Przeprosiny.

Wszystko o graniu w OW w sieci.
Avatar de l’utilisateur
Witcher
Soldier level 7
Soldier level 7
Messages : 526
Inscription : mar. déc. 08, 2009 12:33 pm
Localisation : Far Far Away. Zamość.
Contact :

Przeprosiny.

Message par Witcher »

Aby potwierdzić niedowiarkom, którzy sądzą, iż dalej trzymam z OWSpotem zamierzam złożyć wam, administracjo OWN i operatorom IRC najszczersze przeprosiny.
Po przemyśleniu sprawy oraz konsultacją z Dyrekcją AOW zostało mi postawione warunki. OWSpot albo AOW/OWN. Wybrałem to drugie ze względu na błędy jakie popełniłem.
Jednak nie widze przeciwskazań między GSA. Lubię tam przesiadywać bardziej niż na MS i uważam, że to nic strasznego siedzieć tam a nie na MS.

Temat proponuje zostawić. Jeżeli ktoś zamieszany w sprawy rebelii czy zmiany adminów zgodzi sie przeprosić to niech tu pisze. (btw. nie uważacie, że gdybyście przeprosili to nie zdjęli by wam banów?) '
Dernière modification par Witcher le dim. juin 20, 2010 4:37 am, modifié 1 fois.
Image
___
Jeżeli chcesz pograć pisz na GG.
DrCzurak
Soldier level 5
Soldier level 5
Messages : 274
Inscription : sam. juin 05, 2010 9:58 pm

Re: Przeprosiny.

Message par DrCzurak »

Boże, Majonez powoli zastanawiam się co Ty sobą reprezentujesz.. Jak przeczytałem twojego posta to myślałem, że padnę - ale ze śmiechu. ( wazeliniarzy nie brakuje)

Wracając do tematu wątpię, że ktoś prócz Ciebie będzie tu kogoś przepraszał.
Każdy na scenie ma swoje miejsce jedni owspot jedni aow a inni ownet, jednak Ty skaczesz z portalu na portal po czym zaczynasz przepraszać jedną i drugą stronę - daj spokój bo się tylko kompromitujesz - jednak to twój wybór.
Tylko nie wiem co złego jest w tym, że piszesz na forum owspota czy przeglądasz portal?
Wracając do twoich "popełnionych błędów" czy można wiedzieć jakie to były błędy? Domyślam się, że twoim błędem było samemu podejmować decyzje i wolisz tę sprawę oddać komuś innemu.
"(btw. nie uważacie, że gdybyście nie przeprosili nie zdjęli by wam banów?)"
mógłbyś napisać to po polsku?
" Przetrwa tylko ten, o nerwach stalowych "
Anarchy
Site Moderator
Chad
Messages : 1223
Inscription : jeu. mai 03, 2007 11:02 am

Re: Przeprosiny.

Message par Anarchy »

Chodzi mu, że jeśli tacy od 'j**ać MS!' przeprosiliby,to byśmy im zdjęli bany, jak sądzę^^
DrCzurak
Soldier level 5
Soldier level 5
Messages : 274
Inscription : sam. juin 05, 2010 9:58 pm

Re: Przeprosiny.

Message par DrCzurak »

Winni jesteśmy na pewno My ale także i admini ;p zresztą nie ważne, jak na razie nie ma żadnego konkretnego sporu sprawa się uspokoiła.
" Przetrwa tylko ten, o nerwach stalowych "
Avatar de l’utilisateur
Ghost
Soldier level 5
Soldier level 5
Messages : 269
Inscription : mer. nov. 25, 2009 12:42 pm

Re: Przeprosiny.

Message par Ghost »

yyy... Czurak, zauważ że to Wasze(!) "powstanie" - "podzieliło scenę", bo tak na prawdę to i tak wszyscy prawie na MS'ie siedzą, a wy sobie ubzduraliście jakiś konflikt. Na GSA byłem w ostatnim czasie parę razy, i były max 3 osoby jeśli w ogóle ktoś był... -.-
Nieważne, nie rozmawiajmy już o tym, bo co niektórzy nie umieją normalnie wymieniać swoje zdanie...
Cieszę się z postawy Majonezana. Cieszył bym się jeszcze bardziej gdyby parę innych osób złożyło podobne deklaracje.
DrCzurak
Soldier level 5
Soldier level 5
Messages : 274
Inscription : sam. juin 05, 2010 9:58 pm

Re: Przeprosiny.

Message par DrCzurak »

Możesz cieszyć się z postawy majoneza jednak więcej wazeliniarzy tutaj nie będzie nikogo przepraszać. :)

// Offtop + obraza usera ->3 warny zebrane + dodatkowy = 1 msc ban
" Przetrwa tylko ten, o nerwach stalowych "
Avatar de l’utilisateur
Antitheus
Kung Führer
Kung Führer
Korea North
Messages : 2526
Inscription : jeu. janv. 04, 2007 9:45 pm
Localisation : Gorzów Wlkp.
Contact :

Re: Przeprosiny.

Message par Antitheus »

No a już myślałem, że Majonez zostanie już do końca skreślony. Cieszę się z takiej postawy, choć, jak cho**ra, obiecuję że jeśli o moją osobę chodzi, to Twoja rehabilitacja w moich oczach potrwa tak długo, dopóty nie będą widoczne szczere rezultaty.
W życiu międzyludzkim nie ma takiego czegoś jak 'ex oriente lux'.

Co do ściągnięcia banów po 'przeprosinach': to, to jest małe nieporozumienie. Nikt nie ma bana za kwestionowanie naszego modus operandi i przez nasze osobiste spory, ale za to macie je dzięki łamaniu regulaminu, który was wiąże i którego jesteście winni jako zwykli userzy i gracze przestrzegać. To, że ładnie ktoś przeprosi będzie na prawdę świetnym zdarzeniem i zmieni nasze podejście o parędziesiąt stopni - jednak nie cofnie błędów przeszłości i nie nagnie obowiązującego tu prawa.]

Idąc za przykładem przedmówcy: offtop = warn, obrazy usera = warn, pisanie na temat = ciekawa dyskusja ;)
Répondre