TimeShock (Zapowiedź)

Opisy i linki do modów tworzonych przez scenę, jak i również opinie na ich temat.
Post Reply
User avatar
julaz1994
Soldier level 3
Soldier level 3
Posts: 76
Joined: Wed Aug 18, 2010 9:52 am
Contact:

TimeShock (Zapowiedź)

Post by julaz1994 »

No witam ponownie na łonie tegoż forum na którym mnie nie było od czterech miesięcy. Powracam tu z zapowiedzią ("co, znowu zapowiedź? pff...") mojego "ściśle tajnego" projektu jakim jest moja modyfikacja pod tytułem "TimeShock". Fabuły jak na razie nie zdradzam, ale po tytule możecie wywnioskować, że będzie to motyw z głównej kampanii, ale na szeroko zakrojony zakres. Od siebie dodam, że to będzie jedna z najbardziej pogmatwanych fabuł jakie mogą być (co nie znaczy, że się nie połapiesz, jeśli oglądałeś serię "Powrót do przyszłości", to będziesz wiedział o co kaman :P) Żeby nie było- przez te cztery miesiące doskonaliłem swój SAIL, bo jak na razie to słabiutko mi z nim szło, tworzyłem sytuacje, a nade wszystko tworzyłem AI dla przeciwników, ćwicząc co trudniejsze funkcje i inne duperele. Ale wracając do tematu- wstępny dałnlołd powinnien się pojawić pod koniec tygodnia. A teraz parę informacji rzeczowych:

Nazwa - TimeShock
Ilość misji - 7
Ilość wykonanych - 1
Ilość w produkcji - 2 ( bla bla bla...)
Kampania - rosyjska z uwzględnieniem polskich akcentów

No i ma się rozumieć mapki, interfejs, muzyka- przerobione (z tym względem, że zarówno tworzenie własnego interfejsu jak i mapki to dla mnie czarna magia, bo jestem w tym cienki jak podpaska, dlatego jeśliby ktoś był chętny do zrobienia mapek (ukłony w kierunku Serpenta) jak i interfejsa to piszcie na pm. To by było na tyle. Wiem, że jak na razie to nie ma tu czego komentować ale jak już powiedziałem na dniach będę aktualizował ten temat, więc spodziewajcie się Dobrej Nowiny już niedługo. Zdaję sobie sprawę, że na ten czas nic nie znaczę na tym forum, ot wydałem tylko jednego małego moda, który okazał się porażką, ale wkrótce się to zmieni. Zresztą sami zobaczycie...
Pozdrowienia dla Mateusza- oby drewno, które codziennie rąbiesz nigdy Ci się nie skończyło ;]
Mart
Soldier level 6
Soldier level 6
Peru
Posts: 445
Joined: Sun Apr 11, 2010 6:52 pm

Re: TimeShock (Zapowiedź)

Post by Mart »

Hmm Dziwna sytuacja ;o
Wszyscy nagle zaczęli tworzyć mody. Mam nadzieję że przez taką sytuacje jakość wydawanych modów wzrośnie z powodu pewnej konkurencji między modderami.

Co do zapowiedzi to na razie nic szczególnego nie wiemy o modzie więc pozostaje czekać. Mam nadzieję że mod będzie na poziomie.
Apocalyptic War Episode One Wydany: link

Epizod drugi zostanie wydany kiedy będzie gotowy :)
User avatar
Ozi
Soldier level 4
Soldier level 4
Posts: 111
Joined: Tue Nov 02, 2010 11:17 am

Re: TimeShock (Zapowiedź)

Post by Ozi »

no ciekawie sie zapowiada chetnie bym se juz teraz pogral :)
Proszę o szacunek w stosunku do mojej osoby :)
Pozdrawiam wszystkich
User avatar
Szulce
Soldier level 6
Soldier level 6
Poland
Posts: 462
Joined: Wed Apr 28, 2010 9:53 am

Re: TimeShock (Zapowiedź)

Post by Szulce »

Mod moda za modem pogania :P (jak to już Mart napisał)
Swoją drogą, dawno Cię tu nie było, Julaz. Powodzenia w pracach nad modem i oczywiście czekam z niecierpliwością :)
Image
User avatar
Antitheus
Kung Führer
Kung Führer
Korea North
Posts: 2526
Joined: Thu Jan 04, 2007 9:45 pm
Location: Gorzów Wlkp.
Contact:

Re: TimeShock (Zapowiedź)

Post by Antitheus »

Na mnie zapowiedzi nie robią wrażenia i nigdy nie robiły - poczekajmy aż co najmniej 3 godne misje wyjdą.
User avatar
Rutek
Soldier level 3
Soldier level 3
Posts: 68
Joined: Tue Nov 02, 2010 2:25 pm

Re: TimeShock (Zapowiedź)

Post by Rutek »

Jak zwykle na zapowiedzi się skończyło ;/
Post Reply