Blad czy co?

Wszystko o graniu w OW w sieci.
Awatar użytkownika
mattin111
Soldier level 5
Soldier level 5
Posty: 280
Rejestracja: śr cze 23, 2010 4:02 pm

Blad czy co?

Post autor: mattin111 »

Hmm.. tak se popatzalem na lobby i widze host Hexagona ale byl tylko sam, i chyba sie gra skonczyla jak kazdy wychodzi, ale u niego sam byl i dopiero za 5 min sie host wyloczyl, nie jest to dziwne?
Obrazek
Awatar użytkownika
tomek795
Soldier level 5
Soldier level 5
Poland
Posty: 202
Rejestracja: pt gru 17, 2010 5:58 pm

Re: Blad czy co?

Post autor: tomek795 »

No raczej to błąd gry i chyba jakiś jedyny w swoim rodzaju wypadek bo nigdy się z czymś takim nie spodkałem.
Ostatnio zmieniony śr lut 02, 2011 4:02 pm przez tomek795, łącznie zmieniany 1 raz.
Antonio
Site Moderator
Posty: 539
Rejestracja: pn maja 17, 2010 6:29 pm

Re: Blad czy co?

Post autor: Antonio »

A ja spotkalem sie bardzo czesto z takim czyms. Przy wczytywaniu gry usunalem hosta + 4 innych graczy (dla 3v3) a gra toczyla sie dalej. W 3-5 minucie scielo gre.

A jakoze tomek sie czepial mojej literowki, ja uczepie sie jego ortografii. Nie pisze sie spodkac, bo spod czegos to mozna wyjsc, albo spodkiem ufoludkow sie nakryc. Normalnie ludzie sie spotykaja, wiec spotkac jest poprawna forma.

Tak samo nie pisze sie swojim, tylko swoim. Swojskie, albo swoje, nie swojie. Samych swoich tez pewnie nie znasz.

// Btw Tomek - jak dalej będziesz pisał posty nie na temat lub takie w stylu "pogadajmy na gg", "Thx" to wyłapiesz warna. Takie coś naprawdę lepiej wysłać na PW.
...
Awatar użytkownika
3m sie
Soldier level 2
Soldier level 2
Posty: 37
Rejestracja: czw lut 24, 2011 8:05 pm

Re: Blad czy co?

Post autor: 3m sie »

spotkalem sie.

zalezy co kombinowal tez czy patchu :p
ODPOWIEDZ