Wasz początek z Original War?

To, co nie pasuje do pozostałych kategorii, ma swoje miejsce tutaj.
MasterKiller
Soldier level 6
Soldier level 6
Posts: 341
Joined: Tue Aug 09, 2011 5:51 pm

Re: Wasz początek z Original War?

Post by MasterKiller »

Brat kumpla kupił kiedyś PLAYA(bodajże numer z 2004 roku). No i kiedyś przychodzi do mnie i pyta się "pożyczyć ci taką fajną grę? o żołnierzach?". No to mówie, że tak. Ten pojechał do domu, za pare minut wrócił(mieszkamy jakieś 100m od siebie). Z początku nie spodobała mi się, ale po wakacjach jakoś przeszłem 1 misję RU i tak to się zaczęło. Przez neta grałem niestety bardzo niewiele, w zeszłym roku trochę, teraz zacząłem coś nie coś, no ale niestety słabo mi idzie :/ No, ale z każdą sesją mam nadzięję, stanę sie coraz lepszy, chociaż społeczność jest trochę taka.. niezbyt miława.. że tak się wyraże.
Wszyscy jesteśmy żołnierzami: WYDANE
https://original-war.net/files.php?id=174
User avatar
pomek
Soldier level 7
Soldier level 7
Poland
Posts: 656
Joined: Mon May 03, 2010 9:05 pm

Re: Wasz początek z Original War?

Post by pomek »

niezbyt miława.. że tak się wyraże.
ojjj.. wydaje Ci sie - my wszyscy jestesmy mili :)
Pamel
Soldier level 3
Soldier level 3
Posts: 55
Joined: Tue Jan 18, 2011 7:42 pm

Re: Wasz początek z Original War?

Post by Pamel »

MasterKiller wrote:Brat kumpla kupił kiedyś PLAYA(bodajże numer z 2004 roku). No i kiedyś przychodzi do mnie i pyta się "pożyczyć ci taką fajną grę? o żołnierzach?". No to mówie, że tak. Ten pojechał do domu, za pare minut wrócił(mieszkamy jakieś 100m od siebie). Z początku nie spodobała mi się, ale po wakacjach jakoś przeszłem 1 misję RU i tak to się zaczęło. Przez neta grałem niestety bardzo niewiele, w zeszłym roku trochę, teraz zacząłem coś nie coś, no ale niestety słabo mi idzie :/ No, ale z każdą sesją mam nadzięję, stanę sie coraz lepszy, chociaż społeczność jest trochę taka.. niezbyt miława.. że tak się wyraże.
Jak bylem w polowie Twojej wypowiedzi to juz zacieralem rece na mysl o tym jak to sobie po kims pojade, ale z uwagi na ostatnie zdanie sie powstrzymam :lol:. Witamy na pokladzie :twisted:
User avatar
Silceq
Soldier level 3
Soldier level 3
Posts: 58
Joined: Sun Oct 23, 2011 5:33 pm
Contact:

Re: Wasz początek z Original War?

Post by Silceq »

Pamiętam jak przez mgłe ( i to dosyć gęstą ) \ w 2001 - 2002 mój brat wyłapał gdzies Original War ( ja miałem wtedy 4-5lat) Całymi godzianami siedział i grał a ja siedziałem obok i się patrzyłem , mówiłem mu gdzie skrzynki spadły że mu ludzik awansowal itp.itd. :D
Jak mój brat skończył to dobrałem się do OW i Twierdzy :twisted: Jako że siedziałem i patrzyłem na taktyke mojego brata to sie troszku nauczylem ( przeklenstw tez :P )
W 2006 roku wyłapałem strone o ow i posciągałem mody i patche <-- wtedy zaczeła się moja rozgrywka internetowa pamietam jak na necie zawsze w dupe dostawalem bo zasad nie znalem jedyne to cb pamietalem :) potem nadeszła moda na Cs i CoD ( o bosz jak ja o tym pomysle... ) i sie 2-3 lata nie grało , o OW zapomniałem , płytki upakowałem do kartonu i na strych ... niedawno sie dobrałem i zacząłem napierdzielac we WSZYSTKO co tam było począwszy od megamana skończywszy na OW . No i tak po roku od znalezienia płytki caly czas gram , Niedawno po raz 1 udało mi się zrobić hg w 7min (WOW!!!!)(jestem njuub) zrobic to mialem zaciesz i uznawalem sie za mini PrO ... dopuki nie zniszczyli mnie w 9 min - ojtam ojtam

No to moja pomieszana , poplątana histroia z OW :D
połowe swojego osiedla zaraziłem tą manią :)
Gram w OW od chwili kiedy nauczyłem się klikać myszką :)
Dyslektyk często zapominający poprawiać własne błędy.




"God of the World - God of the Humanity"
"God of the Humanity - God of the war"
"God of the War - God of the World"
User avatar
Mari
Community Veteran
Community Veteran
Poland
Posts: 244
Joined: Sat Dec 02, 2006 10:32 pm

Re: Wasz początek z Original War?

Post by Mari »

W sumie dobrze, że była możliwość kupienia OW w czasopiśmie bo dużo osób zdecydowało się wydać parę groszy na świetną gierkę. Kiedyś scena trochę inaczej wyglądała bo było GSA, nie mówię, że jest gorzej teraz, ale chodzi mi o odmienny klimat tamtych czasów, mi się wydaje, że nawet lepiej, że jest ten MS bo jest przynajmniej prostota i wygoda, nie trzeba żadnych dodatkowych programów ściągać.
Do you not know that you are a temple of God and that the Spirit of God dwells in you?If any man destroys the temple of God, God will destroy him, for the temple of God is holy, and that is what you are. 1 Kor 3,16-23
User avatar
Creative
Blackmen level 100
Blackmen level 100
Poland
Posts: 1239
Joined: Tue Jan 27, 2009 4:07 pm

Re: Wasz początek z Original War?

Post by Creative »

Na początku było to tak , że kupywałem zawsze gry w kiosku rok 2005 a tu jest Original-War instaluję grę jak każdą inna a gra mi się bardzo spodobała ten klimat i ogólnie , wszystko super , bardzo fajna strategia pamiętam ten moment w drugiej misji u ruskich skrzynki się zbierało to się misji nie dało skończyć , niezapomniana gra . Trochę odłożyłem sobie grania w OW a tu do kolegi jeżdziłem żeby pobierał mi mody do OW były fajne (rok 2008) , trochę póżniej założyłem neta i teraz się ciagło do dziś.
Image
deekline
Soldier level 0
Soldier level 0
Posts: 8
Joined: Thu Jan 19, 2012 10:33 pm

Re: Wasz początek z Original War?

Post by deekline »

mi to się zaczeło około 2006r kiedy byłem u kuzyna widziałem jak on w to muci odrazu polubiłem te gre i pożyczyłem od niego :)
User avatar
RoysoN
Soldier level 4
Soldier level 4
Posts: 143
Joined: Sun Nov 21, 2010 3:32 pm
Location: Świętochłowice
Contact:

Re: Wasz początek z Original War?

Post by RoysoN »

MasterKiller wrote:Brat kumpla kupił kiedyś PLAYA(bodajże numer z 2004 roku). No i kiedyś przychodzi do mnie i pyta się "pożyczyć ci taką fajną grę? o żołnierzach?". No to mówie, że tak. Ten pojechał do domu, za pare minut wrócił(mieszkamy jakieś 100m od siebie). Z początku nie spodobała mi się, ale po wakacjach jakoś przeszłem 1 misję RU i tak to się zaczęło. Przez neta grałem niestety bardzo niewiele, w zeszłym roku trochę, teraz zacząłem coś nie coś, no ale niestety słabo mi idzie :/ No, ale z każdą sesją mam nadzięję, stanę sie coraz lepszy, chociaż społeczność jest trochę taka.. niezbyt miława.. że tak się wyraże.
Na GSA było nieco gorzej pod tym względem. Zresztą, kwestia przyzwyczajenia się do siebie :)

W GSA nie miałem żadnych problemów z załapaniem kontaktów, w świat internetowego OW wprowadził mnie Ninja (później Shaman i pozostali :)) Ale często bywały spory słowne między graczami.
Lecimy z tematem!
Pamel
Soldier level 3
Soldier level 3
Posts: 55
Joined: Tue Jan 18, 2011 7:42 pm

Re: Wasz początek z Original War?

Post by Pamel »

Ja zaczalem grac MP pod koniec 2004r. nie bylo wtedy ms'a tylko GSA. Moim zdaniem na GSA panowal lepszy klimat, fakt faktem nowemu trudno sie bylo przebic i nawiazac kontakt z osobami szanowanymi na scenie, ale mi sie to udalo dosc szybko. Mialem wtedy 12/13 lat i z dzisiejszej perspektywy moge stwierdzic, ze samo srodowisko GSA mialo duzy wplyw na mnie jako dorastajacego nastolatka, zreszta Lesiok stwierdzilby to samo. To byly inne czasy, mlodzi byli podpuszczani przez starszych graczy, ktorzy opowiadali o swoich ekscesach z realnego zycia, mam tu glownie na mysli opowiesci Nazima, ktory po prostu dawal korki z melanzu. :D No oczywiscie nie moglbym zapomniec o szkole podrywu Jawora :lol: Wtedy raczej nalezalem do grupy mlodszych graczy, obecnie jestem jednych z najstarszych, grajacych aktywnie. Ktos tu pisal o tym, ze gracze sa niemili, imo dobrze, trzeba mlodym hartowac charakter, bo zycie nie bywa laskawe :lol:
User avatar
Philly
Community Veteran
Community Veteran
Posts: 90
Joined: Wed Apr 12, 2006 6:28 pm
Location: Earth

Re: Wasz początek z Original War?

Post by Philly »

To byly inne czasy, mlodzi byli podpuszczani przez starszych graczy, ktorzy opowiadali o swoich ekscesach z realnego zycia, mam tu glownie na mysli opowiesci Nazima, ktory po prostu dawal korki z melanzu.
bekaaaa:P

Kilka historii aptekowych to nawet tutaj gdzies w logach sie przewraca.
Image
User avatar
Kalinkus
Soldier level 2
Soldier level 2
Posts: 48
Joined: Sun Jan 09, 2011 2:44 pm
Contact:

Re: Wasz początek z Original War?

Post by Kalinkus »

Moja historia nie jest inna od większości ale się podzielę z wami :)

było to zaraz jak wyszła pierwsze płytki na OW mam je do dziś w plastiku wydane nawet były najpierw mój kuzyn grał z moim bratem u siebie w domu pech chciał ze miał pecha i mu się procek spalił własnie na OW ;P ja osobiście zobaczyłem grę jak mój brat zaczął grać w domu i mi się spodobała nie raz potrafiłem ja przejść mnie niż w 1 dzień bez większyszych strat w ludziach i tak się zaczęła moja fascynacja tą wspaniałą gra do dzisiaj penie nie długo mój syn zacznie w nią grać :) oj co to były za momenty najbardziej lubie te dialogi można czasem boki zrywać :D

znalazłem stronę z sundtrakami ktoś zainteresowany ?? http://www.original-war.com/
„Nie bój się chodzenia po morzu..."
User avatar
RoysoN
Soldier level 4
Soldier level 4
Posts: 143
Joined: Sun Nov 21, 2010 3:32 pm
Location: Świętochłowice
Contact:

Re: Wasz początek z Original War?

Post by RoysoN »

Kalinkus wrote: znalazłem stronę z sundtrakami ktoś zainteresowany ?? http://www.original-war.com/
Przecież to jest oficjalna strona OW. Chyba wszyscy tu o niej wiedzą.
Lecimy z tematem!
User avatar
mattin111
Soldier level 5
Soldier level 5
Posts: 280
Joined: Wed Jun 23, 2010 4:02 pm

Re: Wasz początek z Original War?

Post by mattin111 »

RoysoN wrote:
Kalinkus wrote:

Przecież to jest oficjalna strona OW. Chyba wszyscy tu o niej wiedzą.
znalazłem stronę z sundtrakami ktoś zainteresowany ?? http://www.original-war.com/
On mial chyba Soundtracki na mysli, nie wiem czy blad ortograficzny.
User avatar
Silceq
Soldier level 3
Soldier level 3
Posts: 58
Joined: Sun Oct 23, 2011 5:33 pm
Contact:

Re: Wasz początek z Original War?

Post by Silceq »

Ostatnio próbowałem namówić do OW mojego kuzynka ( lat 10 ) , pokazałem mu rozgrywke w kampanii i ze znajomym na Multi.
Efekt: po 2 godzinach "paczania" podsumował : Badziewna grafika i kijowa gra ...

Nie wybacze ...
Gram w OW od chwili kiedy nauczyłem się klikać myszką :)
Dyslektyk często zapominający poprawiać własne błędy.




"God of the World - God of the Humanity"
"God of the Humanity - God of the war"
"God of the War - God of the World"
User avatar
YuriStriatov
Site Administrator
Site Administrator
Cuba
Posts: 1395
Joined: Fri Feb 17, 2006 3:02 am
Contact:

Re: Wasz początek z Original War?

Post by YuriStriatov »

Lat 10 = zna tylko CoD:MW, Battlefield 3 i tego rodzaju badziewia. Nie wytlumaczysz takiemu mlodemu :P
Image
Post Reply