Zawieszenie AW, dalszy rozwój OW.NET

[ Polskie newsy ]

Moderator: Newswriters

Post Reply
User avatar
zoNE
The Great Uniter & Site Administrator
The Great Uniter & Site Administrator
Posts: 2061
Joined: Fri Feb 17, 2006 3:44 pm
Location: Poland
Contact:

Zawieszenie AW, dalszy rozwój OW.NET

Post by zoNE »

zoNE wrote:Informujemy, iż dnia 2.10.2006, z powodu mojego braku czasu na grę oraz częstej niedyspozycji reszty klanowiczów do gry klan Archanioły Wojny, który został założony dnia 06.01.2004, w swoim 1000 dniu, czyli również w swoim 1000-cznym jubileuszu zostaje zawieszony do odwołania. Od teraz wszyscy klanowicze mogą sobie szukać nowych klanów, bo AW już nie funkcjonuje! Na pocieszenie jednak dodam, że prawdopodobnie powrócimy na scenę Original War.

Na koniec krótka informacja na temat klanu najemniczego RoF. Już kilka razy rozmawialiśmy z Chomikiem, z czego zazwyczaj wychodziło, że klan jest aktualnie mało ruchliwy i najlepiej byłoby go zawiesić do odwołania. Dlatego zawieszam również klan najemniczy RoF (Reign Of Fire) do odwołania.

Życzę wszystkim klanowiczom AW oraz RoF powodzenia w dalszym życiu na scenie Original War i prawdopodobnie innych klanach!

To Już Koniec! Czołem Towarzysze!

Lider klanu: Daniel 'zoNE' Gabryś
Więcej info na: Archanioły Wojny

Chciałem dodać, że w miarę możliwości, w wolnym czasie mam zamiar częściej aktualizować stroną Original-War.NET oraz mocniej zajmować się problemami graczy. W planach jest rozszerzenie artykułów itd.

Image

EDIT:
Proszę także, by wszyscy, którzy mieli zgodę na publikację moich tekstów na swoich stronach, by zmienili link źródła na https://original-war.net.

Pozdrawiam!
Last edited by zoNE on Tue Aug 11, 2020 8:46 pm, edited 1 time in total.
User avatar
zoNE
The Great Uniter & Site Administrator
The Great Uniter & Site Administrator
Posts: 2061
Joined: Fri Feb 17, 2006 3:44 pm
Location: Poland
Contact:

Post by zoNE »

Na dziś update przeszło kilka artykułów na stronie.
Post Reply