Zbiorcza ankieta odnosnie zasad + bt na nowym patchu

Wszystko o graniu w OW w sieci.
Odpovědět

Co wybierasz, by usprawnic, ulepszyc, poprawic gre?

Anketa končí za pon led 31, 2011 3:29 pm

Zostawic jak jest. Jest dobrze.
3
11%
Calkowicie zlikwidowac BT.
1
4%
Buildup zmniejszyc do 5 minut na cb.
6
21%
Zmienic granice BT wg koncepcji Antonia (lub podobnej).
3
11%
Dodac mozliwosc dojazdu do sojusznikow przed 10 min.
0
Žádná hlasování
Stworzyc nowe zasady.
15
54%
 
Celkem hlasů: 28

Uživatelský avatar
pomek
Soldier level 7
Soldier level 7
Poland
Příspěvky: 656
Registrován: pon kvě 03, 2010 9:05 pm

Re: Zbiorcza ankieta odnosnie zasad + bt na nowym patchu

Příspěvek od pomek »

Anarchy, a czy OW to pier***olone AB, AB i TYLKO AB? Jako administracja powinniscie zadbac o zasady dla kazdej mapy, a nie krytykowac mnie i innych za to, ze wyszczegolamy wam brak zasad na innych mapach.

Pierwszy raz sie zgodze z moim nie-kolegą Luffym. Dobrze gada.
Zmieniacie zasady, bo nie "macie" pomyslu jak skonczyc gre dwugodzinna, w ktorej od godziny nic sie nie dzieje? Nie przejmujcie sie, ja tez czesto nie mam, ale nie placze, ze trzeba cos zmieniac.

Jezeli ktokolwiek cos chce zmieniac, to niech zacznie od siebie. Idealna osoba do nasladowania jest Nitek i jego temat "odchodzę". Szacun.
DrCzurak
Soldier level 5
Soldier level 5
Příspěvky: 274
Registrován: sob čer 05, 2010 9:58 pm

Re: Zbiorcza ankieta odnosnie zasad + bt na nowym patchu

Příspěvek od DrCzurak »

wystarczy zobaczyc kto glosuje na zmniejszenie bt.. 6 osob ktorych od ostatniego roku regularnie w grze widze moze 3. Zasady maja byc dla graczy? Czy dla administracji? Nie lepiej odpierdolic sie od tego cb i zrobic jakies inne? skoro wam to odpowiada? I tak jak zrobicie te swoje 5 min bt cb, to kazdy bedzie gral na starym.

Incantatoris, jak nie chcesz bt to graj ocw.
Anarchy, Antitheus, Ghost, Radzio, spokomajonez, YuriStriatov to moze lepiej zrobic zasady NCB? NEW CLAN BASE? i beda tak samo respektowane jak OCW! - zrobcie tak lepiej, przynajmniej nie zepsujecie najbardziej granych zasad.
Zmienic granice BT wg koncepcji Antonia (lub podobnej) .. hmm to moglo by wejsc, wtedy by naprawde bylo ciekawiej
Stworzyc nowe zasady. - a tutaj mowie, nie zmieniac/wywalac starych robic nowe, na kazdej mapie.
" Przetrwa tylko ten, o nerwach stalowych "
Anarchy
Site Moderator
Chad
Příspěvky: 1223
Registrován: čtv kvě 03, 2007 11:02 am

Re: Zbiorcza ankieta odnosnie zasad + bt na nowym patchu

Příspěvek od Anarchy »

Pomek, powiedz mi, czy w podstawówce nie uczą już czytać ze zrozumieniem? Mówię, że te zasady są stosowane na tej konkretnej mapie, a na inne musicie sobie sami wyznaczyć. Jakbyś nie zauważył, żaden z nas nie grał w tą grę przynajmniej od roku (ja tu skromnym wyjątkiem jestem, gram raz na 3 miesiące), dlatego jak ku**a mamy sami wyznaczać wam te zasady? Skończyłoby się to tylko płaczem ludzi twojego pokroju, że nie gramy, nie mamy pojęcia o grze, tylko siedzimy i mówimy, co macie robić. Weź się pi***olnij w łeb, może ci pomoże..
Uživatelský avatar
DrShadowrun
Soldier level 4
Soldier level 4
Příspěvky: 145
Registrován: čtv bře 25, 2010 9:52 pm

Re: Zbiorcza ankieta odnosnie zasad + bt na nowym patchu

Příspěvek od DrShadowrun »

Mam takie pytanie, zwłaszcza do tych, co chcą zmniejszenia BT do 5 min na cb. Ile CB rozegraliście z BT 5 min i jak to wygląda w praktyce?
Mart
Soldier level 6
Soldier level 6
Peru
Příspěvky: 445
Registrován: ned dub 11, 2010 6:52 pm

Re: Zbiorcza ankieta odnosnie zasad + bt na nowym patchu

Příspěvek od Mart »

Jak napisałem ja i Anarchy wszystkie zasady zostały stworzone pod mapę AB. Tyle lat się na nich gra i jest dobrze a teraz wam się zachciało zmian?
Nie chcę się powtarzać ale należy nieco zmienić obecne zasady z AB na inne mapy a te które panują obecnie na AB zostawić w spokoju.
Należało by stworzyć zakładki typu:
Zasady pod mapę: "Alien Base"
Zasady pod mapę: "Czterech Chętnych" itd.
Ponieważ na każdej mapie gra się inaczej, oraz balans na innych mapach od AB jest różny(nie mówię że zły tylko różny) :amwink:
Apocalyptic War Episode One Wydany: link

Epizod drugi zostanie wydany kiedy będzie gotowy :)
Uživatelský avatar
Incantatoris
Soldier level 6
Soldier level 6
Příspěvky: 409
Registrován: ned zář 13, 2009 6:13 pm
Bydliště: Poland
Kontaktovat uživatele:

Re: Zbiorcza ankieta odnosnie zasad + bt na nowym patchu

Příspěvek od Incantatoris »

DrCzurak píše: Incantatoris, jak nie chcesz bt to graj ocw.
ku**a, Czurak. Już straciłem cierpliwość. Próbuje tutaj, przez cały ten pier**lony wątek, wyjaśnić, że BT likwiduje balans między nacjami.. a nie. Ty wyjeżdżasz z tekstami, że "jak nie chcesz bt to graj OCW". Boże jedyny! Jakich słów mam użyć, aby doszło do waszych głupich łbów, że chodzi mi tylko balans?
Wyjaśniłem wam, że ku**a Arabowie nie mogą wykorzystać swoich atutów, bo przez te pi**dolone BT, przeciwnicy zdążą zbudować najsilniejszą broń. Antonio potwierdził moją tezę, iż Arabowie mają przechlapane przez BT. Wy nic, tylko pi***olić o tym, że chcemy wam zjebać zasady. My, czyli gracze którzy nie grają już.. piszecie ciągle, że nie ma balansu. Był mod kilka lat temu. Teraz powstaje kolejny. Co czas rzucacie jakieś pomysłu "jak tu wyrównać nacje". A kiedy wpadłem na pomysł - nie ukrywam - dosyć sensowny, to jasną sprawą jest, iż Gothuk, Radzio, Yuri etc. chcą w końcu doprowadzić do tego balansu między nacjami. Więc czemu ku**a nie mogą mieć swojego zdania?
Trochę pobawiłem się w adwokata.

@Pomek: grało się tylko AB i wszyscy co wymyślali zasady, wymyślali je na AB. Teraz to się pomału zmienia. Ludzie zaczynają zauważać uroki innych plansz, lecz nadal powielają schematy z Bazy Obcych, gdzie dążą do wybudowania tego cholernego HG na Zaawansowanym Podwoziu. Najczęściej przegrywają.
Pamiętam swoją grę z Shadowrunem na Górach, gdzie nie ma BT. Graliśmy arab versus amerykaniec, gdzie ja byłem arabem. OK. Zbudował koszary, umieścił w nich człowieka. Lecz było widać, że nadal kierował się schematem, znanego z AB. Później rewanż zagraliśmy - AM vs AM. Wiedziałem, że gorzej manipuluje HG. Wiedziałem także, że Shadowrun zbuduje ręczne HG. Więc powiedzcie mi: czy opracowanie snajperów i zaatakowanie na szybko 4 laserami jest rusherstwem i całkowitym noobstwem? On miał jedno HG i brak koszar. Czemu mam czekać aż zbuduje dwa HG, którymi bardzo dobrze kieruje i przegrać?
Co to ma do tematu? Otóż to, że jakby nie było na CB Bulding Up Time, to gracze musieliby bardziej wysilić swoje szare komórki. Nie powielać schemat "zbuduj 3 HG, opracuj jakieś tam rozszerzenia technologii, jedź na środek, exp mecha, próbuj jakoś ro****ać przeciwnika".

edit: Mart: to bezsensu. Ustalasz ograniczenia dot. wież i koszar i jedziesz. Ja tak to widzę.
You're mom is hot. Ok. frack it. I lied. What you gonna do?!
Obrázek
Czerpię wiedzę z Internetu. Krzywdzę sam siebie.
Mart
Soldier level 6
Soldier level 6
Peru
Příspěvky: 445
Registrován: ned dub 11, 2010 6:52 pm

Re: Zbiorcza ankieta odnosnie zasad + bt na nowym patchu

Příspěvek od Mart »

Po przemyśleniu sprawy dochodzę do wniosku że Inca ma dużo racji. Ale do zniesienia lub zmniejszenia do 5min BT na AB przekona mnie tylko przetestowanie tych zmian w grze. Więc czekam na chętnych do gry.
Apocalyptic War Episode One Wydany: link

Epizod drugi zostanie wydany kiedy będzie gotowy :)
Uživatelský avatar
DrShadowrun
Soldier level 4
Soldier level 4
Příspěvky: 145
Registrován: čtv bře 25, 2010 9:52 pm

Re: Zbiorcza ankieta odnosnie zasad + bt na nowym patchu

Příspěvek od DrShadowrun »

A nie można zwyczajnie zostawić tego złego, pozbawionego balansu CB, aby Ci, którym takie właśnie CB odpowiada byli zadowoleni oraz zrobić nowego pod inną nazwą, bez złego BT aby reszta też była zadowolona?
DrCzurak
Soldier level 5
Soldier level 5
Příspěvky: 274
Registrován: sob čer 05, 2010 9:58 pm

Re: Zbiorcza ankieta odnosnie zasad + bt na nowym patchu

Příspěvek od DrCzurak »

Świat jest nie sprawiedliwy, tak samo jak i ow - nie kazda nacja jest rowna. Z resztą, dalej nie rozumiem tego.. Po ch*j zmieniac to co jest dobre?
" Przetrwa tylko ten, o nerwach stalowych "
Uživatelský avatar
Ozi
Soldier level 4
Soldier level 4
Příspěvky: 111
Registrován: úte lis 02, 2010 11:17 am

Re: Zbiorcza ankieta odnosnie zasad + bt na nowym patchu

Příspěvek od Ozi »

obecne cb jest dobre, arabami da sie grac ( oczywiscie zespolowo z kims)

wiec co sie plujecie, zostawcie jak jest i h*j, no ten pomysl antka jedynie jest jeszcze dobrym wyjsciem przesuniecie granicy
Proszę o szacunek w stosunku do mojej osoby :)
Pozdrawiam wszystkich
Uživatelský avatar
Incantatoris
Soldier level 6
Soldier level 6
Příspěvky: 409
Registrován: ned zář 13, 2009 6:13 pm
Bydliště: Poland
Kontaktovat uživatele:

Re: Zbiorcza ankieta odnosnie zasad + bt na nowym patchu

Příspěvek od Incantatoris »

DrCzurak píše:Świat jest nie sprawiedliwy, tak samo jak i ow - nie kazda nacja jest rowna. Z resztą, dalej nie rozumiem tego.. Po ch*j zmieniac to co jest dobre?
BALANS JEST! tylko Bulding Up Time likwiduje go!
Pierwszy post píše:Arabowie są przeciwieństwem Rosjan. Mają tanie i szybkie pojazdy. Do wybudowania pojazdu, nadającego się na atak, potrzeba tylko warsztat. Nie potrzebują tak dużo ropy, związku z tym, szybko mogą wyprodukować masę pojazdów. Do opracowania dobrych technologi nie trzeba dużo czasu. Wykrywanie biologiczne, małpy-żołnierze. Miny - czy to zdalne, czy czasowe - dają także wiele możliwości sabotażu. Na innych planszach, niż Baza Obcych, skrzynie spadają na środku. Arab przykładowo może zablokować dostęp do skrzyń dla przeciwnika, poprzez połączenie dwóch technologii: wykrywanie materializacji i biologiczne.
Streszczenie: potrafią tak dobić przeciwnika (albo zniszczyć) na początku gry, że później, nawet z przewagą technologiczną, przeciwnik (o innej nacji) będzie miał problemy z wygraną.. Najtrudniej będzie miał Rosjanin, ale jeżeli już przetrwa te 20-25 minut, toi Arab znów będzie miał przechlapane, lecz to już wina gracza, a nie nacji. Arabowie to nastawiona na atak nacja, co w cale nie oznacza na rash w 3 minucie..

edit: @Ozi:
zespołowo czyli 3 vs 3?
You're mom is hot. Ok. frack it. I lied. What you gonna do?!
Obrázek
Czerpię wiedzę z Internetu. Krzywdzę sam siebie.
Radzio
Site Administrator
Site Administrator
Poland
Příspěvky: 2898
Registrován: pát črc 28, 2006 10:58 am
Bydliště: Bialystok, Poland

Re: Zbiorcza ankieta odnosnie zasad + bt na nowym patchu

Příspěvek od Radzio »

Dobra, mam great idea. Wyrzucę BT w ogóle z OW. Przecież mogę, nie? :P
Uživatelský avatar
Nitek
Community Veteran
Community Veteran
Příspěvky: 997
Registrován: pon dub 13, 2009 4:13 pm
Bydliště: Białystok
Kontaktovat uživatele:

Re: Zbiorcza ankieta odnosnie zasad + bt na nowym patchu

Příspěvek od Nitek »

DrCzurak píše:nie kazda nacja jest rowna.
DrCzurak píše:Po ch*j zmieniac to co jest dobre?
Skoro nacje nie są nie równe, to nie jest dobrze. Anti kiedyś ładnie napisał (fakt, że w moim kierunku, ale dobrze chciał xD): "j**ać niewdzięczników". Dużo osób narzeka na balans/ow etc., a jak ktoś chce to usprawnić, to od razu "źle, syf, gówno, jesteś poje**ny, ogarnij się, nie grasz pierdyliard lat, to się nie wpieprzaj"...
Uživatelský avatar
Incantatoris
Soldier level 6
Soldier level 6
Příspěvky: 409
Registrován: ned zář 13, 2009 6:13 pm
Bydliště: Poland
Kontaktovat uživatele:

Re: Zbiorcza ankieta odnosnie zasad + bt na nowym patchu

Příspěvek od Incantatoris »

Radzio píše:Dobra, mam great idea. Wyrzucę BT w ogóle z OW. Przecież mogę, nie? :P
To własnie byłby najlepszy pomysł :D Zostaw zegarek tylko.
You're mom is hot. Ok. frack it. I lied. What you gonna do?!
Obrázek
Czerpię wiedzę z Internetu. Krzywdzę sam siebie.
Uživatelský avatar
DrShadowrun
Soldier level 4
Soldier level 4
Příspěvky: 145
Registrován: čtv bře 25, 2010 9:52 pm

Re: Zbiorcza ankieta odnosnie zasad + bt na nowym patchu

Příspěvek od DrShadowrun »

A ja podbiję to co wcześniej napisałem.
DrShadowrun píše:A nie można zwyczajnie zostawić tego złego, pozbawionego balansu CB, aby Ci, którym takie właśnie CB odpowiada byli zadowoleni oraz zrobić nowego pod inną nazwą, bez złego BT aby reszta też była zadowolona?
Oraz:
Incantatoris píše:Najtrudniej będzie miał Rosjanin, ale jeżeli już przetrwa te 20-25 minut, toi Arab znów będzie miał przechlapane, lecz to już wina gracza, a nie nacji.
Chciałbym zobaczyć przetrwanie do 20-25 minuty w Twoim wykonaniu, naprawdę.
Incantatoris píše: edit: @Ozi:
zespołowo czyli 3 vs 3?
2v2 też można.
Odpovědět