Triangulacja

To, co nie pasuje do pozostałych kategorii, ma swoje miejsce tutaj.
Ответить
Аватара пользователя
PatryQQQQ
Soldier level 3
Soldier level 3
Сообщения: 77
Зарегистрирован: Вс сен 02, 2007 9:06 pm
Откуда: Ostrów Mazowiecka
Контактная информация:

Triangulacja

Сообщение PatryQQQQ »

Mam problem z tą misją, przy ładowaniu gra się wyłącza i pojawia się taki błąd
Изображение
jak się tego cholerstwa pozbyć? spróbowałem nawet przenieść pliki 13 misji na pulpit i sprawdzić co się stanie i przy ładowaniu pojawiło się okienko z napisem "włóż drugą płytę CD" ale po włożeniu płytki i tak nic nie chciało zaskoczyć... odkąd gram w tą grę a będzie to już z 10 lat nigdy coś takiego mi się nie przytrafiło żeby misja nie chciała się włączyć.
Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение
Аватара пользователя
Antitheus
Kung Führer
Kung Führer
Korea North
Сообщения: 2526
Зарегистрирован: Чт янв 04, 2007 9:45 pm
Откуда: Gorzów Wlkp.
Контактная информация:

Re: Triangulacja

Сообщение Antitheus »

Nie zbadane są wyroki procesu OW. Próbuj do skutku. W ostateczności przeinstaluj grę lub zdobądź kopię .owp tejże misji (ewentualnie "kopię zapasową gry) - możliwe, że masz uszkodzone pliki.
Ogólnie rzecz biorąc błędy Access violation najlepiej zgłaszać na OWS - choć mało da się z nimi zrobić, Stu pewnie będzie w stanie określić, co jest powodem błędu.
Аватара пользователя
Nefarem
MODbase Moderator
Poland
Сообщения: 1108
Зарегистрирован: Сб янв 15, 2011 8:13 pm
Откуда: Noxus

Re: Triangulacja

Сообщение Nefarem »

Dlaczego masz OwarFull.dll ? Może lepiej grę zaktualizuj a nie na starym patchu jedziesz.

// +
Absolute Dominion
Spoiler:
Modyfikacja opowiadająca historię Ivana Bierezova, żołnierza armii Rosyjskiej , weterana wojny w Chinach który wziął udział w misji ochrony złóż Alaskitu.

Download from Dropbox
Original War Cooperation
Spoiler:
Modyfikacja umożliwiająca granie w mapach z kampanii OW i nie tylko ze znajomymi kontra AI.

Download from Steam

Download from Dropbox
Original War Dialog Editor
Spoiler:
Program ułatwiający tworzenie plików wri z dialogami, zadaniami etc do Original War .

Download
Ответить