Początkujący z MP - POMOC !

Wszystko o graniu w OW w sieci.
User avatar
Bernkow
Soldier level 2
Soldier level 2
Posts: 48
Joined: Tue Feb 08, 2011 6:29 pm
Location: Kołobrzeg
Contact:

Re: Początkujący z MP - POMOC !

Post by Bernkow »

No cóz, :), będę chyba musiał poświęcić, te 60minut na czytanie tej lektury ;), no teraz siedzę, na bibliot4ece (z kolegami), ale już pobrałem tego patcha 1.10b (chyba z 49.2mb :d), i jak tylko wrócę to go od razu zainstaluje.

ps. Ej, jak zainstaluje go, to w grze wchozdę w grę wielosobową i od razu wyświetalją mi się te ,,serwer,, czy tam gry ?
Radzio
Site Administrator
Site Administrator
Poland
Posts: 2898
Joined: Fri Jul 28, 2006 10:58 am
Location: Bialystok, Poland

Re: Początkujący z MP - POMOC !

Post by Radzio »

Tak.
User avatar
Bernkow
Soldier level 2
Soldier level 2
Posts: 48
Joined: Tue Feb 08, 2011 6:29 pm
Location: Kołobrzeg
Contact:

Re: Początkujący z MP - POMOC !

Post by Bernkow »

Radzio wrote:Tak.
No, to może i jeszcze dziś uda mi się zagrać, :), o ile wróce o przyzwoitej godzinie do domu ;d - 23:00 rodzice wsuwają sie do pokoju i :
- wyłącz! bo jutro znowu będziesz spal do 11:00 !.
A nigdy nie spałem :P
^to tak na marginesie :)


ps. Wlasnie instaluje tego patcha, na poczatku miale klopoty, poniewaz zaznaczyl mi sie jakis folder (jakis bez ow), i wyskoczyl mi jakis komunikat ze mam wlozyc 2plyte, wkladalem i nic ;// ale , sprobowalem jeszcze raz , ale teraz wybralem juz folder origina war (ten glowny/dysk c/program files/original war), i mi zainstalowalo ;))..

Wiec zaraz wlacze gre i zobacze co nowego wniósl ten patch bo pisze tam ze cos nowego wniesie ;))
User avatar
Serpent
Soldier level 10
Soldier level 10
Estonia
Posts: 4166
Joined: Tue Jul 07, 2009 9:13 pm
Location: Polska - EuroStan ZSRE
Contact:

Re: Początkujący z MP - POMOC !

Post by Serpent »

Bernkow wrote:
Radzio wrote:Tak.
No, to może i jeszcze dziś uda mi się zagrać, :), o ile wróce o przyzwoitej godzinie do domu ;d - 23:00 rodzice wsuwają sie do pokoju i :
- wyłącz! bo jutro znowu będziesz spal do 11:00 !.
A nigdy nie spałem :P
^to tak na marginesie :)


ps. Wlasnie instaluje tego patcha, na poczatku miale klopoty, poniewaz zaznaczyl mi sie jakis folder (jakis bez ow), i wyskoczyl mi jakis komunikat ze mam wlozyc 2plyte, wkladalem i nic ;// ale , sprobowalem jeszcze raz , ale teraz wybralem juz folder origina war (ten glowny/dysk c/program files/original war), i mi zainstalowalo ;))..

Wiec zaraz wlacze gre i zobacze co nowego wniósl ten patch bo pisze tam ze cos nowego wniesie ;))

Cieszy nas to że dołączył do nas nowy gracz ale naprawdę nie musisz dzielić się z nami każda chwilą ze swojego życia, to nie BigBrother...
Epickie teksty:
Marek1906: jak zrobic aby sail był zielony?
Kvantovy: Wszystko normalne, wszystko w koło było dziwne
Kvantovy:: To jest fajne, że to nie jest takie głupie
Kvantovy:: remove sos from kanapeczka
Kvantovy:: zdarzają się rzezy które sie filozofom nie śniły
Cenwen: problemem jest gejostwo
"Taki z niego fizyk jak ze mnie baletnica" - Profesor Scholtze o Kvantovym.
JAKBYŁ BYM CZECHEM TO BYM ROZŁOŻYŁ NAMIOT ~Kvanciak
User avatar
Bernkow
Soldier level 2
Soldier level 2
Posts: 48
Joined: Tue Feb 08, 2011 6:29 pm
Location: Kołobrzeg
Contact:

Re: Początkujący z MP - POMOC !

Post by Bernkow »

Serpent wrote:
Bernkow wrote:
Radzio wrote:Tak.
No, to może i jeszcze dziś uda mi się zagrać, :), o ile wróce o przyzwoitej godzinie do domu ;d - 23:00 rodzice wsuwają sie do pokoju i :
- wyłącz! bo jutro znowu będziesz spal do 11:00 !.
A nigdy nie spałem :P
^to tak na marginesie :)


ps. Wlasnie instaluje tego patcha, na poczatku miale klopoty, poniewaz zaznaczyl mi sie jakis folder (jakis bez ow), i wyskoczyl mi jakis komunikat ze mam wlozyc 2plyte, wkladalem i nic ;// ale , sprobowalem jeszcze raz , ale teraz wybralem juz folder origina war (ten glowny/dysk c/program files/original war), i mi zainstalowalo ;))..

Wiec zaraz wlacze gre i zobacze co nowego wniósl ten patch bo pisze tam ze cos nowego wniesie ;))

Cieszy nas to że dołączył do nas nowy gracz ale naprawdę nie musisz dzielić się z nami każda chwilą ze swojego życia, to nie BigBrother...
Zaiste , że nie musze ...









ale mogę ! ;d


Anarchy: Móc możesz, ze 3 takie posty jeszcze i już nie będziesz mógł;) Następnym razem warn będzie.
;)) , rozumiem ,ale myslę,ze zwróciles mi uwage na to iz , napisale post, nic nie wnoszący do tematu ;]
Antonio
Site Moderator
Posts: 539
Joined: Mon May 17, 2010 6:29 pm

Re: Początkujący z MP - POMOC !

Post by Antonio »

Jeszcze dla niejasnosci - aby grac normalnie z netu mobilnego musisz miec bardzo blisko dobry nadajnik. Jezeli mieszkasz na wsi, to zapomnij. Pingi sa tak duze, ze ani ty ani ktos z drugiej strony nie bedzie mial przyjemnosci gry.

swoja droga mozesz sprawdzic pingujac witryne google, jakie srednie pingi osiagasz.
...
Post Reply