Zaawansowany System Wojen

Wszystko o graniu w OW w sieci.

Czy według ciebie potrzebna jest zmiana?

Nie, to bez sensu. Niech zostanie tak jak jest.
6
29%
Zmiany są potrzebne, ale nie te co ty zaproponowałeś.
5
24%
Tak, zdecydowanie potrzebne są zmiany. Popieram cię w 100%
10
48%
 
Celkem hlasů: 21

Uživatelský avatar
Xero Rozbójca
Soldier level 6
Soldier level 6
Příspěvky: 391
Registrován: ned bře 08, 2009 5:13 pm
Bydliště: Szukaj w kioskach...

Re: Zaawansowany System Wojen

Příspěvek od Xero Rozbójca »

Nitek píše:
Xero Rozbujca píše:Mi nigdy nie padła synchra na innych mapach niż Pustkowie, Baza obcych, Kamienista Ziemia i Flagi
... bo nie grasz w multi i wypowiadzasz się w temacie, w którym nie powinieneś xC
:x ...Bez komentarza... :x
"Osoby, stawiające więcej niż trzy znaki interpunkcyjne obok siebie, mają problemy ze zdrowiem psychicznym."

Obrázek
Anarchy
Site Moderator
Chad
Příspěvky: 1223
Registrován: čtv kvě 03, 2007 11:02 am

Re: Zaawansowany System Wojen

Příspěvek od Anarchy »

Arara, dobrze jest teraz, weźcie spierdalajcie ogólnie z takimi pomysłami...
Uživatelský avatar
Lesio
Community Veteran
Community Veteran
Příspěvky: 425
Registrován: stř dub 12, 2006 2:47 pm
Bydliště: Zielona Góra
Kontaktovat uživatele:

Re: Zaawansowany System Wojen

Příspěvek od Lesio »

Nikt nie zabrania toczyć wojen na innych mapach niż AB, ale jest to najbardziej zrównoważona mapa. A co do "pro graczy"(nienawidzę tego określenia), którzy nie potrafią grać na innych mapach to mam trochę odmienne zdanie mi dobrze się gra na innych mapach, ale wszystkie turnieje są organizowane na AB
Obrázek
Obrázek
Najlepszym lekarstwem na wszystkie dolegliwości jest zwykła woda. Dwie krople na szklankę wódki i wszystko przejdzie...
Uživatelský avatar
Incantatoris
Soldier level 6
Soldier level 6
Příspěvky: 409
Registrován: ned zář 13, 2009 6:13 pm
Bydliště: Poland
Kontaktovat uživatele:

Re: Zaawansowany System Wojen

Příspěvek od Incantatoris »

Anarchy píše:Arara, dobrze jest teraz, weźcie spierdalajcie ogólnie z takimi pomysłami...
Każdy ma prawo się wypowiedzieć, ale jeżeli ktoś już tak robi to powinnien przytoczyć argumenty... U ciebie ich nie widzę ^^.
Lesio píše:Nikt nie zabrania toczyć wojen na innych mapach niż AB, ale jest to najbardziej zrównoważona mapa.
Nie wiedziałem. Na prawdę. Myślałem, że tylko na AB można toczyć wojny. Cóż... to i tak nic nie zmienia. Aby ustalić inną mapę niż AB to musi być zgodność dwóch liderów, tak? Trudno będzie wybrać taką mapę, aby oboje się zgadzali. A zresztą - według mnie, idiotycznym (może przesadziłem) pomysłem jest ustalanie daty walk. Zaraz na pewno zaczną się takie posty, typu: "A co jeżeli ktoś ma pracę/szkołe?", "A jeżeli lider zapowie walkę na godzinę xx.xx godzinę przed?" Uważam, że lepiej byłoby jakby to atakujący wybierał date i godzinę... oczywiście nie wolno byłoby zaatakować w czasie szkoły (8.00-16.30), czy też w nocy (23.00-8.00) w dniu "roboczym"*. To wygląda tak "nienaturalnie", jak trzy dni przed atakiem, agresor ją zapowiada, a w tym czasie obrońca zdąży się przygotować**.

Na razie poczekam na rozwój "wydarzeń", bo jak na razie temat obumiera... niestety ;) Chyba pomysł się nie spodobał. Hmm... nie chcę aby ktoś znów napisał tak jak Anarchy, więc napiszę teraz - tu się tylko toczy dyskusja. Nie podoba się? Napisz z argumentem, bo takim Panom z postami typu: "Ten wątek jest głupi, bo ja tak mówie", dziękujemy i mogą się w ogóle nie wypowiadać ;]

*To tylko taki przykład ;] Na scenie OW jest to i tak wszystko: klany, walki, turnieje, są umuwiony. Przytocze przykład, bo pewnie niektórzy mogli nie zrozumieć: Jeżeli któryś klan przegra, to <b>musi</b> rozwiązać klan, ale... tak na prawdę nie musi, lecz "umowa" z innymi graczami tego wymaga ;p
** Tu chodzi o przygotowanie się do walki na innych mapach, dla graczy bardziej "egzotycznych", jak np. Czterech Chętnych. W czasie tych paru dni, może przecież trochę się oswoić z planszą.
You're mom is hot. Ok. frack it. I lied. What you gonna do?!
Obrázek
Czerpię wiedzę z Internetu. Krzywdzę sam siebie.
Uživatelský avatar
Woozi
Soldier level 5
Soldier level 5
Příspěvky: 155
Registrován: ned zář 06, 2009 3:53 pm
Bydliště: Białystok/Czarna Białostocka
Kontaktovat uživatele:

Re: Zaawansowany System Wojen

Příspěvek od Woozi »

Arara, dobrze jest teraz, weźcie spierdalajcie ogólnie z takimi pomysłami...
popieram ;) poco walić 10? walk jak można 3 wojna by trwała 2? 3? miechy a tak można w 1 weekend zakończyć co do mapy oba klany wybierają mapę i zasady tylko 3(jeśli potrzebna) jest ustalana wspólnie.

PS: Incuś gdzie sie szlajasz wojna w niedziele :>
"Nie wierzcie ludziom, którzy nie piją! Abstynenci nie piją, bo się boją, że po pijaku powiedzą o sobie coś, czego inni mają nie wiedzieć."

Józef Stalin

Nitek píše:Z Woozim lepiej uważaj - jest jak bazyliszek: spojrzysz mu prosto w oczy i dostaniesz z glana w twarz :(
Uživatelský avatar
Antitheus
Kung Führer
Kung Führer
Korea North
Příspěvky: 2526
Registrován: čtv led 04, 2007 9:45 pm
Bydliště: Gorzów Wlkp.
Kontaktovat uživatele:

Re: Zaawansowany System Wojen

Příspěvek od Antitheus »

Jeśli jesteście za tym aby udoskonalić system wojen proponowałbym, choć strasznie nie lubię reform a w szczególności takiego natłoku reform jak ostatnimi czasy, udoskonalenie zasady mówiącej o rozwiązaniu klanu po przegranej. A mianowicie:

Kód: Vybrat vše

-wojny mogą toczyć się na punkty, odpowiedni ranking już powstaje, ale również przed wojną w wypadku zatargu dwojga klanów można grać o rozwiązanie klanu
jest to zasada strasznie enigmatyczna i maślana. Nie proponuje tworzenia rankingu a wykazu tj: jesli klan przegra 3 wojny w określonym odstępie czasu np 6 miesięcy zostaje automatycznie skreślony ze sceny OW. Zapobiegnie to tworzeniu klanów-pajaców które mają tylko za zadanie zniszczenie danego klanu a później samorozwiązanie. Taki wykaz mogę prowadzić tutaj, w osobnym temacie. Do tego mała zmiana - wojne jeden klan wypowiedzieć drugiemu czyli klan 'a' klanowi 'b' co miesiąc. Więc klan 'a'który grał wojnę z klanem 'b' musi poczekać miesiąc do swojej kolejnej lecz klan 'a' może wypowiedzieć w tym samym czasie wojnę klanowi 'c'. Co wy na to?
Uživatelský avatar
Nitek
Community Veteran
Community Veteran
Příspěvky: 997
Registrován: pon dub 13, 2009 4:13 pm
Bydliště: Białystok
Kontaktovat uživatele:

Re: Zaawansowany System Wojen

Příspěvek od Nitek »

Antitheus píše:Do tego mała zmiana - wojne jeden klan wypowiedzieć drugiemu czyli klan 'a' klanowi 'b' co miesiąc. Więc klan 'a'który grał wojnę z klanem 'b' musi poczekać miesiąc do swojej kolejnej lecz klan 'a' może wypowiedzieć w tym samym czasie wojnę klanowi 'c'. Co wy na to?
IMHO lepszym wyborem było by to, że klan, który wypowiada wojnę, musi być minum jakiś tam okres czasu (np. 3 miesiące) na scenie.
Uživatelský avatar
Antitheus
Kung Führer
Kung Führer
Korea North
Příspěvky: 2526
Registrován: čtv led 04, 2007 9:45 pm
Bydliště: Gorzów Wlkp.
Kontaktovat uživatele:

Re: Zaawansowany System Wojen

Příspěvek od Antitheus »

Lecz to raczej ma bronić przed wypowiedzeniem np 3 wojen pod rząd klanowi b przez klan a
KiLeR
Soldier level 2
Soldier level 2
Příspěvky: 36
Registrován: úte srp 25, 2009 10:10 pm

Re: Zaawansowany System Wojen

Příspěvek od KiLeR »

Co do map dobry pomysl Baza obcych jest najlepsza mapa do wojen ale wojny na innych mapach tez moga byc ciekawe np: Góry , Krwawa Dolina lub odchłań ale niektore mapy tez sie nie nadaja jak Tereny lesiste lub przez niektorych ukochane Flagi flagi to wedlug mnie jedna z najgorszych map do wojen nie równe pozycje, malo skrzyn i co najważniejsze lagi czeste erorry i synchry padaja. JA bym był za pomysłem Nitka ze klan musi istniec jakiś czas zeby móc wypowiedziec wojne np. 3 miesiące to wedlug mnie za duzo ja bym był za 1 miesiącem.
Uživatelský avatar
Incantatoris
Soldier level 6
Soldier level 6
Příspěvky: 409
Registrován: ned zář 13, 2009 6:13 pm
Bydliště: Poland
Kontaktovat uživatele:

Re: Zaawansowany System Wojen

Příspěvek od Incantatoris »

Ten pomysł z rankingiem jest na prawdę bardzo dobry! Gorzej z organizacją ;) Byłoby z tym trochę zachodu, ale na pewno większośc graczom by się spodobało.
poco walić 10? walk jak można 3 wojna by trwała 2? 3? miechy a tak można w 1 weekend zakończyć co do mapy oba klany wybierają mapę i zasady tylko 3(jeśli potrzebna) jest ustalana wspólnie.
Po co? Hmm... może dlatego, że wtedy wojny będą bardziej "ekscytujący". Jej bieg będzie mógł się naglę zmienić, a dotyczasowy przegrywający zacząć wygrywać! Teraz to wystarczy dwie walki wygrać i koniec. Tak wg. mnie nie powinno być. Ciekawe byłoby rozegrać wojnę na np. 7 walk. Co do ilości walk mam pewien pomysł (jak zresztą z tą całą "reformą"), ale na razie czekam na opinie na temat samej zmiany.

3 miesiące to trochę dużo... jak dla mnie ;)
You're mom is hot. Ok. frack it. I lied. What you gonna do?!
Obrázek
Czerpię wiedzę z Internetu. Krzywdzę sam siebie.
Uživatelský avatar
Xero Rozbójca
Soldier level 6
Soldier level 6
Příspěvky: 391
Registrován: ned bře 08, 2009 5:13 pm
Bydliště: Szukaj w kioskach...

Re: Zaawansowany System Wojen

Příspěvek od Xero Rozbójca »

może ten miesiąc między walkami to przesada, mogłoby być np. 7 walk i tydzień przerwy między walkami.
"Osoby, stawiające więcej niż trzy znaki interpunkcyjne obok siebie, mają problemy ze zdrowiem psychicznym."

Obrázek
Uživatelský avatar
torba12345
Soldier level 4
Soldier level 4
Příspěvky: 87
Registrován: pon srp 17, 2009 10:53 am
Bydliště: GSA

Re: Zaawansowany System Wojen

Příspěvek od torba12345 »

pie****icie smuty wojny na scenie ow powinny być krótkie i efektowne .To nie ma być taka gehenna jak 2wś czy inny konflikt .Dostosuj to wszystko do original war najpierw. Kiedyś to byly wojny teraz to jakieś wymoczyny które nic nie dają ,więcej tutaj obmyślacie jak wojować a przecież to proste jak drut , później nooby się sugerują jakimiś wyimaginowanymi prawami ze nie można im wydać wojny . powinno się grac 3v3 cb z 3 razy i już każdy klan wystawia najlepszych graczy i war . A nie jakieś ceregiele , ale najlepsze jest to ze jak noob klan przegra wojnę to i tak tagu nie zdejmą wiec poco się rozpisywać ... . Wojna to nie jest jakiś schemat tylko dynamiczne starcie 2 klanów ;p. Przetrwa najsilniejszy
Zawsze Nielegalnie
Uživatelský avatar
Nitek
Community Veteran
Community Veteran
Příspěvky: 997
Registrován: pon dub 13, 2009 4:13 pm
Bydliště: Białystok
Kontaktovat uživatele:

Re: Zaawansowany System Wojen

Příspěvek od Nitek »

torba12345 píše:pie****icie smuty wojny na scenie ow powinny być krótkie i efektowne .To nie ma być taka gehenna jak 2wś czy inny konflikt .Dostosuj to wszystko do original war najpierw. Kiedyś to byly wojny teraz to jakieś wymoczyny które nic nie dają ,więcej tutaj obmyślacie jak wojować a przecież to proste jak drut , później nooby się sugerują jakimiś wyimaginowanymi prawami ze nie można im wydać wojny . powinno się grac 3v3 cb z 3 razy i już każdy klan wystawia najlepszych graczy i war . A nie jakieś ceregiele , ale najlepsze jest to ze jak noob klan przegra wojnę to i tak tagu nie zdejmą wiec poco się rozpisywać ... . Wojna to nie jest jakiś schemat tylko dynamiczne starcie 2 klanów ;p. Przetrwa najsilniejszy
Nie zdejmują tagu = piszesz do któregoś OP'a, co w rezultacie daje bana dla nooba, który nie zdjął tagu
// albo rezultatem jest ban dla osoby skarzacej sie xD - Gothuk
xDDD // Antitheus // (poprawiłem parę literówek odruchowo)
// To groźba? xD // Nitek
Naposledy upravil(a) Nitek dne ned říj 11, 2009 8:38 pm, celkem upraveno 2 x.
Uživatelský avatar
Incantatoris
Soldier level 6
Soldier level 6
Příspěvky: 409
Registrován: ned zář 13, 2009 6:13 pm
Bydliště: Poland
Kontaktovat uživatele:

Re: Zaawansowany System Wojen

Příspěvek od Incantatoris »

Ale czemu ma być krótka wojna? :D Przecież... to bez sensu ;] Wojna jest taką odmianą, nie? Ta odmiana powinna dłuzej trwać, a nie 3 dni xD Nie ma kiedy się nacieszyć, że się wojne toczy
You're mom is hot. Ok. frack it. I lied. What you gonna do?!
Obrázek
Czerpię wiedzę z Internetu. Krzywdzę sam siebie.
Uživatelský avatar
Woozi
Soldier level 5
Soldier level 5
Příspěvky: 155
Registrován: ned zář 06, 2009 3:53 pm
Bydliště: Białystok/Czarna Białostocka
Kontaktovat uživatele:

Re: Zaawansowany System Wojen

Příspěvek od Woozi »

Incantatoris píše:Ale czemu ma być krótka wojna? :D Przecież... to bez sensu ;] Wojna jest taką odmianą, nie? Ta odmiana powinna dłuzej trwać, a nie 3 dni xD Nie ma kiedy się nacieszyć, że się wojne toczy
i poco ma byc dluga, widzisz teraz 1,5h i DS niema :D
"Nie wierzcie ludziom, którzy nie piją! Abstynenci nie piją, bo się boją, że po pijaku powiedzą o sobie coś, czego inni mają nie wiedzieć."

Józef Stalin

Nitek píše:Z Woozim lepiej uważaj - jest jak bazyliszek: spojrzysz mu prosto w oczy i dostaniesz z glana w twarz :(
Odpovědět