Spór w wojnie L vs G^A (Warr vs Antonio, zasady AW)

Wszystko o graniu w OW w sieci.
Antonio
Site Moderator
Beiträge: 539
Registriert: Mo Mai 17, 2010 6:29 pm

Spór w wojnie L vs G^A (Warr vs Antonio, zasady AW)

Beitrag von Antonio »

Witam. Pisze temat na forum, jakoze dla mnie jest to wazne, tak wazne ze pofatygowalem sie zalozyc wlasne konto, zamiast pisac do ludzi, zeby pisali w moim imieniu. Ale do rzeczy.

Dzisiaj o godzinie [13:20:38] Warr odpalil gre CW na zasadach AW 1v1. Wszystko ladnie, pieknie, gralismy dokladnie... No wlasnie, nie dokladnie. Ponad 22 minuty. Dlaczego?

Wrzucam 2 screenshoty:
z pozycji Warra (zwroccie uwage na czas) http://i44.tinypic.com/zvvkn7.jpg
oraz z mojej http://iv.pl/images/47257788600457841399.jpg

Sytuacja wyglada tak. Po kilku atakach, Warr zaczal odnosic straty wlasne, widac na screenshocie. Nie mial juz surowcow, bo go odizolowalem, ja mialem ich sporo. Zostalo mu pol zrojowni, oraz zolte dzialko i 4 wieze kontrolne + ludzie pochowani. Ja mialem koszary, 6 mechanikow pracujacych, bo wlasnie skonczyli mi sie 3uzbro to wsadzilem lekarzy.

Tuz po ataku, w ktorym Warr stracil 4 dzialka, i zostalo mu wlasnie to jedno, ja jechalem kolejnymi dwoma i? Oczekiwanie na serwer.

Wszystko byloby dobrze, gdyby Warr przyznal, ze odniosl porazke, ale ten nie, on twierdzi ze to MNIE wywalilo, a on wcale nie przegrywal.

Wczesniej kazalem zwrocic uwage na czas. Jak wiecie, host wysyla i odbiera dane wczesniej, zaznaczam, wczesniej, zeby zachowac pewien bufor danych, w przypadku skoku predkosci lub utraty pakietow lacza. Moj czas, w ktorym nie odebralem pakietow od Warra, to 22:04, natomiast jego to 22:06, swiadczy to o tym, ze ja zauwazylem oczekiwanie wczesniej, czyli to jemu padl net, lub poprostu odlaczyl kabel.

Jakby tego bylo malo, Warr spiera sie, mowi ze to nie mozliwe, bo przeciez na ircu byl, a z gry go wywalilo. No coz, IRC ma tez czas IDLE, czyli czas bezczynnosci, po czym gdy nie odbiera pakietow od usera wywala:
[14:08:37]: Warr![email protected] Quit (Ping timeout), a Warr wchodzi z nowego IP (pingowalem, jego stare ip - brak odpowiedzi) Zwroccie tez uwage na czas. Gdy ten "ghost" na ircu, bo jego juz nie bylo, Warr nie mogl wbic pod nickiem Warr, dlatego wbil z nickiem Warr[L].

No coz. Ale innym argumentem jego, jest to, ze jezeli on sam odlaczylby sobie kabel, net, lub cokolwiek, mialby oczekiwanie na siebie jako server i na graczy. Nie zgodzilem sie z tym, po czym zrobilem test z Czurakiem. Oto screenshot.
http://iv.pl/images/70104226939402469848.jpg
W tle rozmowa, wczesniej odlaczylem kabel od netu, ale za krotko, i nie widzialem czy oczekiwanie jest tez na mnie, po czym odlaczylem jeszcze raz calkowicie. Obaj mamy stale IP, wiec po podlaczeniu netu gra sie wznawia, Warr ma zmienne, wiec nie wroci.

Prosze o sugestie, bo Warr ewidentnie dostawal po du**e, i brakowalo mi minuty, na calkowite zwyciestwo z mojej strony, i nagle oczekiwanie na serwer.

EDIT:
Zapomnialem dopisac. Zaproponowalem z mojej strony dogrywke, orazu po tym, to tlumaczyl, ze nie moze. Podal za argument, to, ze teraz jset jego tata, on ma komputer na holu, nie w pokoju, i jego tata krzyczy ze ma wylaczyc gre, gdy on gra. Szczerze nie wiem co to ma do sprawy, ale dobra. Dalem mu czas, ze ma zagrac jeszcze dzisiaj. Powiedzial, ze jak bedzie to zagra. Wyszedlem na 1,5 godziny, doslownie. Nie bylo mnie od 17:50 do 19:20, to akurat podczas nieobecnosci napisal, ze chce grac. No szczyt.
...
Benutzeravatar
Nitek
Community Veteran
Community Veteran
Beiträge: 997
Registriert: Mo Apr 13, 2009 4:13 pm
Wohnort: Białystok
Kontaktdaten:

Re: Spór w wojnie L vs G^A (Warr vs Antonio, zasady AW)

Beitrag von Nitek »

Tak jak mówiłem wcześniej: Warr to dzieciak, który nie potrafi prowadzić klanu, a tym bardziej wojny. Na SW grał Karotas pod nickiem Grigori ([20:14] <@OWBOT> I found 3 matches to your query (sorted): _OWP_LGrigory _OWP_Grigory Grigory. _OWP_LGrigory ([email protected]) was last seen quitting from #original-war 14 days, 23 hours, 14 minutes ago stating (Quit: {}).).
Pisałem do Antiego w tej sprawie i stwierdził, że Legion jest już zniszczony, a z Karotasem porozmawia i da mu perma za multinick. Przez ten okres posprzeczałem się z Martem i odszedłem z GA, aczkowliek sprawę tą postanowiłem załatwić do końca. Po rozmowie z Antim, napisałem na GG do Marta, a ten napisał, że rozjebią ich w sposób normalny. Amen.
Mart
Soldier level 6
Soldier level 6
Peru
Beiträge: 445
Registriert: So Apr 11, 2010 6:52 pm

Re: Spór w wojnie L vs G^A (Warr vs Antonio, zasady AW)

Beitrag von Mart »

Hmm po prostu nie podałeś mi konkretnych dowodów. Dlatego postanowiłem zakończyć tą wojnę w odpowiedni do tego sposób.

Ale teraz po przemyśleniach sądzę że Legion coś kombinuje to już drugi dziwny przypadek. Po mojemu jeżeli w 1 walce grał faktycznie Karotas a w drugiej doszło do sytuacji wypisanej wyżej wojna stoi pod dużym znakiem zapytania.
Apocalyptic War Episode One Wydany: link

Epizod drugi zostanie wydany kiedy będzie gotowy :)
Antonio
Site Moderator
Beiträge: 539
Registriert: Mo Mai 17, 2010 6:29 pm

Re: Spór w wojnie L vs G^A (Warr vs Antonio, zasady AW)

Beitrag von Antonio »

Wedle mnie wystarczy, jezeli Karotas nie zagra po raz drugi. Lub nalegac, by wszedl karotas razem z grigorym.
...
Benutzeravatar
Serpent
Soldier level 10
Soldier level 10
Estonia
Beiträge: 4169
Registriert: Di Jul 07, 2009 9:13 pm
Wohnort: Polska - EuroStan ZSRE
Kontaktdaten:

Re: Spór w wojnie L vs G^A (Warr vs Antonio, zasady AW)

Beitrag von Serpent »

Z tych skrinów wynika że rozłączyło wam grę,nie wiadomo z czyjej winy więc walka do powtórzenia i nie ma co gdybać.
Epickie teksty:
Marek1906: jak zrobic aby sail był zielony?
Kvantovy: Wszystko normalne, wszystko w koło było dziwne
Kvantovy:: To jest fajne, że to nie jest takie głupie
Kvantovy:: remove sos from kanapeczka
Kvantovy:: zdarzają się rzezy które sie filozofom nie śniły
Cenwen: problemem jest gejostwo
"Taki z niego fizyk jak ze mnie baletnica" - Profesor Scholtze o Kvantovym.
JAKBYŁ BYM CZECHEM TO BYM ROZŁOŻYŁ NAMIOT ~Kvanciak
Antonio
Site Moderator
Beiträge: 539
Registriert: Mo Mai 17, 2010 6:29 pm

Re: Spór w wojnie L vs G^A (Warr vs Antonio, zasady AW)

Beitrag von Antonio »

Dlaczego, skoro to jego rozlaczylo, ja caly czas bylem na ircu, pisalem, wiadomosci dochodzily, na ventrilo siedzialem, pijany byl, moze potwierdzic. Czyli tak, bede przegrywal, wyciagne kabel i bedzie powtorka? Ok, moge tak robic.
...
Benutzeravatar
Serpent
Soldier level 10
Soldier level 10
Estonia
Beiträge: 4169
Registriert: Di Jul 07, 2009 9:13 pm
Wohnort: Polska - EuroStan ZSRE
Kontaktdaten:

Re: Spór w wojnie L vs G^A (Warr vs Antonio, zasady AW)

Beitrag von Serpent »

Rób jak chcesz, mi często zrywa połączenie z hostem podczas gry(oczekiwanie na serwer) i nie wiem jaka jest tego przyczyna.
Epickie teksty:
Marek1906: jak zrobic aby sail był zielony?
Kvantovy: Wszystko normalne, wszystko w koło było dziwne
Kvantovy:: To jest fajne, że to nie jest takie głupie
Kvantovy:: remove sos from kanapeczka
Kvantovy:: zdarzają się rzezy które sie filozofom nie śniły
Cenwen: problemem jest gejostwo
"Taki z niego fizyk jak ze mnie baletnica" - Profesor Scholtze o Kvantovym.
JAKBYŁ BYM CZECHEM TO BYM ROZŁOŻYŁ NAMIOT ~Kvanciak
Benutzeravatar
Antitheus
Kung Führer
Kung Führer
Korea North
Beiträge: 2526
Registriert: Do Jan 04, 2007 9:45 pm
Wohnort: Gorzów Wlkp.
Kontaktdaten:

Re: Spór w wojnie L vs G^A (Warr vs Antonio, zasady AW)

Beitrag von Antitheus »

I po to dzieci właśnie założyłem temat z ewidencją.
Benutzeravatar
Ghost
Soldier level 5
Soldier level 5
Beiträge: 269
Registriert: Mi Nov 25, 2009 12:42 pm

Re: Spór w wojnie L vs G^A (Warr vs Antonio, zasady AW)

Beitrag von Ghost »

Chętnie posłuchał bym wersji Warra... choć dowody są dość dobitne... faktycznie, jeśli się odłączy kartę sieciową, jest oczekiwanie na serwer, tak to przynajmniej u mnie wygląda.
Benutzeravatar
pijanymis
Soldier level 6
Soldier level 6
Beiträge: 358
Registriert: Mi Apr 07, 2010 10:54 pm
Wohnort: HAJNÓWKA
Kontaktdaten:

Re: Spór w wojnie L vs G^A (Warr vs Antonio, zasady AW)

Beitrag von pijanymis »

Dokładnie bylem na ventrilo jak grali z warem Antonio normalnie gadał pokazał screeny i widać wszystko zrobili z Czurakiem próbę rozłączenia neta rozłączył Antonio zniknął z venta tak jak war z IRC więc wszystko jest jasne nie ma wątpliwości jak dla mnie że to celowe zagranie z jego strony żeby chronić swoja d..e i swój klan
Benutzeravatar
Nitek
Community Veteran
Community Veteran
Beiträge: 997
Registriert: Mo Apr 13, 2009 4:13 pm
Wohnort: Białystok
Kontaktdaten:

Re: Spór w wojnie L vs G^A (Warr vs Antonio, zasady AW)

Beitrag von Nitek »

Moim zdaniem należy uznać wygraną GA. Dlaczego? Już wyjaśniam. Po 1. Warr stracił człowieka, a Antonio nie. Po drugie Antonio ma 500 skrzyń, 2 komory i 3 działka. Warr ma 3 wieże (o jedną mniej niż Antek, aczkolwiek w tej sytuacji nic to nie zmienia) i działko z ~450HP. Nie ma nawet komory. Ma 48 skrzyń. Zbrojownia Warra ma ~500HP, a ta Antonia nawet nie jest draśnięta. Dodatkowo po skrzyniach widzianych przez Antonia i tych, widzianych przez Warra, można wywnioskować, że Warr miał odcięty kontakt ze środkiem. Podsumowując Warr to pi**a. Odłączył net i myśli, że to wygra. Uważam również, że to co robi, świadczy o tym jaki to noob. Niech członkowie Legionu pomyślą, czy chcą być w klanie, w którym liderem jest taki noob. :disco:
Antonio
Site Moderator
Beiträge: 539
Registriert: Mo Mai 17, 2010 6:29 pm

Re: Spór w wojnie L vs G^A (Warr vs Antonio, zasady AW)

Beitrag von Antonio »

Spor rozstrzygniety. Gralismy powtorke, ktora przegral, ale nie da sie ukryc, ze zagral lepiej, wiec powtorka przebiegla na jego korzysc.

http://iv.pl/images/19586925933672465066.jpg

Sprawa zamknieta.
...
Benutzeravatar
pijanymis
Soldier level 6
Soldier level 6
Beiträge: 358
Registriert: Mi Apr 07, 2010 10:54 pm
Wohnort: HAJNÓWKA
Kontaktdaten:

Re: Spór w wojnie L vs G^A (Warr vs Antonio, zasady AW)

Beitrag von pijanymis »

Ja jako sędzia też dołączę screen
http://img341.imageshack.us/img341/7613/warrg.png
KiLeR
Soldier level 2
Soldier level 2
Beiträge: 36
Registriert: Di Aug 25, 2009 10:10 pm

Re: Spór w wojnie L vs G^A (Warr vs Antonio, zasady AW)

Beitrag von KiLeR »

O LoL żal mi tych waszych wojen co wojna to problem co wojna to jeczenie i na ow net temat niewiadomo po co i na co jak nie umiecie tego rozgrywac i pogodzic sie z przegrana i ktos jest bardziej cwany niz wy to juz jeczycie, oskarzacie o jakies wygranie jeki serpent tu powazny czlowiek jest ,,gra do powtorki'' ktora juz sie odbyla z tego co widziałem i tak powinno byc odrazu a nie tu jakies wywodu o odłaczaniu kabla Antonio mysłałem ze ty jako jedyny jestes powazny w tej całej badzie i grasz tyle lat i mysłałem ze takie wojenki rozwiazujesz po ludzku a tu widze ze nawet udziela ci sie dzisiejsze oszkarzanie o chetowanie, odlaczanie klabli , bugowanie i wogule ta gra idzie w zła droge pomysl antiego jakby co tez jest troche zły poniewaz strona klanu pojdzie do lamusa a strona klanu powina pokazywac sklad dyplomacje pokazywała siłe klanu aktywnosc tak bylo zawsze i niewiem po co jakies referomowanie klanow
Benutzeravatar
pijanymis
Soldier level 6
Soldier level 6
Beiträge: 358
Registriert: Mi Apr 07, 2010 10:54 pm
Wohnort: HAJNÓWKA
Kontaktdaten:

Re: Spór w wojnie L vs G^A (Warr vs Antonio, zasady AW)

Beitrag von pijanymis »

Aj Kiler nie tylko Tobie ten pomysł Anitheusa się nie podoba ale nie o tym mowa, a o sporze który został już rozwiązany temat i tak pójdzie do zamknięcia ale dowody jednoznacznie świadczyły na niekorzyść Wara.Ja też miałem podobny problem wczoraj kiedy 2pac jako sędzia zajmował mi pojazdy na hc zajmował i wychodził z pojazdu na hc widać to na statystykach ale że Czurak ma wątpliwości to będzie dogrywka.

Proszę o zamknięcie tematu jest trochę niepotrzebnego spamu w tym mojego;p
Antworten