Mod - The Burlak Parody

Wszelkie pytania na temat SAIL'a i modowania OW.
Antworten
Tuluk
Soldier level 2
Soldier level 2
Beiträge: 33
Registriert: Mi Apr 25, 2007 8:03 am

Mod - The Burlak Parody

Beitrag von Tuluk »

Zaczołem wczoraj robić mod "The Burlak Parody" a mod jak sama nazwa muwi będzie parodią Burlaka chociaż nieznam sie na sailu to będe się was pytał co i jak a jak ktoś chce pomóc to niech tu pisze.
Benutzeravatar
Neok_Dasman
Soldier level 1
Soldier level 1
Beiträge: 10
Registriert: Di Aug 07, 2007 11:33 pm
Wohnort: Poland

Beitrag von Neok_Dasman »

I jak ci idzie z modem ? :D
,,Poszybować chociaż raz ,ponad śmierć, ponad czas " - IRA -IKAR
Benutzeravatar
Blashix
Community Veteran
Community Veteran
Beiträge: 375
Registriert: So Apr 29, 2007 8:23 am
Wohnort: Polska

:P

Beitrag von Blashix »

Prace zapewne stanęły. Odechciało mu się robić modyfikacje. 8)
--> 02.12.2008 PC <--
| AMD Athlon 64 X2 5400 Black Edition 3,4Ghz + Cooling Pentagram Freezone HP-120 AlCu Karakorum | GoodRam DDR2 2x 2GB 810Mhz CL4 + Arctic Cooling Arctic RC | Asus M3A78 PRO AMD 780G (Radeon HD 3200 & HD Audio Realtek ALC1200) | Radeon HD 4850 Gigabyte 512MB 700/2000 MHz + Zalman Cooling | Samsung SpinPoint T166 320 GB (SATA II, 16MB cache, NCQ) | LG SuperMulti DVD LightScribe | Power: Chieftec (GPS-500AB-A) 500W all in: NZXT Apollo Crafted Series Black

Mouse: A4TECH XL-750F
Keyboard: Saitek Eclipse II
Monitor: 19 LG Flatron W1952TQ-PF
Benutzeravatar
NNPlaya
Community Veteran
Community Veteran
Beiträge: 372
Registriert: Sa Okt 14, 2006 4:52 pm
Wohnort: Tuszyn, Polska
Kontaktdaten:

Re: Mod - The Burlak Parody

Beitrag von NNPlaya »

Tuluk hat geschrieben:Zaczołem wczoraj robić mod "The Burlak Parody" a mod jak sama nazwa muwi będzie parodią Burlaka chociaż nieznam sie na sailu to będe się was pytał co i jak a jak ktoś chce pomóc to niech tu pisze.
Heh, a nie lepiej zacząć pisać jak się naprawdę coś zrobi, a nie tylko "zaczołem"?
Radzio
Site Administrator
Site Administrator
Poland
Beiträge: 2898
Registriert: Fr Jul 28, 2006 10:58 am
Wohnort: Bialystok, Poland

Beitrag von Radzio »

W sumie zgodze sie z NNPlaya, chociaz pisanie ze sie cos zaczyna robic nie jest przestepstwem. Moze chcial nas zmotywowac do przygotowan...
chociaż nieznam sie na sailu to będe się was pytał co i jak a jak ktoś chce pomóc to niech tu pisze
... na jego ewentualne pytania hehe :P albo... czeka cały czas na oferty pomocy ^^

NNPlaya --> Swoją drogą to już wolę żeby pytali cały czas na forum niż gdy męczą Cię na privie albo jak to jest w przypadku moddingu innych gier (np. Gothic) szukają "nauczycieli" 8)
Benutzeravatar
Neok_Dasman
Soldier level 1
Soldier level 1
Beiträge: 10
Registriert: Di Aug 07, 2007 11:33 pm
Wohnort: Poland

Beitrag von Neok_Dasman »

Bądźmy optymistami xD pewnie lada dzień Tuluk się odezwie i ogłosi wszystkim że jego wielkie dzieło jest już skończone :D
,,Poszybować chociaż raz ,ponad śmierć, ponad czas " - IRA -IKAR
Radzio
Site Administrator
Site Administrator
Poland
Beiträge: 2898
Registriert: Fr Jul 28, 2006 10:58 am
Wohnort: Bialystok, Poland

Beitrag von Radzio »

Badzmy realistami xD pewnie lada dzień Tuluk się odezwie i ogłosi wszystkim że jego wielkie dzieło ma juz 1 misje i znudzilo mu sie robic nastepne :P

NNPlaya --> Dobra, starczy bo offtop się zacznie i warny polecą..
Tuluk
Soldier level 2
Soldier level 2
Beiträge: 33
Registriert: Mi Apr 25, 2007 8:03 am

Beitrag von Tuluk »

No właściwie macie racje co do tego bo straciłem motywacje do tworzenia tego moda chociaż jeszcze niekończe nad nim prac bo to jest dobry pomysł na mod i może kiedyś jeszcze go zrealizuje. A motywacji niemam głównie dlatego że zaczyna mnie już wkurwiać ten SAIL bo wszystko zawsze jest na 100%pewne a itak wyskakują błędy tak samo że Map Editor coś się chrzani.
Benutzeravatar
NNPlaya
Community Veteran
Community Veteran
Beiträge: 372
Registriert: Sa Okt 14, 2006 4:52 pm
Wohnort: Tuszyn, Polska
Kontaktdaten:

Beitrag von NNPlaya »

Tworzenie modów to nie zamawianie w McDonaldzie, poproszę i już mam. Trzeba do tego cierpliwości i wytrwałości. Skoro wywala błędy to coś jest nie tak. Co od editora... Chrzanił się, chrzani nadal i pewnie będzie chrzanił...
Antworten