Matrix

Wszystko o graniu w OW w sieci.
Uživatelský avatar
Lesio
Community Veteran
Community Veteran
Příspěvky: 425
Registrován: stř dub 12, 2006 2:47 pm
Bydliště: Zielona Góra
Kontaktovat uživatele:

Matrix

Příspěvek od Lesio »

Szczerze przyznam, że na początku byłem do niego negatywnie nastawiony przez ogólnie szerzoną propagandę. Jednakże ostatnio grałem z Matrixem i uważam, że nie ma żadnych podstaw, aby dalej miał bana na irc. Jeżeli powodem jego bana było cheatowanie, to po prostu ktoś się pomylił. Apeluje do operatorów irc, aby go odbanować chłopak dobrze gra, jak dla mnie trochę dziwnie, ale nie widzę powodu żeby miał za to bana.

Ps. Nie zamykajcie tematu tylko go ku**a odbanujcie ^^
Ps2. A jeżeli powodem zbanowania go było bluzganie się etc. to wydaję mi się, że zrozumiał on swój błąd(chociaż nie mogę za to ręczyć)

Radzio: Nie blokujcie tego tematu xD
Obrázek
Obrázek
Najlepszym lekarstwem na wszystkie dolegliwości jest zwykła woda. Dwie krople na szklankę wódki i wszystko przejdzie...
DrCzurak
Soldier level 5
Soldier level 5
Příspěvky: 274
Registrován: sob čer 05, 2010 9:58 pm

Re: Matrix

Příspěvek od DrCzurak »

takze bylbym za odbanowaniem go ;p ile razy z nim gralem nigdy nie widzialem zadnego chitowania. Koleś jest dobry i trza to uszanowac.
Jestem za odbanowaniem.
" Przetrwa tylko ten, o nerwach stalowych "
Uživatelský avatar
pijanymis
Soldier level 6
Soldier level 6
Příspěvky: 358
Registrován: stř dub 07, 2010 10:54 pm
Bydliště: HAJNÓWKA
Kontaktovat uživatele:

Re: Matrix

Příspěvek od pijanymis »

Także jestem za odbanowaniem Matrixa chociaż i tak wiem że to się nie stanie widząc nastawienie do niego pewnych osób nie każdego trzeba lubić ważne to jak kto gra a nie jakim jest człowiekiem wiadomo ludzie są różni nie każdemu musi się to podobać ale OW właśnie polega na graniu a nie na gadaniu jeden na drugiego jaki to ktoś zły czy coś.
Radzio
Site Administrator
Site Administrator
Poland
Příspěvky: 2898
Registrován: pát črc 28, 2006 10:58 am
Bydliště: Bialystok, Poland

Re: Matrix

Příspěvek od Radzio »

Wiesz, to raczej polega właśnie na tym, jakim kto jest człowiekiem - uczciwym lub nie.
Uživatelský avatar
pijanymis
Soldier level 6
Soldier level 6
Příspěvky: 358
Registrován: stř dub 07, 2010 10:54 pm
Bydliště: HAJNÓWKA
Kontaktovat uživatele:

Re: Matrix

Příspěvek od pijanymis »

Akurat Matrix jest uczciwym graczem nie raz miałem przyjemność z nim grać oczywiście większość to porażki:p a hipotezy o cheatowaniu wysnuwają osoby które po prostu nie umieją przegrywać nie będę pisał kto bo większość graczy wie jakie to osoby.

@Radziu wracając do Twojego postu jeśli jest nieuczciwy gracz to ludzie z tą osobą nie grają tak się przyjęło, a Matrix jest dość długo na scenie jak by chetował nikt by z nim nie grał więc dlaczego grają??Jeśli cheatem jest umiejętność gry, umiejętność planowania i znajomość technik gry to połowa graczy powinna chodzić z banami.
Radzio
Site Administrator
Site Administrator
Poland
Příspěvky: 2898
Registrován: pát črc 28, 2006 10:58 am
Bydliště: Bialystok, Poland

Re: Matrix

Příspěvek od Radzio »

Napisałem to, bo:
pijanymis píše:ważne to jak kto gra a nie jakim jest człowiekiem
I się z tym nie zgodziłem.
---
Co do Matrixa, nie da się tak po prostu cheatować z surowcami bez sync lostów.
DrCzurak
Soldier level 5
Soldier level 5
Příspěvky: 274
Registrován: sob čer 05, 2010 9:58 pm

Re: Matrix

Příspěvek od DrCzurak »

No to radziu wyjaśnił, że na skrzynie nie ma czitów. Więc decyzje można pozostawić dla administracji irca ;s
Według mi każdemu należy się druga szansa, dlatego pytam co stoi na przeszkodzie?
" Przetrwa tylko ten, o nerwach stalowych "
Anarchy
Site Moderator
Chad
Příspěvky: 1223
Registrován: čtv kvě 03, 2007 11:02 am

Re: Matrix

Příspěvek od Anarchy »

Ja tam nigdy nie wierzyłem, ze cheatował, nawet się go pytałem, czy nie chce, żebym się tą sprawą bana zajął, ale odmówił (a może to fighter odmówił?:P).
Uživatelský avatar
Antitheus
Kung Führer
Kung Führer
Korea North
Příspěvky: 2526
Registrován: čtv led 04, 2007 9:45 pm
Bydliště: Gorzów Wlkp.
Kontaktovat uživatele:

Re: Matrix

Příspěvek od Antitheus »

I znów zaczyna się spam 'owspotowców'. Matrix ma bana za stwarzanie ciągłych problemów i nagminne łamanie regulaminu - ban nie zostanie zdjęty bo nie chcemy znów się z nim użerać.
Dodatkowo dostał bana za multinick, w czasie, gdy był on zabroniony. Mówi to samo za siebie. Nie wiem lesiok co ci do łba strzeliło pisząc taki temat LOL.
Uživatelský avatar
Nitek
Community Veteran
Community Veteran
Příspěvky: 997
Registrován: pon dub 13, 2009 4:13 pm
Bydliště: Białystok
Kontaktovat uživatele:

Re: Matrix

Příspěvek od Nitek »

Jakiś czas temu Matrix został odbanowany. Chwilę później dostał perma za trollowanie na kanale. Potem jednak poczuł brak IRC'a i zmienił sobie nick. ;s
Lesiok píše: Ps2. A jeżeli powodem zbanowania go było bluzganie się etc. to wydaję mi się, że zrozumiał on swój błąd(chociaż nie mogę za to ręczyć)
Zrozumiał i zapierdala z tagiem ViP ;s
Uživatelský avatar
Lesio
Community Veteran
Community Veteran
Příspěvky: 425
Registrován: stř dub 12, 2006 2:47 pm
Bydliště: Zielona Góra
Kontaktovat uživatele:

Re: Matrix

Příspěvek od Lesio »

Antitheus píše:I znów zaczyna się spam 'owspotowców'.
Miło wiedzieć co o mnie myślisz^^
Antitheus píše:Matrix ma bana za stwarzanie ciągłych problemów i nagminne łamanie regulaminu
W takim bądź razie mnie też zbanuj.
DrCzurak píše:No to radziu wyjaśnił, że na skrzynie nie ma czitów.
Wyjaśnił to, że są, ale nie da się ich używać bez utraty synchronizacji.
Radzio píše:Wiesz, to raczej polega właśnie na tym, jakim kto jest człowiekiem - uczciwym lub nie.
A co ma piernik do wiatraka Radziu jakby rozpatrywać ludzi w tej kategorii na lobby to każdy powinien mieć bana.

A teraz wracając do samego Matrixa nie rozumiem o co wam chodzi, dlaczego tak się na nim uwzięliście. Rozumiem może się bluzgał z tak tzw. "elitą" jak to określił kiedyś Jerzy, ale to nie powód, żeby go banować.
Obrázek
Obrázek
Najlepszym lekarstwem na wszystkie dolegliwości jest zwykła woda. Dwie krople na szklankę wódki i wszystko przejdzie...
Uživatelský avatar
Philly
Community Veteran
Community Veteran
Příspěvky: 90
Registrován: stř dub 12, 2006 6:28 pm
Bydliště: Earth

Re: Matrix

Příspěvek od Philly »

a matrix to "kariery" nie skończył ostatnio :lol: :lol: ?
Naposledy upravil(a) Philly dne úte črc 20, 2010 2:42 pm, celkem upraveno 1 x.
Obrázek
Uživatelský avatar
Nitek
Community Veteran
Community Veteran
Příspěvky: 997
Registrován: pon dub 13, 2009 4:13 pm
Bydliště: Białystok
Kontaktovat uživatele:

Re: Matrix

Příspěvek od Nitek »

Na GG mu spamowali to wrócił xDD
Uživatelský avatar
Antitheus
Kung Führer
Kung Führer
Korea North
Příspěvky: 2526
Registrován: čtv led 04, 2007 9:45 pm
Bydliště: Gorzów Wlkp.
Kontaktovat uživatele:

Re: Matrix

Příspěvek od Antitheus »

Lesio píše:
Antitheus píše:I znów zaczyna się spam 'owspotowców'.
Miło wiedzieć co o mnie myślisz^^
Antitheus píše:Matrix ma bana za stwarzanie ciągłych problemów i nagminne łamanie regulaminu
W takim bądź razie mnie też zbanuj.
Lesiu ma focha :(
  • Oczywiście, że nie mówiłem o Tobie, wydajesz lub tez wydawałeś się mądrym człowiekiem a nie (mówiąc Twoim slangiem) rzemieniem ^^.
  • Bana dostaniesz od Wiktorii lub od życia. Ja nie muszę w takie rzeczy się bawić.
Radzio
Site Administrator
Site Administrator
Poland
Příspěvky: 2898
Registrován: pát črc 28, 2006 10:58 am
Bydliště: Bialystok, Poland

Re: Matrix

Příspěvek od Radzio »

Lesio píše:
Radzio píše:Wiesz, to raczej polega właśnie na tym, jakim kto jest człowiekiem - uczciwym lub nie.
A co ma piernik do wiatraka Radziu jakby rozpatrywać ludzi w tej kategorii na lobby to każdy powinien mieć bana.
Czy ja coś mówię o banowaniu?
Zamčeno