyjaśnione nic, hop do Czapy i wybijamy bogu ducha winnych jankesów, którzy są tam nie wiadomo skąd, ale nie można powiedzieć, w obie mapy pewnie było dużo pracy włożone (chociaż bagno koło rzeki jakoś chyba nie pasuje), inne błędy : spotkałem ruska, który przeżył atak na jankesów bo mu pomogłem z nimi, ale poleciał dalej prosto na snajpera.. miał jakiś zatarg z powietrzno-desantówką (VDV), leciał im flaszkę :D ? Oprócz tego ten Titov, po kiego grzyba tam jest i nie idzie z nami.. tylko dla medalu ? I jeszcze do niego trzeba podejść Sacharowem nos w nos.. Ten polityczny powinien tego dezertera rozstrzelać na miejscu :)
MarkedOne weź wydaj te kolejne misje, przecież skoro wymyśliłeś nazwy i co ma pisać przy ładowaniu aż do 7 misji, to musisz je mieć! :P
Mart
Soldier level 6
Soldier level 6
Peru
Posts: 445
Joined: Sun Apr 11, 2010 6:52 pm

Re: Dymitr Sacharow-[zapowiedź/w trakcie pracy]

Post by Mart »

Ogólnie wrażenie dobre. Dźwięk walki w tle od razu przyniósł mi na myśl sekwencje z 4 pancernych :D (mimo to na dłuższa metę aż mnie uszy bolały). Dialogi wg. Mnie dobre, niema się do czego doczepić. Zgodzę się z tym co pisała reszta, żadnego wyjaśnienia jeb do czapy i walka z Amerykanami. No i jak znajdowało się swoich towarzyszy to nie reagowali od razu po tym jak ich zobaczyłem tylko czekałem nie wiem na co, aż uaktywnił się dialog. Mapy ok, z tym, że ja inaczej bym trawę zrobił i drzewa. I co tu więcej mogę napisać? Gdzie są następne misje :D
Apocalyptic War Episode One Wydany: link

Epizod drugi zostanie wydany kiedy będzie gotowy :)
User avatar
kolega48
Soldier level 5
Soldier level 5
Posts: 171
Joined: Thu Jan 16, 2014 11:22 pm

Re: Dymitr Sacharow-[zapowiedź/w trakcie pracy]

Post by kolega48 »

kolejne misje proszę czekam z niecierpliwością :amhello:
Markok
Soldier level 6
Soldier level 6
Posts: 314
Joined: Thu Sep 04, 2014 12:53 am
Location: Oberschlesien
Contact:

Re: Dymitr Sacharow-[zapowiedź/w trakcie pracy]

Post by Markok »

powtarzasz się, jak tak ci się spieszy, to może coś poczytaj, zobacz na kanale i sam sobie misje rób takie jakie chcesz :D
User avatar
kolega48
Soldier level 5
Soldier level 5
Posts: 171
Joined: Thu Jan 16, 2014 11:22 pm

Re: Dymitr Sacharow-[zapowiedź/w trakcie pracy]

Post by kolega48 »

Markok wrote:powtarzasz się, jak tak ci się spieszy, to może coś poczytaj, zobacz na kanale i sam sobie misje rób takie jakie chcesz :D
pf :x
Markok
Soldier level 6
Soldier level 6
Posts: 314
Joined: Thu Sep 04, 2014 12:53 am
Location: Oberschlesien
Contact:

Re: Dymitr Sacharow-[zapowiedź/w trakcie pracy]

Post by Markok »

Hah czemu mnie nie dziwi twoja odpowiedź :D

Wiecie co drodzy modmakerzy, proponuję każdemu kto wydał moda nadanie rangi modmakera, sprawdzane by to było przez komisję moderską, która by decydowała czy za tego a tego moda (lub te a te screeny z zaawansowanych prac), warto gościowi dawać tą rangę, stworzenie działu tylko dla modmakerów i tam wydawanie modów, a do otwartego obiegu tylko dema dla zmobilizowania nierobów, gwarantuję wysyp modów jak grzybów po deszczu :arhello:
User avatar
kolega48
Soldier level 5
Soldier level 5
Posts: 171
Joined: Thu Jan 16, 2014 11:22 pm

Re: Dymitr Sacharow-[zapowiedź/w trakcie pracy]

Post by kolega48 »

Markok wrote:Hah czemu mnie nie dziwi twoja odpowiedź :D

Wiecie co drodzy modmakerzy, proponuję każdemu kto wydał moda nadanie rangi modmakera, sprawdzane by to było przez komisję moderską, która by decydowała czy za tego a tego moda (lub te a te screeny z zaawansowanych prac), warto gościowi dawać tą rangę, stworzenie działu tylko dla modmakerów i tam wydawanie modów, a do otwartego obiegu tylko dema dla zmobilizowania nierobów, gwarantuję wysyp modów jak grzybów po deszczu :arhello:

moja wypowiedź nie miała na celu powtarzania się po prostu mood bardzo mi się spodobał i chciałem w jakiś sposób zmobilizować autora do dalszych prac , a twoje czepianie się i komentowanie typu " jak ci się nudzi to , zrób swojego mooda " czy coś w ten deseń są zbędne :D
Post Reply