Jak rozkręcić polską scenę OW ?

To, co nie pasuje do pozostałych kategorii, ma swoje miejsce tutaj.
User avatar
torba12345
Soldier level 4
Soldier level 4
Posts: 87
Joined: Mon Aug 17, 2009 10:53 am
Location: GSA

Re: Jak rozkręcić polską scenę OW ?

Post by torba12345 »

po pierwsze ten temat wg mnie jest zbędny lol ,bo ja nie widzalem zeby np taki 19MC94 kiedykolwiek gral chyba ze dublenick. Chłopaczyny przyznajmy sobie teraz szczeze : OW UMARLO - (widocznie Torba gówno widzisz, nie wprowadzaj ludzi w błąd graja tylko fanatycy lub ludze z hujawartym sprzetem .Obecnie na rynku jest masa dobrych gier np seria Call of duty badz rts Supreeme commander ( to nie są dobre gry) .ow bylo jest i bedze "słabym , starym rts'em za 20 zł " (Skoro ta gra jest słaba to po co w nią grasz? Wielu ma przeciwne opinie) jedyne co jest w nim fajnego to unikalne charaktery podstawowych jednostek ,czyli ze nie mozna powielac piechoty jak to w 99% strategii bywa - to im sie udało ,nie mozna zmusic kogos by wrył sie w ten klimat . Moim zdaniem wielkim bledem jest irc w grze bowie mostatnio wszedłem na gsa i bylo 4 no name noobw ktorzy mieli pokoj i byli w grze i co wazniejsze wcale nie musieli miec patcha 1.10
ktory dla poczatkujacego playera jest zbedny bo on chce tylko zobaczyć ja kwyglada gra. Jak dla mnie duzym zniecheceniem sa screeny z bet wersji an stronach gdze gra w poczatkowych etapach wyglada paskudnie i odrazajaco oraz nie proporcjonalnie .Najlepszym posunieciem bylo by wrocenie na gsa ,bo prawde mowiac na ms nigdy nie bylo wiecej niz gora 40 plp a na gsa po 50 sie trafiało (Wrócić na gsa i zrezygnować z systemu MS to tak jakby przestać używać toalety w domu i korzystać z wychodka czy dołku wykopanego w ziemi. Chcesz tego? To to rób.) .
Zawsze Nielegalnie
User avatar
Ghost
Soldier level 5
Soldier level 5
Posts: 269
Joined: Wed Nov 25, 2009 12:42 pm

Re: Jak rozkręcić polską scenę OW ?

Post by Ghost »

Ja bym postawił na integrację i zapraszanie tych "reformowalnych nobow" do klanów.
Czasem przesiadując wieczorami na lobby się porozmawia z jakimś nowym.. sam widzę ze jeśli się takiemu świeżakowi trochę wytłumaczy, to będzie wracać.
User avatar
Leszcz
Soldier level 4
Soldier level 4
Posts: 130
Joined: Sat Sep 19, 2009 7:45 am

Re: Jak rozkręcić polską scenę OW ?

Post by Leszcz »

No teraz to pewnie nie w porę mi się to przypomniało jak jest tzw. "Rewolucja" ale zauważyłem jak nikt nie wchodził na GSA parę razy zdarzyło mi się w tamten czas wejść, i zauważyłem że nowi nie muszą od razu wchodzić na MSa bo mają wersję gry bez najnowszego Patcha, więc i niewiedzą o istnieniu MSa wiec wchodzą na GSA, no i jak skończy się ta "Rewolucja" przydało by się żeby ktoś tam od czasu do czasu zaglądał.
Czuję, że jestem w matni
Nie pierwszy to już raz
I chyba nie ostatni...

Zagrajcie ze mną w pokemony :]
http://poke-life.net/rejestracja.php?polec=222436
Anarchy
Site Moderator
Chad
Posts: 1223
Joined: Thu May 03, 2007 11:02 am

Re: Jak rozkręcić polską scenę OW ?

Post by Anarchy »

Jeśli się dowiedzieli, że na GSA można pograć, to powinni wiedzieć też, że są nowe patche. W każdym razie zdarzały się takie przypadki po wprowadzeniu MSa, dlatego lepiej, żeby ktoś był tam z inteligentnych, bo jak taki pijany przyjdzie i zacznie opowiadać, jaka to scena jest zła, admini wszystkich banują, to zniechęcą wszystkich..
User avatar
pijanymis
Soldier level 6
Soldier level 6
Posts: 358
Joined: Wed Apr 07, 2010 10:54 pm
Location: HAJNÓWKA
Contact:

Re: Jak rozkręcić polską scenę OW ?

Post by pijanymis »

Anarchy muszę się z Toba nie zgodzić.Może i nie podoba mi się to jak zarządzacie sceną tzn chodzi mi o jedną osobę akurat nie o Ciebie jak by nowy wpadł np na GSA bym podał link do patcha i tyle sam by zobaczył co jest jak jest.Gadacie że ja jestem rewolucjonistą a to ciekawe bo akurat pierwszy wpadł na to kto inny ktoś kto gra dużo dłużej niż ja.A akurat to że się dołączyłem było mi na rękę poglądy mam jasne i tego się trzymam ktoś chce grać niech gra gdziekolwiek czy to MS czy GSA gracz to gracz czy nowy czy stary każdy ma prawo wypowiadać to co zauważa.
Tyle z mojego spamu takie małe sprostowanie dla Ciebie Anarchy i dla Gothuka akurat was jako adminów szanuje.Czasem macie gorszy dzień ale to akurat można zrozumieć.
Radzio
Site Administrator
Site Administrator
Poland
Posts: 2898
Joined: Fri Jul 28, 2006 10:58 am
Location: Bialystok, Poland

Re: Jak rozkręcić polską scenę OW ?

Post by Radzio »

Innych adminów to już nie szanujesz? :P
User avatar
pijanymis
Soldier level 6
Soldier level 6
Posts: 358
Joined: Wed Apr 07, 2010 10:54 pm
Location: HAJNÓWKA
Contact:

Re: Jak rozkręcić polską scenę OW ?

Post by pijanymis »

Radziu Ciebie szanuje za samo to że jesteś z Białegostoku;p Nitka i Wooziego tak samo co prawda okolice miasta ale prawie to samo;P
User avatar
Antitheus
Kung Führer
Kung Führer
Korea North
Posts: 2526
Joined: Thu Jan 04, 2007 9:45 pm
Location: Gorzów Wlkp.
Contact:

Re: Jak rozkręcić polską scenę OW ?

Post by Antitheus »

Tylko Nitek i Woozi daleko mają do administracji
Idę się pociąć :(
Wybaczcie spam, żegnaj życie!

PS. Jutro impreza u Gothuka!

// Jakas impra u mnie :O? Było mi powiedzieć xD.
Anarchy
Site Moderator
Chad
Posts: 1223
Joined: Thu May 03, 2007 11:02 am

Re: Jak rozkręcić polską scenę OW ?

Post by Anarchy »

Hm, ta impreza w Nurze? Czemuście mi nic nie gadali?
Radzio
Site Administrator
Site Administrator
Poland
Posts: 2898
Joined: Fri Jul 28, 2006 10:58 am
Location: Bialystok, Poland

Re: Jak rozkręcić polską scenę OW ?

Post by Radzio »

Zarzućcie potem jakieś zdjęcia.
User avatar
Nitek
Community Veteran
Community Veteran
Posts: 997
Joined: Mon Apr 13, 2009 4:13 pm
Location: Białystok
Contact:

Re: Jak rozkręcić polską scenę OW ?

Post by Nitek »

6. września Goth ma 18-stkę! W końcu mnie zaprosi xD // pomarzyć każdy może xD - Gothuk.

@pijany:
Jakie okolice LOL

@Topic:
Teraz nooby biorą sprawy we własne ręce. Anty-Antitheusowa propaganda trwa. Scena jest podzielona. Same bluzgi. Dalej uważacie, że sceną opiekujecie się lepiej niż admini?

@Majonez (który to pewnie przeczyta):
Mam porozmawiać z Antim, żebyś bana dostał? xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
User avatar
Antitheus
Kung Führer
Kung Führer
Korea North
Posts: 2526
Joined: Thu Jan 04, 2007 9:45 pm
Location: Gorzów Wlkp.
Contact:

Re: Jak rozkręcić polską scenę OW ?

Post by Antitheus »

No, bo jak nitek ze mną porozmawia to będzie źle. Dosłownie.

@ Nitek:
Scena nie jest w ogóle podzielona. Są gracze normalni, którzy siedzą na MS, grają, rozwijają 'życie klanowe' i dążą ogólnie do zabawy i jest grupa byłych trolli, którzy zostali zbanowani 'za nic' z channelu i teraz płaczą jak to oni są pokrzywdzeni. To nie jest żaden podział tylko żałosna scenka, jaką odwalają osoby, które nie potrafiły się właściwie na channelu zachować i zostały ukarane (tj uważały że zmienny adres IP uratuje ich od konsekwencji niewłaściwego zachowania).
Post Reply