original-war w minecraft

To, co nie pasuje do pozostałych kategorii, ma swoje miejsce tutaj.
Anarchy
Site Moderator
Chad
Posts: 1223
Joined: Thu May 03, 2007 11:02 am

Re: original-war w minecraft

Post by Anarchy »

@ arek
- Nie wiem, co trzeba umieć przy edycji minecrafta, ale po wypowiedziach widać, że brakuje ci umiejętności informatycznych do podołania czemuś takiemu. Nie wystarczy połączyć kilka modów i myśleć, że wszyscy będą zachwyceni. Trzeba poświęcić wiele godzin, napisać coś własnego. Polecam dać sobie spokój.


@ Serpent:
- Trzy sprawy:
1. Nie tylko tobie Blackmen działa na nerwy, ale nie musisz go obrażać w każdym poście,
2. Nie bądź taki krytyk,
3. Minecraft to najbardziej sandboxowa gra, jaką znam. Po setkach gier, które są w zasadzie interaktywnymi filmami (trololol, aż sobie zapamiętam ten zwrot), fajnie jest posiedzieć nad czymś, gdzie masz całkowitą swobodę, ograniczoną tylko własną wyobraźnią.



Edit: Byłbym zapomniał. Nawet, jak ci się uda, to u siebie na komputerze nie udźwigniesz serwera na więcej, jak kilka osób, zżerając przy tym cały transfer. Musisz wykupić serwer, który tani nie jest.
Bren
Soldier level 6
Soldier level 6
Indonesia
Posts: 398
Joined: Tue Mar 08, 2011 8:37 am

Re: original-war w minecraft

Post by Bren »

@Anarchy, o ile się orientuję, to przy edycji Minecrafta trzeba sporych umiejętności, chyba ciut większych niż przy OW.
@Pomek, Minecraft w bardzo dużym uproszczeniu to takie komputerowe klocki, ale takie nieco fajniejsze, bo można rozpierdalać noobów i mapę za pomocą dynamitu.
@Serpent, nie wiesz co ludzie widzą w Minecrafcie? Żeby coś widzieć w Minecrafcie, trzeba mieć wyobraźnię. Mi się najbardziej podoba, jak robię setki różnorodnych pułapek i widzę wpadających w nie noobów.
@arek, mapy na pewno ci się uda zrobić przy dużych chęciach, tekstur i serwera raczej nie, a z całą pewnością nie moda do Minecrafta.
*Matrix* wrote:Nie ma czegos takiego jak mniej niz polowa lub wiecej niz polowa...
Polowa to polowa.
arek
Soldier level 2
Soldier level 2
Posts: 32
Joined: Mon Apr 16, 2012 7:43 pm
Contact:

Re: original-war w minecraft

Post by arek »

To zajme się mapkami masz racje mp daruje sobie porobie mapki adventure,escape na mapach z gry ow.Moze w dalekiej przyszłości powstanie taki serwer
User avatar
Marcinszabla
Soldier level 6
Soldier level 6
Posts: 443
Joined: Tue Aug 17, 2010 3:15 pm
Location: Zamojszczyzna

Re: original-war w minecraft

Post by Marcinszabla »

W sumie podzielam zdanie Serpenta , bo przecież Minecraft to całkiem inna gra ,ale kiedy widzi się filmiki , gdzie ludzie pracują nad komputerami z redstone lub tworzą inne spektakularne rzeczy , które robi się w grze Notcha albo czyta się o kolejnym Counter Strike modzie, to nabieram przekonania , że choć to jest bardzo trudne, to da się przy wytężonej pracy zespołowej napędzanej pomysłowością zrobić fajnego moda.Jest to jednak cholernie trudne, więc staję po stronie Serpa.

Przy okazji:Oswajanie małpoluda można porównać z oswajaniem wilka.Trzeba tylko czymś zastąpić kości.
Jego Wysokość: z Bożej łaski Cesarz trolli youtubowych, Król trolli forumowych, Wielki Książę n00bów OWowych oraz wierny, a jakże pokorny uczeń WIELKIEGO PANA I WŁADCY BLACKMENA I CREATIVA W JEDNEJ OSOBIE, MarcinSzabla I !
arek
Soldier level 2
Soldier level 2
Posts: 32
Joined: Mon Apr 16, 2012 7:43 pm
Contact:

Re: original-war w minecraft

Post by arek »

co do kości to nie wiem czym będzie oswajać się małpoludy(wilki) zmienię texture wilków by wyglądały jak małpy.
User avatar
Creative
Blackmen level 100
Blackmen level 100
Poland
Posts: 1239
Joined: Tue Jan 27, 2009 4:07 pm

Re: original-war w minecraft

Post by Creative »

Serpent wrote:
Creative wrote:Do minecrafta jest taki mod że można dodać czołgi.
Czy jest jakiś mod który dodaje blackmenowi mózg? Tylko żeby działał na necie, nie tylko na LANie :mrgreen:
Ogarnij sie z tym blackmenem -,-

Arek masz --- > http://letscraft.pl/topic/710-ww2-vehicles-mod/
Jak co to poszukaj w googlach "minecraft czołg mod".
Image
arek
Soldier level 2
Soldier level 2
Posts: 32
Joined: Mon Apr 16, 2012 7:43 pm
Contact:

Re: original-war w minecraft

Post by arek »

mam problem z nowym moim systemem i minecraftem(prace stop)
mój problem:
Spoiler:
mam Ubuntu system ściągnołem minecraft,jar włączam i klikam force uptade a minecraft nie chce mi się zacząć ściągać stoi ściąganie w miejscu
//edit

to nie będzie mod to będą mapki nie myślcie że chce mody połączyć i powiedzieć że mój.To będą mapki oddzielne do kampanii am i rus jeśli ktoś będzie chciał urozmaicić sobie rozrywke to zainstaluje te mody co podam i będzie gra ciekawsza będą wersje dla ludzi którzy zainstalują moda i dla tych co wolą nie.

Co do fabuły to będe pisał na tabliczkach(fabuła bez zmian), niewiem co wolelibyście więc zapytam:
-kampanie am
-kampanie rus
(co na początek robić jak minecraft się naprawi mi)
PS.patrzcie dookoła na pierwszych misjach(jak będziecie w pobliżu npc)

jak ma ktoś linuxa i ma minecarfta to niech wrzuci na jakiś darmowy serwer żebym mógł ściągnąć(albo wyjaśnić problem mój)
Bren
Soldier level 6
Soldier level 6
Indonesia
Posts: 398
Joined: Tue Mar 08, 2011 8:37 am

Re: original-war w minecraft

Post by Bren »

Dobra, arek, po tym, co napisałeś, to lepiej sobie daj spokój, bo te mapki najlepsze nie będą.
Minecraft na Linuxie powinien chyba działać. W momencie updatowania miałeś Internet? (Czasami najprostsze rozwiązania są najlepsze).
*Matrix* wrote:Nie ma czegos takiego jak mniej niz polowa lub wiecej niz polowa...
Polowa to polowa.
arek
Soldier level 2
Soldier level 2
Posts: 32
Joined: Mon Apr 16, 2012 7:43 pm
Contact:

Re: original-war w minecraft

Post by arek »

miałem wtedy internet i wiem że te mapki super nie wyjdą ale jak się postaram to mapy wyjdą dobre(chociaż będzie zrobiony świat z klocków).
User avatar
Creative
Blackmen level 100
Blackmen level 100
Poland
Posts: 1239
Joined: Tue Jan 27, 2009 4:07 pm

Re: original-war w minecraft

Post by Creative »

Taa o-war w minecrafcie , może od razu GTA V stworzysz ?
Image
User avatar
mattin111
Soldier level 5
Soldier level 5
Posts: 280
Joined: Wed Jun 23, 2010 4:02 pm

Re: original-war w minecraft

Post by mattin111 »

Creative wrote:Taa o-war w minecrafcie , może od razu GTA V stworzysz ?
Mysle ze GTA V jest o sporo cieszko zrobic niz moda OW do Minecrafta? xd
arek
Soldier level 2
Soldier level 2
Posts: 32
Joined: Mon Apr 16, 2012 7:43 pm
Contact:

Re: original-war w minecraft

Post by arek »

mam na Ubuntu minecrafta pod windowsa prace ruszają.

//edit

nie robie map z gry (za dużo roboty)

Na początek wymyśle własną fabułe(jestem w trakcie)
Mam 1 misje polega na wejciu do czapy a druga polega na znalezieniu towarzyszy broni

Narazie bez textur robie, narazie słabo budynki wyglądają będzie lepiej jak zrobie texturpack.
Bren
Soldier level 6
Soldier level 6
Indonesia
Posts: 398
Joined: Tue Mar 08, 2011 8:37 am

Re: original-war w minecraft

Post by Bren »

Dobra, podsumujmy:
Nie robisz moda, nie robisz texture packa, nie robisz serwera, nie robisz map, a jakby tego mało, to wymyślasz własną fabułę. Wszystko?
*Matrix* wrote:Nie ma czegos takiego jak mniej niz polowa lub wiecej niz polowa...
Polowa to polowa.
arek
Soldier level 2
Soldier level 2
Posts: 32
Joined: Mon Apr 16, 2012 7:43 pm
Contact:

Re: original-war w minecraft

Post by arek »

Bren wrote:Dobra, podsumujmy:
Nie robisz moda, nie robisz texture packa, nie robisz serwera, nie robisz map, a jakby tego mało, to wymyślasz własną fabułę. Wszystko?

-moda wogóle nie robiłem
-texturpack robie
-serwera nei chciałem robić nawet
-mapy będą spokojna twoja rozczochrana ale z mapami więcej się schodzi
Post Reply