Sugestie dla pana patchmakera

[ Polskie newsy ]

Moderador: Newswriters

Benutzeravatar
Nazim
Community Veteran
Community Veteran
Mensajes: 125
Registrado: Mi Apr 12, 2006 2:40 pm
Wohnort: Prypiat, Chornobyl
Contactar:

Beitrag por Nazim »

Up, Up.. piszcie, co chcecie.. Stucuk mowil, ze moze sprobowac dodac nowe rzeczy do gry, jesli bedzie wiedzial czego potrzebujecie. Wiec mozna by to zebrac w jeden topic, a caly smietnik z tego tematu, szacowny panie adminie -> powinien zostac wyczyszczony :lol:
Добрий день.. Акуна Матата!

Bild
Bild
Bild
Benutzeravatar
LL
Soldier level 2
Soldier level 2
Poland
Mensajes: 41
Registrado: So Jul 02, 2006 4:33 pm

Beitrag por LL »

Taaa...Najlepiej by było jak bu Stucuk narazie tak szybko nie wydawał tych patchy,ale pożądnie je zrobił:O co mi chodzi-niech postara się zrobić edytor tak prosty jak np.do Heroes 3,i jakieś proste AI.Niech mu to zajmie pół czy nawet rok ,ale już by było.
"Kiedy patrze tak na ciebie jesteś fajna AI...dla mnie masz SAIL'a":DD
farmersi.pl
Bild
Create your own visitor map!
Benutzeravatar
Mules
Community Veteran
Community Veteran
Mensajes: 178
Registrado: Fr Feb 17, 2006 9:04 pm
Wohnort: Grajewo

Beitrag por Mules »

A ja mam taki pomysł.
Można by do gry wprowadzić spectacorow. Ulatwilo by to sedziowanie, i hostowanie.
"Prawdziwą treścią ludzkiego życia jest gra. Ziemia jest polem ćwiczeń, niebo jest boiskiem"
Bild
Benutzeravatar
Weteran
Soldier level 1
Soldier level 1
Mensajes: 13
Registrado: Fr Jul 28, 2006 8:50 pm
Contactar:

Beitrag por Weteran »

Mules hat geschrieben:A ja mam taki pomysł.
Można by do gry wprowadzić spectacorow. Ulatwilo by to sedziowanie, i hostowanie.
jako takich spectatorow da sie zrobic sztucznie:P mianowicie 2 graczy na jedną bazę :D tyle ze wtyedy widać poczynania jednego gracza
Benutzeravatar
NoviceInOW
Soldier level 0
Soldier level 0
Mensajes: 5
Registrado: Fr Aug 11, 2006 5:42 pm

Beitrag por NoviceInOW »

Według mnie przydałoby się okienko z logiem w multiplyerze. No wiecie, nie trzeba by klikać na ludki żeby przeczytać wiadomość
Weteran hat geschrieben:
Mules hat geschrieben:A ja mam taki pomysł.
Można by do gry wprowadzić spectacorow. Ulatwilo by to sedziowanie, i hostowanie.
jako takich spectatorow da sie zrobic sztucznie:P mianowicie 2 graczy na jedną bazę :D tyle ze wtyedy widać poczynania jednego gracza
A gdyby zrobić sojusz obu graczy z sędziami i ustawić wspoólne pole widzenia?

Edit by zoNE: Naucz się nie pisać 2 postów 1 pod 2, tylko edytuj swoje posty za pomocą opcji "edytuj"...
Zuletzt geändert von NoviceInOW am Mo Nov 13, 2006 5:34 pm, insgesamt 2-mal geändert.
Brown
Soldier level 1
Soldier level 1
Mensajes: 25
Registrado: Do Apr 13, 2006 7:02 pm

Beitrag por Brown »

NoviceInOW hat geschrieben:Według mnie przydałoby się okienko z logiem w multiplyerze. No wiecie, nie trzeba by klikać na ludki żeby przeczytać wiadomość
E tam po co ci to?? I tak mało sie gada na poczatku. Wogole czemu napisaleś post pod postem? Przydałby sie cos takeigo żeby mozna bylo w grze tam w menu zobaczyc IP (żeby bylo wiadomo że nie gra sie z dwunickowcem). I penwnie zrobienie takeigo czegos duzo zajelo, chociaż sie tam nei znam na takim czymś .Chociaż to troche glupie bo ktos może mieć neo albo coś :(
Phantom--> No pewnie jeszcze Imię i Nazwisko, adres etc... Zreszta jak ktoś ma neostrade to jak spamietasz jego wszystkie IP
ph3nom
Veteran
Mensajes: 286
Registrado: Do Aug 03, 2006 2:17 pm
Wohnort: Europe

Beitrag por ph3nom »

Ostatnio wpadlem na pare pomyslow ulepszajacyh OW. Pierwszym z nich jest umieszczenie w grze licznika pokazujacego predkosc wysylania i pobierania danych z serwera, licznik ten bylby niewielkich rozmiarow i znajdowalby sie np w prawym dolnym rogu ekranu (chodzi mi o cos podobnego do tego http://img181.imageshack.us/img181/6871/licznikns7.jpg). Drugim pomyslem jest
dodanie opcji swobodnej rozbudowy, polegala by ona na tym ze gracz gralby sam ze soba i "bawil sie" w rozbudowywanie bazy, cos jak "eco" ale bez lagow. Ostatnia propozycja jest dodanie edytora map i postaci do menu glownego OW. :)
Bild
Benutzeravatar
YuriStriatov
Site Administrator
Site Administrator
Cuba
Mensajes: 1395
Registrado: Fr Feb 17, 2006 3:02 am
Contactar:

Beitrag por YuriStriatov »

Swobodna rozbudowe to ty se mozesz sam w edytorze zrobic. To tyle odemnie. :wink:
Bild
ph3nom
Veteran
Mensajes: 286
Registrado: Do Aug 03, 2006 2:17 pm
Wohnort: Europe

Beitrag por ph3nom »

Wiem, zrobiłem już wersję BETA moda :lol:
Bild
Tuluk
Soldier level 2
Soldier level 2
Mensajes: 33
Registrado: Mi Apr 25, 2007 8:03 am

Beitrag por Tuluk »

Dobry pomysł shaman tylko zamiast swobodne moda powinna być potyczka albo mapa losowa gdzie grałoby się z komputerem albo kilkoma kturzy by zastępowali multipalyer bo coś takiego jest bardzo dobre a każda porządna strategia powinna to mieć.
Phantom--> A spojrzałeś na datę ostatniego posta :roll:
Benutzeravatar
Blashix
Community Veteran
Community Veteran
Mensajes: 375
Registrado: So Apr 29, 2007 8:23 am
Wohnort: Polska

:P

Beitrag por Blashix »

Widzę że mam konkurencję :]
A tak poza tym co z tymi prędkościami ?? Zostało to wprowadzone czy nie ?


EDIT: Drugi Archeolog się znalazł znikąd xD
Zuletzt geändert von Blashix am Fr Jul 27, 2007 7:55 am, insgesamt 1-mal geändert.
--> 02.12.2008 PC <--
| AMD Athlon 64 X2 5400 Black Edition 3,4Ghz + Cooling Pentagram Freezone HP-120 AlCu Karakorum | GoodRam DDR2 2x 2GB 810Mhz CL4 + Arctic Cooling Arctic RC | Asus M3A78 PRO AMD 780G (Radeon HD 3200 & HD Audio Realtek ALC1200) | Radeon HD 4850 Gigabyte 512MB 700/2000 MHz + Zalman Cooling | Samsung SpinPoint T166 320 GB (SATA II, 16MB cache, NCQ) | LG SuperMulti DVD LightScribe | Power: Chieftec (GPS-500AB-A) 500W all in: NZXT Apollo Crafted Series Black

Mouse: A4TECH XL-750F
Keyboard: Saitek Eclipse II
Monitor: 19 LG Flatron W1952TQ-PF
Radzio
Site Administrator
Site Administrator
Poland
Mensajes: 2898
Registrado: Fr Jul 28, 2006 10:58 am
Wohnort: Bialystok, Poland

Beitrag por Radzio »

Nie. A co do konkurencji.... to o co ci chodzilo? xD
Benutzeravatar
NaDoL
Community Veteran
Community Veteran
Mensajes: 379
Registrado: Mi Apr 12, 2006 7:43 pm
Wohnort: Poland
Contactar:

temat

Beitrag por NaDoL »

O Map Makera w PMT
Radzio--> LoL :P
Bild
Benutzeravatar
Xardas
Community Veteran
Community Veteran
Mensajes: 49
Registrado: Di Mai 29, 2007 12:07 pm

Beitrag por Xardas »

Jestem " ZA" (LL) jeden nowy dobry patch i jesli to juz naprawde konieczne zbalansowany... a narzie jakos to bedzie...
Bild
* Popełnianie błędów jest rzeczą ludzką,
lecz gdy ściera sie gumka na końcu ołówka znaczy to,
ze popełniasz ich zbyt wiele. *
Benutzeravatar
ajdem
Community Veteran
Community Veteran
Germany
Mensajes: 136
Registrado: Sa Dez 16, 2006 5:51 pm
Wohnort: Germany
Contactar:

Beitrag por ajdem »

No lepiej 1 patch a pożądny z wszystkim niż 10 z pojedynczymi pierdołami a narazie niech będzie jak jest :D
Responder