Popłacz sobie Emo...

Tematy zbędne, ale zbyt dobre by je usunąć znajdują się tutaj.
Locked
User avatar
Dropsik
Community Veteran
Community Veteran
Posts: 86
Joined: Mon Oct 15, 2007 4:43 pm
Location: Gdańsk
Contact:

Popłacz sobie Emo...

Post by Dropsik »

Dobra wiem że każdy(a może nie?)obejrzał już ten żenujący komiks ale dam dla przypomnienia i pokazania go tym co nie widzieli i ofc proszę komentować : P

Cz.1
Image
Cz.2
Image
Cz.3
Image
Cz.4
Image
FIN
Le fu.
User avatar
Pawel orginal
Soldier level 1
Soldier level 1
Posts: 13
Joined: Thu Mar 20, 2008 2:29 pm
Location: Radom

Post by Pawel orginal »

:shock: :shock: :shock:
noooo nawet go nie czytałem 8)
kurka co to jest wogóle?
na komiks to mi nie wygląda!
raczej na jakiś pieprzo_e romansidło.

KUR_A ALE MASZ ZAINTERESOWANIA

pewnie twórcą tego była zdesperowana wariatka :D :twisted:
User avatar
Dropsik
Community Veteran
Community Veteran
Posts: 86
Joined: Mon Oct 15, 2007 4:43 pm
Location: Gdańsk
Contact:

Post by Dropsik »

Pawel orginal wrote::shock: :shock: :shock:
noooo nawet go nie czytałem 8)
kurka co to jest wogóle?
na komiks to mi nie wygląda!
raczej na jakiś pieprzo_e romansidło.

KUR_A ALE MASZ ZAINTERESOWANIA

pewnie twórcą tego była zdesperowana wariatka :D :twisted:
Jak nie czytałeś to po co się udzielasz?
I nie są to moje zainteresowania a raczej smiech czy tam żal z gazety dla takich popaprańców czyli Bravo.
Le fu.
User avatar
NNPlaya
Community Veteran
Community Veteran
Posts: 372
Joined: Sat Oct 14, 2006 4:52 pm
Location: Tuszyn, Polska
Contact:

Post by NNPlaya »

Tak widziałem to już jakiś czas temu... I nie powiem, żebym był zwolennikiem całej emo filozofii, wręcz przeciwnie. Śmieszy mnie to. Ten komiks to dla mnie tylko dodatkowe wyolbrzymienie. Można odnieść wrażenie, że emo to ludzie bez wykształconej osobowości, niedojrzali emocjonalnie i do tego samozwańczy pseudo-inteligenci... Normalnie chore :roll:
User avatar
Antitheus
Kung Führer
Kung Führer
Korea North
Posts: 2526
Joined: Thu Jan 04, 2007 9:45 pm
Location: Gorzów Wlkp.
Contact:

Post by Antitheus »

TA, również widziałem ów 'fotostory' kupe czasu temu.

Po 1) story z brawo są tępe, płytkie i ubliżające poprawnie myślącym ludziom
po 2) filozofia 'emo' (jeśli to można nazwać filozofią) załamuje równowage pomiędzy wszystkiemi innymi 'subkulturami'. Czy głupi, płaczący nad swoim nieszczesnym (chodź pełnym kasy) życiem chłopczyk jest osobą powazną, myślącą o utrzymaniu swojej rodziny, może i dzieci w przyszłości? Czy uczy się aby znaleźć dobra pracę i godnie żyć? Nie, on po prostu sprowadza wszystko do idiotycznych zwierzęcych instynktów (tj patrz seks, macanie, bycie z płcią przeciwną).

Niech wszyscy hipisi, skini, punki a nawet brudne metale i ociekajace żelem technomuly połączą się i pomoga pogrzebać tę jakże krzywdząca dla ludzkości plagę. (pomyślcie ze taki emo będize miał też swoje dzieci i łańcuszek się będzie ciągnął)
User avatar
Lesio
Community Veteran
Community Veteran
Posts: 425
Joined: Wed Apr 12, 2006 2:47 pm
Location: Zielona Góra
Contact:

Post by Lesio »

NNPlaya wrote:Tak widziałem to już jakiś czas temu... I nie powiem, żebym był zwolennikiem całej emo filozofii, wręcz przeciwnie. Śmieszy mnie to. Ten komiks to dla mnie tylko dodatkowe wyolbrzymienie. Można odnieść wrażenie, że emo to ludzie bez wykształconej osobowości, niedojrzali emocjonalnie i do tego samozwańczy pseudo-inteligenci... Normalnie chore :roll:
Tak ale jest to tylko naszywka przypięta do emo, którą przychwyciło stado id****w etc.
Image
Image
Najlepszym lekarstwem na wszystkie dolegliwości jest zwykła woda. Dwie krople na szklankę wódki i wszystko przejdzie...
Locked