OWI offline

To, co nie pasuje do pozostałych kategorii, ma swoje miejsce tutaj.

Czy chcesz powrotu OWI?

Tak
22
85%
Nie
4
15%
 
Celkem hlasů: 26

DrCzurak
Soldier level 5
Soldier level 5
Příspěvky: 274
Registrován: So Jún 05, 2010 9:58 pm

Re: OWI offline

Príspevok od DrCzurak »

No także sugeruje aby to połączyc, tylko przed tym na dawnym adresie ow.info wpisz notke, ze strona jest przeniesiona na ownet.
" Przetrwa tylko ten, o nerwach stalowych "
Používateľov profilový obrázok
Backero
Community Veteran
Community Veteran
Příspěvky: 556
Registrován: Št Okt 18, 2007 5:36 pm
Bydlisko: Rzeszów/Rudnik nad Sanem/Chalupki
Kontaktovat uživatele:

Re: OWI offline

Príspevok od Backero »

Moje zdanie:
Chce powrotu OWI (sentymencik i ModBase z czesta aktualizacja i recenzjami), ale chce tez zjednoczenia sceny pod jednym adresem, a nic innego jak OWN sie do tego lepiej nie nadaje.

Podsumowanie:
Najlepiej chyba bedzie wlaczyc OWI do OWN; zrobic nowy dzial na OWN dla Serphera, gdzie dodalby swoje artykuly i co najwazniejsze ModBase.

To zalezy jak komu lezy. Powstrzymuje sie od udzialu w ankiecie.
Radzio
Site Administrator
Site Administrator
Poland
Příspěvky: 2898
Registrován: Pi Júl 28, 2006 10:58 am
Bydlisko: Bialystok, Poland

Re: OWI offline

Príspevok od Radzio »

DrCzurak napísal:No także sugeruje aby to połączyc, tylko przed tym na dawnym adresie ow.info wpisz notke, ze strona jest przeniesiona na ownet.
Można podpiąć domenę pod OW.net
Používateľov profilový obrázok
Szubi
Soldier level 0
Soldier level 0
Příspěvky: 8
Registrován: Po Apr 13, 2009 11:29 am
Bydlisko: Kwidzyn
Kontaktovat uživatele:

Re: OWI offline

Príspevok od Szubi »

W sumie połączenie to nie taka straszna rzecz, ale bardzo lubiłem ten design rosyjski na OWI i to, że portal też był kiedyś klanem, do którego należałem. Serpher odwalił tam kawał dobrej roboty i szkoda tracić tego. Ja zagłosowałem w ankiecie, ale to Serpher sam podejmie decyzję.

Pozdrawiam :)
Obrázok
Používateľov profilový obrázok
Witcher
Soldier level 7
Soldier level 7
Příspěvky: 526
Registrován: Ut Dec 08, 2009 12:33 pm
Bydlisko: Far Far Away. Zamość.
Kontaktovat uživatele:

Re: OWI offline

Príspevok od Witcher »

Tak, tak i jeszcze raz tak. Tylko nie rób tego błędu jak Połączenie AOW z OWNetem.

a jak już chcesz połączyć to jako subdomene.
Obrázok
___
Jeżeli chcesz pograć pisz na GG.
Používateľov profilový obrázok
hidan
Soldier level 3
Soldier level 3
Příspěvky: 59
Registrován: St Nov 10, 2010 8:41 pm
Bydlisko: Polska

Re: OWI offline

Príspevok od hidan »

Popieram Połączenie.
Bo OWI Było Best Site jak dla mnie
Can't stop, can't stop the feet
Won't stop, won't stop the beat
And GO

Historia niedopowiedziana
2/20 - AM
6/20 - AR
3/20 - RU
2pac
Soldier level 4
Soldier level 4
Příspěvky: 90
Registrován: Pi Apr 09, 2010 8:38 pm
Bydlisko: Świdwin
Kontaktovat uživatele:

Re: OWI offline

Príspevok od 2pac »

w sumie to na OWI było wiele ciekawych artykułów jak wszyscy poprzednicy mod base nie do zastąpienia

tak poza tematem BL@CK IVI3N robot spamer on zdemotywował wszystkich bo lubiał pisać na OWI i chce jego powrotu
Používateľov profilový obrázok
Ozi
Soldier level 4
Soldier level 4
Příspěvky: 111
Registrován: Ut Nov 02, 2010 11:17 am

Re: OWI offline

Príspevok od Ozi »

OWI to chyba dzieki tej stronie zaczalem po raz pierwszy grac w OW :)
Proszę o szacunek w stosunku do mojej osoby :)
Pozdrawiam wszystkich
Používateľov profilový obrázok
RoysoN
Soldier level 4
Soldier level 4
Příspěvky: 143
Registrován: Ne Nov 21, 2010 3:32 pm
Bydlisko: Świętochłowice
Kontaktovat uživatele:

Re: OWI offline

Príspevok od RoysoN »

Zachciało mi się trochę śmiać jak wszedłem na drugą stronę tego tematu, lecz dobrze, lepiej nie będę mówił o co chodzi. :)
Ale do rzeczy: Ja osobiście jestem przeciwny, jeśli jest to "tworzenie konkurencji". Jeśli tak: będziesz musiał dogonić tą stronę i zamieszczać coś nowego. A wyobraźmy sobie taką sytuację: jest powiedzmy 5 serwisów o OW, każdy chce mieć jak najwięcej użytkowników. Więc użytkownicy się podzielą - tu 5, tu 15, tu 8 itp. Ja wolę mieć wszystkich zgromadzonych w jednym punkcie.
Ale zaś jeśli miało by być to częścią FOW to czemu nie :D
Jeśli w tym kierunku zmierzasz masz moje poparcie!
Lecimy z tematem!
Používateľov profilový obrázok
Serpent
Soldier level 10
Soldier level 10
Estonia
Příspěvky: 4166
Registrován: Ut Júl 07, 2009 9:13 pm
Bydlisko: Polska - EuroStan ZSRE
Kontaktovat uživatele:

Re: OWI offline

Príspevok od Serpent »

Ale masz użytkowników których można policzyć na palcach :mrgreen:

Na OWI byli zupełnie inni ludzie którzy nie chcą się tu zarejestrować i na odwrót.
Tam był przede wszystkim Mod Base ,a tu tego brakuje.
Brakuje tu też galerii z prawdziwego zdarzenia, poza tym tam można było sobie pogadać na shoutboxie czy forum, a tu mi tego brakuje. Ktoś powie że jest mIrc ale co z tego jak tam mało kto siedzi (jedynie wieczny gothuk i różowe afki typu czurak czy sebek).

Jednakże z tego co widzę Serpher nie ma zamiaru reaktywować OWI więc dalsza dyskusja na ten temat traci sens.
Epickie teksty:
Marek1906: jak zrobic aby sail był zielony?
Kvantovy: Wszystko normalne, wszystko w koło było dziwne
Kvantovy:: To jest fajne, że to nie jest takie głupie
Kvantovy:: remove sos from kanapeczka
Kvantovy:: zdarzają się rzezy które sie filozofom nie śniły
Cenwen: problemem jest gejostwo
"Taki z niego fizyk jak ze mnie baletnica" - Profesor Scholtze o Kvantovym.
JAKBYŁ BYM CZECHEM TO BYM ROZŁOŻYŁ NAMIOT ~Kvanciak
Používateľov profilový obrázok
RoysoN
Soldier level 4
Soldier level 4
Příspěvky: 143
Registrován: Ne Nov 21, 2010 3:32 pm
Bydlisko: Świętochłowice
Kontaktovat uživatele:

Re: OWI offline

Príspevok od RoysoN »

Tzn. myślę, że dla wszystkich korzystniej było by urozmaicać ten serwis, jak już tu wszyscy są zarejestrowani. Co do galerii można zgromadzić screeny ciekawe jakieś i powrzucać, jeśli można oczywiście.
Albo ja to mogę jakoś fajnie wpleść w tą moją stronę, którą będę robił o wynikach gier - przyda się! Tylko teraz jeszcze za bardzo czasu nie ma, bo jest ciągłe poprawianie itp.
Muszę się nauczyć z IP na Systemy Operacyjne, bo mamy komunistycznego nauczyciela, który wyznaje jedynie potęgę teorii. Więc na razie będę miał zajęte.
A właśnie Serpher, jeśli chcesz coś stworzyć - to pomóż mi!
Zacznę jak się rozpoczną święta, bo tak normalnie w dni powszechne i weekendy to albo czasu nie mam, albo chęci. Przed tym jeszcze skończę licznik na stronę moda.
Lecimy z tematem!
Používateľov profilový obrázok
Antitheus
Kung Führer
Kung Führer
Korea North
Příspěvky: 2526
Registrován: Št Jan 04, 2007 9:45 pm
Bydlisko: Gorzów Wlkp.
Kontaktovat uživatele:

Re: OWI offline

Príspevok od Antitheus »

OWI nigdy nie byłą konkurencją dla OWN a OWN nie jest konkurencją dla OWI.

Na sam początek trzeba zaznaczyć, że OWI to fansite, a OWN to oficjalne miejsce polskiego community. Ludzie ogarnięci przychodzą tutaj, wypowiadają się, dzielą się uwagami i budują z nami życie sceny. Nie wyłącza to oczywiście ich z korzystania z OWI, gdzie również mogą podyskutować i wymienić się doświadczeniami z innymi. To nie idzie jednak w druga stronę - ludzie którzy są na OWI i unikają jak ognia OWN, lub też nigdy o nim nie słyszeli, nie znaczą nic na scenie, zazwyczaj nie znają zasad a ich ulubionym trybem gry jest "FS". Do tego nie mają pojęcia do czego służą klany, jak one wyglądają i jak funkcjonują w ramach naszej dosyć licznej społeczności. Można powiedzieć że są to ludzie, którzy nie skupiają się na grze MP, jednak chcą pościągać mody i większą wagę przywiązują do singleplayera.
Uważam, że OWI powinno powrócić - było całkiem obszerną księgą wiedzy i informacji. Jednak mam zastrzeżenie, że współpraca OWI z OWN powinna się zacieśnić, powinny byc to strony partnerskie lub jeszcze lepiej: OWI powinno połączyć się z naszą stroną. Da to najlepszy w swoim rodzaju rezultat.
Používateľov profilový obrázok
Marcinszabla
Soldier level 6
Soldier level 6
Příspěvky: 443
Registrován: Ut Aug 17, 2010 3:15 pm
Bydlisko: Zamojszczyzna

Re: OWI offline

Príspevok od Marcinszabla »

Jak te połączenia będą trwały to weźmiemy nawet ogromne Owsupport , a na stronie Altaru , będzie nasz baner.
Jego Wysokość: z Bożej łaski Cesarz trolli youtubowych, Król trolli forumowych, Wielki Książę n00bów OWowych oraz wierny, a jakże pokorny uczeń WIELKIEGO PANA I WŁADCY BLACKMENA I CREATIVA W JEDNEJ OSOBIE, MarcinSzabla I !
Odpovědět