Pytanie

Tematy zbędne, ale zbyt dobre by je usunąć znajdują się tutaj.
Locked
User avatar
Nakos
Soldier level 1
Soldier level 1
Posts: 19
Joined: Thu Nov 08, 2007 9:42 pm
Location: Polska :D

Pytanie

Post by Nakos »

mam takie pytanie jak przejść 1 misję przymieża rosjanami bo nieumiem sie przebić przez te góry ponieważ tych rzołnieży jest za dużo pomoże ktoś ?
gg 9814328
Radzio
Site Administrator
Site Administrator
Poland
Posts: 2898
Joined: Fri Jul 28, 2006 10:58 am
Location: Bialystok, Poland

Re: Pytanie

Post by Radzio »

Nakos wrote:rzołnieży
Twoja ortografia mnie powalila :P
Solucja jest dostepna na tej stronie w dziale Artykuly.
User avatar
Nakos
Soldier level 1
Soldier level 1
Posts: 19
Joined: Thu Nov 08, 2007 9:42 pm
Location: Polska :D

Post by Nakos »

czytałem ale nic mi to niepomogło
User avatar
YuriStriatov
Site Administrator
Site Administrator
Cuba
Posts: 1395
Joined: Fri Feb 17, 2006 3:02 am
Contact:

Post by YuriStriatov »

Uciekaj przed zolnierzami a nie w nich strzelaj. To jest rodzaj mapy co musisz na proby i bledy robic.
Image
Anarchy
Site Moderator
Chad
Posts: 1223
Joined: Thu May 03, 2007 11:02 am

Post by Anarchy »

Tych "rzolnierzy" to lepiej przejdź na najłatwiejszym poziomie trudności. Są też pewne bugi które można wykorzystać w tej misji. Na przykład:
Podjedź Burłakiem pod samą bazę przymierza, ale do niej nie wjeżdżaj, tzn. tak aby nie rozpoczął się dialog. Wtedy nie zaczną przyjeżdżać ciężkie pojazdy. Opracuj
teleportację, podjedź naukowcem pod miejsce gdzie kończysz misję wróć i wejdź
Burłakiem do bazy. Wtedy pozostaje ci tylko poczekać kilka minut i prze teleportować się całą brygadą. Aha! I nie zapomnij o naukowcach z bazy:P
User avatar
Nakos
Soldier level 1
Soldier level 1
Posts: 19
Joined: Thu Nov 08, 2007 9:42 pm
Location: Polska :D

Post by Nakos »

ok sprubuję z tymi badaniami bo jak podchodze pod baze to działa i rakiety we mnie walą
User avatar
Blashix
Community Veteran
Community Veteran
Posts: 375
Joined: Sun Apr 29, 2007 8:23 am
Location: Polska

Post by Blashix »

Anarchy wrote:Tych "rzolnierzy" to lepiej przejdź na najłatwiejszym poziomie trudności. Są też pewne bugi które można wykorzystać w tej misji. Na przykład:
Podjedź Burłakiem pod samą bazę przymierza, ale do niej nie wjeżdżaj, tzn. tak aby nie rozpoczął się dialog. Wtedy nie zaczną przyjeżdżać ciężkie pojazdy. Opracuj
teleportację, podjedź naukowcem pod miejsce gdzie kończysz misję wróć i wejdź
Burłakiem do bazy. Wtedy pozostaje ci tylko poczekać kilka minut i prze teleportować się całą brygadą. Aha! I nie zapomnij o naukowcach z bazy:P
Nigdy o ty mnie słyszałem ale ja sobie normalnie na legalu przeszedłem tą misję.
--> 02.12.2008 PC <--
| AMD Athlon 64 X2 5400 Black Edition 3,4Ghz + Cooling Pentagram Freezone HP-120 AlCu Karakorum | GoodRam DDR2 2x 2GB 810Mhz CL4 + Arctic Cooling Arctic RC | Asus M3A78 PRO AMD 780G (Radeon HD 3200 & HD Audio Realtek ALC1200) | Radeon HD 4850 Gigabyte 512MB 700/2000 MHz + Zalman Cooling | Samsung SpinPoint T166 320 GB (SATA II, 16MB cache, NCQ) | LG SuperMulti DVD LightScribe | Power: Chieftec (GPS-500AB-A) 500W all in: NZXT Apollo Crafted Series Black

Mouse: A4TECH XL-750F
Keyboard: Saitek Eclipse II
Monitor: 19 LG Flatron W1952TQ-PF
Michaeilo
Community Veteran
Community Veteran
Posts: 343
Joined: Tue Aug 14, 2007 10:44 am
Location: Poland
Contact:

Post by Michaeilo »

No na najniższym poziomie trudności tą misję przechodzi się normalnie i łatwo.
User avatar
Nakos
Soldier level 1
Soldier level 1
Posts: 19
Joined: Thu Nov 08, 2007 9:42 pm
Location: Polska :D

Post by Nakos »

heh niewiem jak wy to robicie przed dialogiem jest filmik więc nic niemogę zrobić badań a zaraz po filmiku do mnie strzelają a normalnie to już chyba 50 razy próbowałem i nic z tego może dacie mi jakieś wskazówki proszę o kontakt na gg 9814328
Locked