Dal rade ktos przejsc 14 misje Przymierza na MistrzStrategii

To, co nie pasuje do pozostałych kategorii, ma swoje miejsce tutaj.
Locked
xdamianx
Soldier level 1
Soldier level 1
Posts: 11
Joined: Sat Dec 27, 2008 9:33 pm

Dal rade ktos przejsc 14 misje Przymierza na MistrzStrategii

Post by xdamianx »

Przeszedlem wszystkie misje na czerwonym poziomie ze wszystkimi medalami za wyjatkiem tej misji.Jak to zrobic?Gdy wkraczam do glownej bazy USA to czeka na mnie 10 zolnerzy na 10poziomie.Watpie zeby komus sie udalo to zrobic,wydaje mi sie ze to blad gry.


Moze ktos przeszedl i sie podzieli wiedza jak to zrobic :?:
User avatar
Antitheus
Kung Führer
Kung Führer
Korea North
Posts: 2526
Joined: Thu Jan 04, 2007 9:45 pm
Location: Gorzów Wlkp.
Contact:

Post by Antitheus »

Uruchom edytor i zmniejsz poziomy zołnierzom lub ich usuń :P

ewenualnie próbuj wojny podiazdowej - atak wycofanie sie, atak wycofanie się. i tak w kółko aż ich zabijesz. długo to zamie ale warto.
xdamianx
Soldier level 1
Soldier level 1
Posts: 11
Joined: Sat Dec 27, 2008 9:33 pm

Post by xdamianx »

Ten pierwszy sposob odpada,jak mam to skonczyc to uczciwie :lol:

Co do drugiego to jest to nierealne,bo w misji mam ograniczony czas.Jak wjade do tej bazy to wogole ciezko kogos zwabic,nie mowiac juz o zajeciu skladu...
User avatar
Antitheus
Kung Führer
Kung Führer
Korea North
Posts: 2526
Joined: Thu Jan 04, 2007 9:45 pm
Location: Gorzów Wlkp.
Contact:

Post by Antitheus »

w sumie 14a to misja tam gdzie testują rakietę syb, tak? więc jak to masz ograniczony czxas -.-? moze stukacz kod poprawił bo ja nigdy na MS nie miałem.
User avatar
Pawelec^
Soldier level 3
Soldier level 3
Posts: 70
Joined: Fri Sep 05, 2008 4:21 pm
Location: WWA
Contact:

Post by Pawelec^ »

Anti tam jest ograniczony czas na pewno... A mój sposób na przejście tej misji jest bardzo prosty - robię to za pomocą jedynie Burłaka siedzącego w wozie wyposażonym w wyrzutnię rakiet. Poprostu podjeżdżasz do dolnej wieżyczki tak, aby nie mogła w Ciebie strzelać [z powodu zasięgu minimalnego] i w tym czasie walić w labolatorium, gdy podjedzie dźwig, jego atakuj w pierwszej kolejności. W ten sposób powinieneś to zakończyć przy max. drugim podjeździe
Image
User avatar
Antitheus
Kung Führer
Kung Führer
Korea North
Posts: 2526
Joined: Thu Jan 04, 2007 9:45 pm
Location: Gorzów Wlkp.
Contact:

Post by Antitheus »

no własnie zapomniałem dodać że drugi pojazd ma być wyrzutnią... :)
xdamianx
Soldier level 1
Soldier level 1
Posts: 11
Joined: Sat Dec 27, 2008 9:33 pm

Post by xdamianx »

Nie wiem jak to zrobiles?Polnocnej czesci bazy bronia 2 wieze raktietowe,gdy podjade pod jedna atakuje mnie druga a po pieciu sekundach pojawiaja sie zolnierze i jestem bez szans...

[ Dodano: Wto Sty 13, 2009 2:53 pm ]
Haha znalazlem sposob :lol:

Trzeba wjechac do bazy macmilanem i burlakiem.Macmilan ma byc w ciezarowce a burlak w byle jakim pojezdzie.Macmilanem trzeba podjechac pod lab. wyjsc z pojazdu i schowac sie za lab. w tym czasie trzeba uciec burlakiem.A macmilanem spokojnie zajac sklad 8)
20Michael04
Soldier level 2
Soldier level 2
Posts: 40
Joined: Sat Feb 21, 2009 12:32 am
Location: WLKP

Post by 20Michael04 »

Te misje przeszedłem za pierwszym razem na mistrzu strategii, rozwalając te wieżyczki na wejsciu :P
Podjeżdżalem Burłakiem z wyrzutnią rakiet na ciężkim, kołowym, rozwalałem wieżyczke i przychodzili zawsze żołnierze to sie lekko oddalałem, że wieżyczka mnie nie mogła dosięgnąć i zabijałem tak po 1 żołnierzu, po żołnierzach dźwig potem wieżyczki, labolatorium i zaś ten naukowiec sam oddawał wyniki (grając ruską kampanie) bo go puściłem wolno w misji : Krok po kroku. Następnie jechać wystarczy we wskazane miejsce i THE END :)
Bukol
Soldier level 0
Soldier level 0
Posts: 1
Joined: Wed Jul 01, 2009 6:42 pm

14 P

Post by Bukol »

znam o wiele łatwiejszy sposób na przejscie tej misji:) i to na 3 gwiazdki na Mistrzu Strategi. polega on na tym że burłak bierze średni pojazd gąsienicowy z wyrzutnią rakiet i podjezdza baze amerykanow z prawej strony czy tam od wschodu, kiedy żołnieże wyjdą za burłakiem on ciągnie ich za sobą dalej uciekając na wschód a w tym samym czasie mcmillan wpada komorą do bazy od góry i przejmuje im skład, po przejęciu składu amerykanie sie wycofują i gra skończona na 3 gwiazdki ( o ile wcześniej zbadaliście siłe promieniowania i przejeliście bazę u góry, chociaż to drugie nie jest chyba konieczne) pozdrawiam i życzę powodzenia:)
User avatar
Raginis
Soldier level 1
Soldier level 1
Posts: 19
Joined: Wed Mar 11, 2009 8:40 pm
Location: Danzig

Re: Dal rade ktos przejsc 14 misje Przymierza na MistrzStrategii

Post by Raginis »

Również zakończyłem tą misję w ten sposób, że Burłak wyciągał żołnierzy z bazy, a wtedy Macmillan wpadał do środka i przejmował skład. W przypadku Amerykanów Hugh zawsze podda bazę i nie będzie z tym problemu.

Problem polega na tym czy w przypadku Burłaka puściłeś Hugh Stevensa w 5 misji u Rosjan. Jeśli nie to nie podda się i będziesz miał mały kłopot.
W tym wypadku pozostaje tylko jedno. Ponieważ masz skład wieżyczki amerykanów nie będą działać. Wtedy możesz pokusić się o wystrzelanie ich Burłakiem. Wtedy jednak polecałbym ciężkie działo i ciężkie gąsienice
Porządny obywatel nie powinien wiedzieć dwóch rzeczy : jak się robi parówki i jak się uprawia politykę. - Otto von Bismarck
User avatar
Serpent
Soldier level 10
Soldier level 10
Estonia
Posts: 4166
Joined: Tue Jul 07, 2009 9:13 pm
Location: Polska - EuroStan ZSRE
Contact:

Re: Dal rade ktos przejsc 14 misje Przymierza na MistrzStrategii

Post by Serpent »

Po 1:
-Jesli zabijemy Stevensa to chyba zamiast niego będzie jakiś inny narwaniec (nigdy tego nie próbowałem)
Po 2:
-Mamy określony czas misji więc oblężenie raczej nie wchodzi w gre :P
Epickie teksty:
Marek1906: jak zrobic aby sail był zielony?
Kvantovy: Wszystko normalne, wszystko w koło było dziwne
Kvantovy:: To jest fajne, że to nie jest takie głupie
Kvantovy:: remove sos from kanapeczka
Kvantovy:: zdarzają się rzezy które sie filozofom nie śniły
Cenwen: problemem jest gejostwo
"Taki z niego fizyk jak ze mnie baletnica" - Profesor Scholtze o Kvantovym.
JAKBYŁ BYM CZECHEM TO BYM ROZŁOŻYŁ NAMIOT ~Kvanciak
User avatar
Xero Rozbójca
Soldier level 6
Soldier level 6
Posts: 391
Joined: Sun Mar 08, 2009 5:13 pm
Location: Szukaj w kioskach...

Re: Dal rade ktos przejsc 14 misje Przymierza na MistrzStrategii

Post by Xero Rozbójca »

Ludzie co to za problem wjechać buldożerem z macmillanem w środku i rozwalić skład im? a burłakiem w komorze na ciężkich gąsienicach czekać za bazą ?? xD

nie no, poprostu burłak + pojazd na średnich gąsienicach z wyrzutnią rakiet = wjazd od północy, zabicie paru żołnierzy, zajęcie składu i koniec misji :)

Temat można zamknąć już, bo nie widzę sensu dalej dyskutować o tym samym.
"Osoby, stawiające więcej niż trzy znaki interpunkcyjne obok siebie, mają problemy ze zdrowiem psychicznym."

Image
Locked