Adios!

Newsy ze starej odsłony Original-war.net, dawno nieaktualne ale zachowane dla potomności.
Avatar de l’utilisateur
Mules
Community Veteran
Community Veteran
Messages : 178
Inscription : ven. févr. 17, 2006 9:04 pm
Localisation : Grajewo

Adios!

Message par Mules »

Dzisiaj 19.01.2007 r odchodzę od Original War. Pozwalam sobie pisac tego news'a jako, ze bylem jednym z redaktorów ( tak opierprzalem się ) Original-War.net i aktywnym uczestnikiem forum. Cóż chciałem podziękować wszystkim tym, którzy pomogli mi, w jakikolwiek sposób, marnowali czas, żeby zainteresować się moją osobą, czy po prostu porozmawiać. Dzięki dla tych wszystkich, którzy stanęli na mojej drodze i okazali mi choć trochę szacunku, dzięki dla tych, którzy próbują zmieniać scenę na lepsze mimo oporu innych, dzięki dla tych, którzy walczą z kretynizmem i id****zmem ( choć to iście syzyfowa praca ), dzięki dla grających i testerów, dzięki dla finów, niemców, anglików i polaków ( zwłaszcza z Bełchatowa, Gniezna, Warszawy, Śląska i Bielska Podlaskiego ), dzięki za te wszystkie chwile, w których mogłem uczestniczyć grając w Original War i przebywając na forum i OW Lobby na GSA. Przepraszam za moje kretyńskie zachowania, przejawy idi***zmu, czy wrogości. Przepraszam, jeżeli komukolwiek przeszkadzałem moją osobę. Cóż to tyle podziękowań i przeprosin. Być może jeszcze się spotkamy.. gdziekolwiek
"Prawdziwą treścią ludzkiego życia jest gra. Ziemia jest polem ćwiczeń, niebo jest boiskiem"
Image
Avatar de l’utilisateur
Sebek
Veteran
Messages : 124
Inscription : mer. avr. 12, 2006 3:19 pm
Localisation : Szczecin
Contact :

Message par Sebek »

Żegnaj Mules - fajnie się z Tobą grało i gadało. To do... usłyszenia ^^
Image
szakal
Soldier level 1
Soldier level 1
Messages : 14
Inscription : mer. avr. 12, 2006 7:06 pm
Localisation : kraina gdzie obcy ginie

Message par szakal »

Nie no Mules nie odwalaj jeno wracaj bo jesteś potrzebny całemu społeczeństwu OW a w szczególności Yuriemu a ty Sebek jestes frajer i sie nie wypowiadaj i wypi*****aj
ph3nom
Veteran
Messages : 286
Inscription : jeu. août 03, 2006 2:17 pm
Localisation : Europe

Message par ph3nom »

a Ty szakal jesteś kr***nem który bluzga inne osoby, a co do decyzji Mulessa, to jego sprawa... jeżeli tak zadecydował to znaczy że odpowiada mu to, przynajmniej nie będzie musiał się pi****yć z niektórymi de****mi na GSA 8)
Image
szakal
Soldier level 1
Soldier level 1
Messages : 14
Inscription : mer. avr. 12, 2006 7:06 pm
Localisation : kraina gdzie obcy ginie

Message par szakal »

Po pierwsze nie jestem kr***nem i nie bluzgam wszystkich tylko id****w więc sie nie wypowiadaj bo jeszcze cie nie zbluzgałem dobrze :>[/url]
Avatar de l’utilisateur
Sebek
Veteran
Messages : 124
Inscription : mer. avr. 12, 2006 3:19 pm
Localisation : Szczecin
Contact :

Message par Sebek »

szakal a écrit :Po pierwsze nie jestem kr***nem i nie bluzgam wszystkich tylko id****w więc sie nie wypowiadaj bo jeszcze cie nie zbluzgałem dobrze :>[/url]
Moim skromnym zdaniem Szakalu, nie dojrzałeś jeszcze emocjonalnie do używania programów GameSpy Arcade. Może i jesteś starszy, ale zachowujesz się jak dzieci na podwórku w wieku 8-10 lat, które cieszą się, że nikt im nie zwróci uwagi, gdy powiedzą słowo na k czy też c... Wiem, że po mojej wypowiedzi napiszesz coś w stylu "weź już w ogóle wy...." - ale pamiętaj to świadczy o Tobie, a nie o mnie...
Pozdrawiam :)
Image
szakal
Soldier level 1
Soldier level 1
Messages : 14
Inscription : mer. avr. 12, 2006 7:06 pm
Localisation : kraina gdzie obcy ginie

Message par szakal »

Nie no ty za to dorosłeś spamowaniem lobby :> Kiedy sebek na****dala na chacie głównym non stop linki do swojego rooma to jest wszystko ok ale jeśli sie mu zwróci uwage to już każdy jest beee...
Avatar de l’utilisateur
Majkel
Soldier level 1
Soldier level 1
Messages : 12
Inscription : mer. avr. 12, 2006 3:08 pm
Localisation : twoja stara
Contact :

Message par Majkel »

o k***a mules naprawde zrobiles na mnie wrazenie tym uzalaniem sie nad soba :D wzruszylem sie :oops:
Sorry ale sygnaturka rozwala forum. Daj jakas mniejsza.
www.bialystok-parkour.prv.pl
Avatar de l’utilisateur
Philly
Community Veteran
Community Veteran
Messages : 90
Inscription : mer. avr. 12, 2006 6:28 pm
Localisation : Earth

Message par Philly »

a myslalem ze czarnuchy sa twarde a tu mi pod emo podchodzisz xDD, ale mniejsza krzysiu mamy nadzieje ze chwila slabosci minie i wrocisz :twisted:
Image
Avatar de l’utilisateur
ajdem
Community Veteran
Community Veteran
Germany
Messages : 136
Inscription : sam. déc. 16, 2006 5:51 pm
Localisation : Germany
Contact :

lol

Message par ajdem »

lol w sumie mules szkoda ze odchodzisz a myslalem ze wytrzymasz i sie pomenczysz z kretynami na gsa jeszcze no ale mam nadzieje ze wrucisz jeszcze kiedys :D
spec
Soldier level 3
Soldier level 3
Messages : 62
Inscription : ven. mai 26, 2006 5:04 pm

Message par spec »

Żegnaj czarny bracie :lol:
Avatar de l’utilisateur
Raptor The Hawk
Soldier level 1
Soldier level 1
Messages : 29
Inscription : mer. avr. 12, 2006 3:51 pm

Message par Raptor The Hawk »

no narazie kr***nie :lol:
Image
Avatar de l’utilisateur
NaDoL
Community Veteran
Community Veteran
Messages : 379
Inscription : mer. avr. 12, 2006 7:43 pm
Localisation : Poland
Contact :

temat

Message par NaDoL »

ta...hawk jak zwykle wtrącił swoje 3 grosze. btw jak znam życie Mules wróci po paru tyg (miesiącach) chociażby na ow lobby samo^^
Image
Avatar de l’utilisateur
HiroTailo
Soldier level 1
Soldier level 1
Messages : 29
Inscription : mer. nov. 08, 2006 7:51 pm
Contact :

Message par HiroTailo »

O o Original War Wiem prawie wszystko a przynajmniej to, można je porownać do 2 rzeczy a mianowicie:

-Do Narkotyku od którego jesteśmy uzależnieni,a przez niego tracimy całą kase, rodzine, przyjaciół..itd.

-Albo do Teściowej, którą możemy nawet wyrzucić z 10 piętra a ona powróci z jeszcze Większą Śiłą .

Btw. Mules jestem przekonany, że nas nie opuścisz chociażby dla samych "Staruszków" na ow lobby.
Lamy trzeba tępić.
Verrouillé