Original War RPG

Tematy zbędne, ale zbyt dobre by je usunąć znajdują się tutaj.
Používateľov profilový obrázok
Gorki
Soldier level 1
Soldier level 1
Príspevky: 10
Dátum registrácie: Po Jan 21, 2008 2:41 pm
Bydlisko: Jaworzno
Kontaktovať používateľa:

Original War RPG

Príspevok od používateľa Gorki »

Jest to gra fabularna, która opiera swoją fabułę na wydarzeniach z gry Original War. Gracz sam decyduje po której stronie chce stanąć. Może zostać wysokiej rangi oficerem, bohaterskim żołnierzem, arabskim szlachcicem, komunistą, najemnikiem, terrorystą... Może budować wielkie bazy, potężne czołgi, badać niesamowite technologie, w tym broń masowej zagłądy - bombę syberytową... Na początku każdy wybiera swoje imię i nazwisko. Następnię stronę konfliktu, profesję, umiejętności i specjalizację. Najaktywniejsi i najbardziej zaangażowani w rozwój swojego narodu zostaną nagrodzeni rangami, aż w końcu będą mogli objąć dowództwo nad największymi wojskami prehistorii. Być może to właśnie ty zdobędziesz sławę większą niż Macmillan i Burłak.
Original War RPG to nowy bieg wydarzeń począwszy od wylądowania pierwszych ludzi w świecie małpoludów, aż do zakończenia wojny syberytowej. To od graczy zależy czy syberyt zdobędą Amerykanie, czy zachowają go Rosjanie, czy zniszczą go Arabowie i czy Przymierze uratuje świat przed zagładą.
Wejdź na Original War RPG , zarejestruj się i rozpocznij nowe życie dawno dawno temu...


Reklama zaczepista, nie? :P To na początek:

Aktualności:


1. Na razie do żadnego zbrojnego starcia nie doszło, ale Rosjanie stawiają w Berii pierwszą obronę pod dowództwem J. I. Gorkiego.

2. W ostatnim czasie technologicznie przeważają Amerykanie.

3. Arabowie i Przymierze stawia na razie na rozbudowę cywilną swoich baz.

4. Najliczniejszą bazą jest obecnie baza Alpha. Amerykanie skupiają swoich ludzi w jednym skupisku koncentrując się na rozwinięciu tylko jednej bazy.

5. U Legionu nic się nie dzieje, bo niec tam nie ma.


Ogłoszenia:

1. Pierwsza osoba, która dołączy do Legionu zostanie jego dowódcą.

2. Zapisy do Amerykanów zostają wstrzymane, gdyż Amerykanów jest zdecydowanie najwięcej. Zapisy zostaną ponowione, gdy liczba ludzi przy wszystkich stronach konfliktu się wyrówna. Jednak Ci, którzy koniecznie chcą się zapisać do USA, niech napiszą do mnie podanie (mój nick to Dimitri Judaszenko). Wówczas zostaną zapisani do kolejki i gdy rekrutacja do USA zostanie otwarta to gracze w kolejce zostaną tam pierwszorzędnie zapisani. Amerykanie w kolejce nie mogą wykonywać żadnych czynności w bazach. Są tak jakby nieodnalezieni Amerykanie.



Ps. Piszę to w imieniu Backera dlatego że sam nie wiem czemu ;p
Obrázok
Používateľov profilový obrázok
Antitheus
Kung Führer
Kung Führer
Korea North
Príspevky: 2526
Dátum registrácie: Št Jan 04, 2007 9:45 pm
Bydlisko: Gorzów Wlkp.
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Antitheus »

Wprost genialne. Sporo się nad tym napracowałeś, a pomysł jest wykurwisty. przyznam że jeżeli więcej osób by się dołączyło gierka wyglądałaby całkiem nieźle. btw przy rejstracji radzę przeglądać adresy ip żeby nie było multikonta.


przy rejstracji tam gdzie są umiejętności należałoby sprecyzować w jakiej skali je przyznawać oraz liczbę pkt tych umiejętności.
Michaeilo
Community Veteran
Community Veteran
Príspevky: 343
Dátum registrácie: Ut Aug 14, 2007 10:44 am
Bydlisko: Poland
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Michaeilo »

lol świetny pomysł ;] miło że ktoś wychodzi z inicjatywą
Používateľov profilový obrázok
Mules
Community Veteran
Community Veteran
Príspevky: 178
Dátum registrácie: Pi Feb 17, 2006 9:04 pm
Bydlisko: Grajewo

Príspevok od používateľa Mules »

No, chętny do legionu jestem
"Prawdziwą treścią ludzkiego życia jest gra. Ziemia jest polem ćwiczeń, niebo jest boiskiem"
Obrázok
Používateľov profilový obrázok
Backero
Community Veteran
Community Veteran
Príspevky: 556
Dátum registrácie: Št Okt 18, 2007 5:36 pm
Bydlisko: Rzeszów/Rudnik nad Sanem/Chalupki
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Backero »

wybaczcie, że odświeżam stary temat, ale tutaj teraz wszystkie są stare

Chciałęm poinformować, że wraz z dniem 22 czerwca 2008 roku (nienazbyt oficjalnie?) otwieram II edycję tego projektu. Dalej będzie on w postaci forum, bo myślę, że w PHP-Fusion i takich tam wyglądałoby to gorzej. Kiedy zaczynałem I edycję nie myślałem, że tak szybko zarejestrują się na niej nowi gracze, a gra nie była jeszcze całkiem przygotowana, tak więc na razie do dnia rozpoczęcia można się jedynie rejestrować, dyskutować i rezerwować miejsca (będą ograniczone np: jeżeli Amerykanów będzie więcej niż innych to rekrutacja do armii USA zostanie zamknięta). Mam nadzieję, że projekt się przyjmie i postaram się z całych sił, by to wypaliło. Zapraszam do rejestracji!

LINK

Jeszcze jedno: szukam moderatorów do tego projektu. Chętni pisać do mnie na PW. Oferuję również wymianę buttonów (będzie się ona bardziej opłacała, gdy będzie sporo graczy) ;)
Používateľov profilový obrázok
Zerling
Soldier level 0
Soldier level 0
Príspevky: 2
Dátum registrácie: Ne Jún 22, 2008 7:06 pm
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Zerling »

a nie przełóżyłeś rozpoczęcia na 1 lipca? xP
Používateľov profilový obrázok
Asder
Soldier level 2
Soldier level 2
Príspevky: 34
Dátum registrácie: Ut Jan 01, 2008 10:03 am

Príspevok od používateľa Asder »

a o co w tm ow rpg chodziu co mam tam robic?
Používateľov profilový obrázok
Backero
Community Veteran
Community Veteran
Príspevky: 556
Dátum registrácie: Št Okt 18, 2007 5:36 pm
Bydlisko: Rzeszów/Rudnik nad Sanem/Chalupki
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Backero »

pierwszą rzeczą jaką powinieneś zrobić to przeczytać instrukcje ;)
Zamknuté